Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V rámci dvoudenní akce zlevnila letecká společnost Ryanair své letenky o rovných 10% v listopadových termínech. Zvažujete-li krátkou návštěvu či eurovíkend v jedné z evropských metropolí obsluhovaných touto společností, můžete pár korun ušetřit.

Letenky rezervujte na stránkách www.ryanair.com.

  • Ostrava ⇄ Londýn za 898 Kč
  • Brno ⇄ Londýn za 970 Kč
  • Praha ⇄ Londýn za 988 Kč
  • Praha ⇄ Brusel za 988 Kč
  • Praha ⇄ Dublin za 1.960 Kč
  • Cestovní období: 03.11. - 03.12.2015
  • Prodej do 30.09.
Cena je za zpáteční letenku včetně všech poplatků a příručních zavazadel o rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm.

Z letiště

Do Londýna se z letiště Stansted dopravíte například autobusy easyBus.co.uk, jízdenky zakoupíte již za 2 libry.

Do Dublinu vychází doprava nejlevněji regionálními autobusy za 3,30 €, expres shuttle jezdí za 9 €.

Do Bruselu, Gentu či Brugg jezdí z letiště Charleroi autobusový dopravce Flibco od 5 €.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele m.kunicka
m.kunicka

Ty jooo, já si nakoupila letenky už v srpnu na listopad z Dublinu, aby pak nebyly dražší a ono jsou levnější :-/ Jde je nějak přebookovat, aby mi rozdíl poslali na účet zpět? :-D

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele aladyn
aladyn

Dve stovky usetreny a 5-18/11 packo :)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Bosa
ušetříš až 67%
Honem, dokud jsou místa!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
Borobudur
ušetříš až 59%
Tam chceš!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Londýn
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království

Zavřít boční panel
Irsko
Irsko

Země zelené barvy

Není Irsko jako Irsko, název ostrova se v tomto případě nerovná názvu státu. A mnohá klišé o Irsku a o Irech už dávno neplatí. Třeba že Irové jsou chudí příbuzní Britů (ti by vám dali!) nebo že jde o zemi, kde se většina obyvatel pachtí při práci na farmách.

Irsko udělalo od počátku druhé poloviny 20. století fantastický pokrok a i přes nedávné hospodářské potíže mají Irové do budoucna dobře našlápnuto. Země přitom neztratila mnoho ze své autentičnosti – pořád je tolik odlišná od Británie a vlastně od všech ostatních evropských zemí.

Už to by stačilo jako důvod pro návštěvu; přidejte k tomu krásnou, zadumanou krajinu, srdečné a hrdé obyvatele i mimořádné památky a máte turistickou destinaci, o jaké je v Evropě pomalu už nouze.

Průvodce pro Irsko

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie