Jak akci využít?

Jedinečnou exotickou atmosféru můžete zažít jen na Jamajce, neboť k nekonečným písečným plážím, azurovému moři, rozmanité přírodě a historickým památkám vám bude navíc znít typická jamajská reggae hudba.

Letenky na Jamajku jsou dlouhodobě doménou cestovních kanceláří, neboť standardní ceny z Prahy atakují hranici 25 tisíc. Pokud zvolíme taktiku „sestav si sám“, můžeme se na Jamajku dopravit za méně než polovinu (autobus + letenka). Aktuální promo nabídka belgické aerolinky Jetairfly z Bruselu do jamajského Montego Bay je o to lákavější, že máte na výběr termíny až do letošního října.

  • letecky Brusel – Montego Bay za 299,98 € / 8.120 Kč na jetairfly.com
  • autobusem Praha - Brusel za 1.690 Kč se Student Agency
  • Cestovní období: duben – říjen (mimo hlavních letních prázdnin)
Letenka zahrnuje bezplatnou přepravu zapsaného zavazadla do 20 kg, občerstvení během letu a odbavení na letišti. K ceně rezervace je potřeba připočíst administrativní poplatek 30 € bez ohledu na počet osob.

Jak do Bruselu

Autobusem

Jak už je zmíněno v úvodu, za zpáteční jízdenku na autobus u Student Agency zaplatíte 1.690 Kč (tarif First minute). Autobusový spoj výhodně navazuje na odlet i přílet bez nutnosti nocování v Bruselu. Z autobusu jdete rovnou na nádraží, na letiště to trvá vlakem jen 10 minut. Jízdenka stojí 3 eura.

Letecky

Pokud se zaměříme na dopravu vzduchem, určitě začneme letenkami Ryanairu z Prahy do Charleroi, které lze pořídit do tisícovky. K letenkám je nutné připočíst autobusový transfer z letiště Charleroi do Bruselu. V předprodeji omezený počet jízdenek za 5 eur jednosměrně. Ryanair také létá na hlavní bruselské letiště Zaventem, avšak z Bratislavy, což nemusí být a priori výhodné jen pro Slováky.

Doporučujeme volit cestu klasickými aerolinkami, máte podstatně větší výběr termínů a zpravidla i několik letů denně. Zpáteční letenky s ČSA či Brussels Airlines lze pořídit za 3-4 tisíce za v závislosti na zvoleném tarifu, ty nejlevnější nemusí zahrnovat odbavená zavazadla.

Vzhledem k rannímu odletu z Bruselu na Jamajku budete muset na cestě tam přenocovat v Bruselu. Toto rozhodně nepokládejte za nevýhodu, Brusel určitě stojí za minimálně jednodenní zastávku.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele thom
thom

kopeno, 6-16/10 diky :)

Odpovědět
před 4 lety
mikir

Koukam ze jetairfly by zaslozilo uvadet vic a casteji ,,, vsimnul jsem si ze melo treba Miami z Bruselu za 150 euro jeden smer ,, nebo treba Kapverdy maji i za 140 euro zpatecni ted v breznu Boa Vistu ,,, Jamjka za tuhle cenu je super,,, je otazka ale jake tam bude v tu dobu pocasi ,,, jinak bych asi vyuzil spis let na Charleroi i za cenu noclehu ,, nebo pro Moravu se vyplati ta Bratislava ,,

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele pavel.brazdil
pavel.brazdil

Je skutečně reálné a bezpečné stihnout odlet i po příjezdu autobusem SA v 6.00 hod., na autobusové nádraží? Díky!

před 4 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Osobně bych si tuhle variantu nevybral, ale počítám s tím, že noční spoje by neměly mít žádné zpoždění. Pokud přijede autobus do Bruselu na čas, stihnutelné to samozřejmě je, vlaky na letiště jezdí každou chvíli.

před 4 lety
Avatar uživatele neexistujici
neexistujici

Zalezi v kolik ti to leti. Autobusy SA agency zastavuji v Bruselu na Gare du Nord, odkud se da dostat vlakem na Brusel - Aeroport za cca 15 minut. Ojezdy vlaku najdes tady: http://www.belgianrail.be/en/Default.aspx

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 83%
To bude jízda!
ušetříš až 49%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 22%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 37%
Jedem!
4579 starších akcí
Zavřít boční panel
Jamajka

Don’t worry, be ... in Jamaica!

Jamajka je třetím největším ostrovem ve Velkých Antilách v Karibském moři. Nachází se přibližně 145 km jižně od Kuby a 200 km od Dominikánské republiky. 

Ruku na srdce, komu se jako první nevybaví film „Kokosy na sněhu“, marihuana a vysmátí černoši s dredy?

Jamajka je místo, kde vznikl hudební žánr reggae (B. Marley), narodil se zde nejrychlejší běžec Usain Bolt, pěstuje se zde jedna z nejlepších káv světa. Je známá také svým vynikajícím rumem a současně vám může nabídnout krásné písečné pláže s azurovým mořem, spoustu adrenalinových zážitků a nekonečnou relaxaci v rytmu reggae. 

Průvodce pro Jamajka