Soul, Ósaka a Tokio na jeden zátah – 12.754 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Jižní Korea a Japonsko jsou tak blízkými sousedy, že by bylo přinejmenším škoda obě země nenavštívit během jedné cesty a bez zbytečných přesunů navíc. Ideálním základem může být open-jaw letenka s příletem do Jižní Koreje návratem z Japonska.

Itinerář jsme sestavili tak, abyste mohli navštívit Soul, Ósaku a Tokio co nejlevněji. V Japonsku můžete místo leteckého přesunu samozřejmě využít populárních rychlovlaků Šinkanzen, které však nejsou úplně levné, proto uvádíme tu nejekonomičtější variantu.

V ceně letenky z Budapešti je odbavené zavazadlo do maximální hmotnosti 23 kg.

U přeletů nízkonákladovými společnostmi v Asii uvádíme cenu bez odbavených zavazadel. Pokud byste na cestu zavazadlo potřebovali, připočítejte poplatek 26.800 KRW / 660 Kč u letenky ze Soulu do Ósaky a 1.030 JPY / 220 Kč u letenky Ósaka – Tokio.

Termíny a ceny letenek ilustrují následující screenshoty:

Ubytování

Tak jak se liší kultura Japonska či Koreje od té západoevropské, tak se liší i standardy ubytování. V obou zemích jsou k mání hotely evropského typu, v Japonsku narazíte na ubytování v typicky japonském stylu minshuku či ryokan, většina z nich nabízí i lázeňské služby, neboť Japonci jsou lázeňstvím doslova posedlí. Japonci i Korejci jsou zvyklí hojně nabízet své nemovitosti na světoznámém serveru Airbnb, proto jich tu najdete nepřeberné množství, ať už soukromé pokoje, tak i celé apartmány či studia. Nejlevnější dopravu z Prahy do Budapešti seženete u autobusového dopravce Orangeways, který si účtuje za zpáteční jízdenku 650 Kč. U Student Agency dáte za zpáteční jízdenku z Prahy 950 Kč, žluté busy jsou však komfortnější, co se týče pohodlí a přítomnosti individuální dotekové obrazovky.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele tanjaciv

Paradny trip mojich snov skoda len ze datumovo mi to nevyhovuje:( ale inac ste skveli ako to viete naplanovat!

Avatar uživatele michaela.killingerova

A co spatecni soul duben/kveten tak na 4-6dnu?

Avatar uživatele lukas

Míšo, jen za standard ceny, s Emirates nebo Aeroflotem za 15-16 tisíc :-|

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam jsi ještě nebyl!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To bude jízda!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Japonsko  

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko

Zavřít
Ikona pinu
Jižní Korea  

Země kimchi

Jižní Korea je moderní zemí s odlišnými zvyky, ale jakmile zmíníte, odkud jste, dostane se vám většinou vřelého přijetí, neboť Praha je proslulá díky korejské telenovele Milenci v Praze. Možná je to i jeden z důvodů, proč naopak my v Praze potkáváme všudypřítomné fotící Korejce.

Průvodce pro Jižní Korea