Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: Hora Olymp by stg_gr1 / wikipedia

K jarní návštěvě řecké pevniny vybízí zlevněné letenky maďarského dopravce Wizzair. Zpáteční letenku z Budapešti do Soluně, chcete-li Thessaloniki, zakoupíte již za 890 Kč - termín 27.-31.května. Avšak od začátku května do poloviny června můžete vybírat z ostatních dat a cena za letenku nebude přesahovat 1.400 Kč. Dovolím si připomenout, že společnost Wizzair povoluje přepravovat zdarma menší kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 42 x 32 x 25 centimetrů a zároveň nesmí maximální hmotnost přesahovat 10 kilogramů. Ceny jsou platné v případě členství ve Wizzair Discount klubu.

  • Rezervace na wizzair.com
  • Cena za zpáteční letenku vč. tax:
    • 890 Kč ve dnech 27. - 31.května
    • 1.240 Kč např. 7. - 14.června
    • 1.330 Kč např. 31.5. - 7.6.

Nejlevnější letenky pro členy WDC

WDC neboli Wizz Discount Club je členství pro zákazníky této společnosti, kdy za jednorázový poplatek 750 Kč získají možnost rezervovat zlevněné letenky až o 10€ – 250 Kč. Členem stačí být pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí. Zvýhodněné letenky tak mají všichni, kdo s tímto členem poletí na stejnou rezervaci.

Pokud cestujete alespoň ve dvou, vyplatí se členství již při první cestě! Členství Vám bude automaticky nabídnuto při rezervaci. Po roce automaticky vyprší nebo ho budete moci za stejný poplatek prodloužit.

Do Budapešti

Nově zavedená letní linka společnosti Eurolines usnadňuje cestu z Prahy do Budapešti. Zpáteční jízdenky ze zakoupit od 680 Kč, nezaplatíte však více jak 800 Kč, a to ani s dopravci jako je Orangeways nebo Student Agency.

Hotely v Soluni

Výhodou předsezónní návštěvy Řecka jsou nejen volné pláže, ale také levnější ubytování. Aktuální nabídky dovolují rezervovat 2 lůžkové pokoje od 630 Kč. K rezervaci však spíše vybízejí 3* hotely se snídaní s cenou za noc nepřekračující jeden tisíc korun. Kompletní nabídku naleznete zde - Soluň hotely.

Nabídku můžete srovnat se zájezdy do Řecka na portálu Cestolino.cz a rozhodnout se zda cestovat na vlastní pěst nebo s CK.

Výlet na Olymp

K návštěvě bájné hory Olymp, nejvyšší hory pohoří Mytikas, můžete využít osobního automobilu, který si vyzvednete například již rovnou po příletu na letišti. 5 denní pronájem s vyzvednutím na letišti Thessaloniki vychází pouze na 2.963 Kč. Vybrat nejlepší nabídku Vám pomůže náš srovnávač autopůjčoven!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Ras al-Khaimah
ušetříš až 29%
To bude jízda!
Playa de Benijo
ušetříš až 42%
A už tam budem?
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Honem, dokud jsou místa!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
5466 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?