Sleva 30 %: letenky z Prahy do Istanbulu - 1.830 Kč.

Turecko
Před rokem

Jak akci využít?

Máte-li v plánu do konce roku ještě podniknout nějaký výlet za hranice České republiky, a chtěli byste malou ochutnávku orientu, vydejte se do kosmopolitního Istanbulu. K cestě vás jistě vybídne dvoudenní 30% sleva tureckých aerolinek Pegasus. Uplatnění slevy je podmíněno rezervací z mobilní aplikace nebo mobilní verze webu, kterou můžete samozřejmě otevřít na jakékoli platformě.

Nejlevnější zpáteční letenka z Prahy do Istanbulu vyjde po slevě na 67,5 eur, což je asi 1.830 Kč. Pokud byste chtěli cestovat s odbaveným zavazadlem, počítejte s cenou o 4 eura vyšší. Nejlevnější termíny nejprve vyhledejte přes desktopovou verzi stránek www.flypgs.com s 15 denním kalendářem.

Podmínky akce:
  • Rezervace 29. a 30. října
  • Lety od 25. listopadu do 25. prosince
  • Platí pro všechny trasy
Na příkladový termín pořídíte ubytování v Sultanahmetu za tisícovku na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji ve standardním hotelu.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

10 komentářů

Avatar uživatele alicka.f

Platí do Turecka také nutnost mít platný pas minimálně 6 měsíců po odletu? Děkuju

Avatar uživatele lukas

Toto omezení se na občany ČR nevztahuje, stačí platný pas v průběhu pobytu v Turecku.

Avatar uživatele seidlovass

To není tak úplně pravda. Občan ČR musí mít při cestě do Turecka platný pas minimálně 150 dní od data příletu do země ;)

Avatar uživatele plantago

Sleva plati jen do dnes? Diky;)

Samozřejmě, platí pro rezervace 29. (včera) a 30. (dnes)...

Avatar uživatele rpoulova

Odkdy mají příplatek za odbavené zavazadlo? Co se pamatuju, bývalo v ceně...

Avatar uživatele Niki_K

není to příplatek, ale jen trochu vyšší cena, dá se zvolit kabinové zavazadlo nebo varianta s odbaveným, která je o ta 4 eura vyšší

Platí zhruba 3 měsíce

Avatar uživatele radek.schor

Kdyby někdo hledal parťáka tak piště na radek.schor@gmail.com :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Turecko  

Mezi Evropou a Asií, tam, kde leží Turecko

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko