Srí Lanka - rybáři

Srí Lanka a Dubaj na jeden zátah (2v1) - 12.577 Kč.

36 komentářů
2015-08-12T10:58:05+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Častým požadavkem cestovatelů mířící na Srí Lanku je možnost krátkého stop-over v Emirátech. Letecká společnost flyDubai nabízí nejen nejlevnější zpáteční letenky právě na Srí Lanku, ale zároveň umožňuje za minimální doplatek prodloužit pobyt ve městě všeho nej, v Dubaji. Osobně doporučuji max 3 celé dny v kombinaci s koupáním, jinak 2 dny.

Jak postupovat k nalezení nejlevnějších termínů? Otevřete si kalendář a příklad letenky, z kalendáře si vyberete termín, který zasadíte do prvního a posledního letu, stop-over bude v rámci tohoto pobytu, lze zadat i na cestě zpět.

Víza: Do Spojených arabských emirátů není potřeba vyřizovat vízum, pro turistické účely bylo zrušeno. Na Srí Lanku se vyřizují online skrz portál www.eta.gov.lk. Zájemci o 30 denní vízum se registrují a zaplatí poplatek ve výši 30$. Případně je možné poplatek uhradit po příletu na letišti za 35$.

Proč navštívit Dubaj a Srí Lanku?

Dubaj ležící na pobřeží Perského zálivu je hlavní město stejnojmenného arabského Emirátu. Jedná se o metropoli, v které naleznete několik světových nej – nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, jeden z nejluxusnějších hotelů světa Burj Al Arab ve tvaru plachetnice, největší světové obchodní centrum Dubai Mall se zimním stadionem nebo největší cukrárnou na světě a mnoho dalších. Součástí Dubaje jsou také čtyři uměle vytvořené poloostrovy (Palm Islands), na nichž se nachází nejluxusnější rezorty. V blízkosti známé pláže Jumeirah můžete spatřit historkou památku – mešitu Jumeirah Mosque. Pokud navštívíte městskou čtvrť Deira, v které se nachází čtyři místní tržiště, nezapomeňte si nakoupit suvenýry – koření, šperky nebo místní přírodní parfémy.

Proč navštívit Srí Lanku se dozvíte v tomto článku 9 nejlepších aktivit na Srí Lance.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-08-12T11:58:05+02:00

36 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce