Skvělá nabídka: zpáteční letenky z Prahy na Bali - 13.878 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Se skvělou nabídkou tarifu z Prahy do Indonésie teď vyrukovaly aerolinky China Eastern. Zpáteční letenky do Denpasaru na Bali jsou k mání za 13.878 Kč. Historicky se jedná jednu z nejnižších cen z Prahy, pokud jde o oficiální nabídku. Této neodolatelné ceně nahrává i fajnové cestovní období. Pokud ještě nemáte plány, kam tento či příští měsíc vyrazit, může to být právě Bali.

  • Letenky Praha – Denpasar za 13.878 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období platí pro odlety od 23.2. do 12.3.
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
  • Prodej do vyprodání nejlevnějších knihovacích tříd
V ceně letenky jsou 2 kusy zapsaných zavazadel o celkové hmotnosti 46 kg. Letenky zahrnují delší přestupy v Šanghaji, to nic nemění na tom, že si můžete na letišti vyřídit bezplatná tranzitní víza a vyrazit do víru tohoto moderního velkoměsta třeba na ochutnávku čínské kuchyně. Některé itineráře mohou zahrnovat lety, na které je nasazován Airbus A380.

Víza do 30 dní zdarma

Indonéské vízum obdržíte po příletu na mezinárodní letiště v Denpasaru zdarma na 30 dní, a to jak obyvatelé ČR, tak i SK.

Bali, Lombok a Gilli

Trojice ostrovů, které by vám při delší pobytu v Indonésii neměly uniknout.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=-9wdYPMcfzc[/embed]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele katka.hr

Super, koupili jsme na začátek března skoro za tuto cenu! Velké díky. Máme přestup v Singapuru cca 10 hod. Nemá někdo zkušenosti s cestou z letiště do centra? Co se dá za tu dobu reálně stihnout, případně tipy? Díky, Katka

Avatar uživatele korinkova.b

Mám udělanou rezervaci dvou letenek od 9.3.-25.3. za 14 tis./os. Rezervaci budu rušit, napadlo mě, že by třeba bylo možné rezervaci převést na jiná jména, pokud by někdo měl zájem. Možná to tak nefunguje, nevím, ale za zeptání bych nic nedala. Kdyžtak dejte vědět, kdyby měl někdo o letenky zájem, můžeme to zkusit ;)

Přepsat rezervaci nelze :) nechte ji propadnout.

Avatar uživatele thomsayl

Proč když to rozkliknu tak nejlevnější tam je 17 tisíc ? Už to není aktuální ?

Už zbývají poslední 2 termíny... upravil jsem odkaz.

Avatar uživatele David

Když to na koupíte přes mytrip.com tak je to za 2 143zlotych což je 12 900. Zas nějaká stovce ká ušetřena.

Avatar uživatele marekg

To tady asi nebudou chtít vidět.

Avatar uživatele David

Proč by nekomunikoval??? já u nich kupuji a zatím 100% spokojenost. To můžu říct stejně u Pelikána, že nekomunikuji... Příspěvky od Pelikána tady máte tak nevím proč by měl být problém v tom druhém webu...Jestli to vadí tak se omlouvám...

Avatar uživatele petr

A nebo stačí napsat, že od některých prodejců máte provizi a od druhých ne. :-)

Online je tak rozsáhlý, že jsou provize z každého uprdnutí. V tom bych problém fakt neviděl ;)

Avatar uživatele marcelmaxjanek

Super, to je v podstatě zpáteční letenka zdarma. :)

Avatar uživatele bosorkaaa

Taky se přidávám se záujmem o letenky - asi kamkoliv Malaysie/Indonesie (plán si udělám až podle letenek :). Odlet z Prahy (případně jiného, zajímavého, dobře dostupného, Evropského města - např. Amsterdam), datum kolem 4.4. a návrat kolem 29.4. - 6.5. Budu vděčná za jakékoliv tipy :)

Myslím, že stále ještě probíhá akce Qatar Airwaves do Kuala Lumpur z Budapešti za cca 10 500Kč.

Avatar uživatele Klarcenka

A co Bali v květnu ?? Nebo Kuala Lumpur a pak přelet na Bali, němáte nějaké tipy na květen ?

Avatar uživatele jiritrecak

Osobně bych doporučil letět Eindhoven -> Katowice s wizzair, z katowic do prahy vlakem / busem a potom tato nabídka. Celá cesta Amsterdam -> Praha se dá zvládnout do pár stovek kč (zdroj : osobní zkušenosti, lítal jsem takhle dva roky).

Avatar uživatele kristian.voldrich

Mate nejaky typy na hledani letenek na Bali z Amsterdamu? Cheap.nl? Diky.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam to bude krásný!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

A už tam budem?

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Indonésie  

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie