Sleva 25%: zpáteční letenky z Prahy do Bruselu - 824 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

V rámci aktuální promo akce společnosti Ryanair byly zlevněny letenky do Bruselu o 25%, díky tomu se lze tam a zpět dopravit již za 824 Kč při odletu z Prahy a za 30 € z Bratislavy. Nejlevnější termíny najdete po čas září a října.

Brusel: dominantou tohoto města je unikátní park na předměstí Atomium, který pro Brusel představuje must-see číslo 1. Další památky se nacházejí v samotném centru města - čůrající chlapeček Manneken Pis, náměstí Grand Place kde se každý sudý rok vyrábí květinový koberec a bruselské Parlamentarium.

  • Letenky rezervujte na ryanair.com >>
  • Praha - Brusel a zpět za 824 Kč
  • Bratislava - Brusel a zpět za 29,98 €
V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm. Nezapomeňte se také 7 dní před odletem odbavit on-line či pomocí telefonu. Kdo si neví rady s rezervací, pro ty je připraven náš návod. Z letiště Charleroi se nejlevněji dopravíte se společností Flibco, a to za 5 € v jednom směru nejen do Bruselu, ale třeba i Brugg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele stanko66

Prave jsem se vratil z tydenniho vyletu, i listek do Luxu za 5 jsem stihl. Toz diky za tip.

Avatar uživatele toperharvy

da sa najst aj ina alternativa cestovania z letiska Charleroi do centra bruselu ako ten shuttle? pretoze spiatocna cesta je 28eur :( to je pomaly tolko isto ako som dal za letenku.

Avatar uživatele rippex69

Díky za super nabídku! Máme naplánováno, sobotní večerní přesun autobusem z letiště do Brugg s krásným ubytováním v centru města. Celkově nás to včetně letenky, přepravy z letiště do Brugg a ubytování vyšlo ve dvou lidech krásných 3400 Kč/os. Bohužel jsem nestihl první vlnu nákupů autobusových jízdenek na Flibco, jinak by tato cena byla až o 600 menší - pro příště vše řešit hned - jak letenku tak autobus - neotálet a nehledat levnější alternativy. Zde byl nejlepší výběr jen to chtělo rychleji.

Avatar uživatele petra.formankova

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit nějaké výhodné ubytování v centru Brugg ? Děkuji

Avatar uživatele Barunka_N

Super akce, sice mi to nenašlo ty krásné ceny na víkend, na který jsem potřebovala, ale tak holt výlet v týdnu. Jinak, spoj za 14€ na osobu z letiště do Bruselu na Midi Station - jednoduše zakoupený online a teď už jen počkat na check-in. Když má člověk aplikaci RyanAir, tak nemusí mít vytištěnou letenku, co jsem tak zjistila.

Avatar uživatele zu.varakova

Kde jde koupit lístek do Bruselu za 5 EUR? Nabízí mi to standardních 14 EUR v jednom směru.

5€ je na spoje v předstihu do Gentu a Brugg. Brusel se mi tam vloudil omylem.

Avatar uživatele ixiatu

hele , to by mě taky zajímalo a jak to vlastně funguje, zatím mám zkušenost jen s Pegasus airlines a tam jsem nikde nic navíc neplatil, a to jsem online nic neodbavoval a letěl s nimi 4x.

Avatar uživatele Joycciii

Online check-in můžete udělat 7 dní až 2 hodiny před odletem, jinak je nutné se oslavit přímo na letišti a to za poplatek 45 EUR (tuším ze v rámci letenky Business Plus je to zdarma). Naštěstí ryanair 7 dní před odletem posílá email s připomenutím, ze je čas se odbavit online ;) a nezapomenout vytistenou letenku! Na letišti by to stalo myslím 15 EUR

Avatar uživatele vanikka22

Protože on-line to nestojí ani korunu a na letišti balík peněz ;)

Avatar uživatele Borda

Jde. Akorát si připrav cca. 20 EUR. Klasická nízkonákladovka, je to skoro u všech, snad kromě Norwegian. Jinak dobrý tip a slušná cena. Nakonec jsme na víkend vzali. Určitě doporučuji Bruggy.

Avatar uživatele Joycciii

Konečně je zlevnili! Moje týdenní čekání se vyplatilo :)) Vašek: Je potřeba mít vytistenou letenku, jinak se ti to pořádně prodraží. Nevím teď přesně, kolik si Ryan Air účtuje, ale je to dost!

Avatar uživatele superhafan

Proč se člověk musí odbavit on-line? Na místě to nejde?

Avatar uživatele vanikka22

Protože on-line to nestojí ani korunu a na letišti balík peněz ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Hurá za zážitky!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To budou fotky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie