Stockholm, Švédsko - 277 Kč.

Švédsko
Před 5 lety

Jak akci využít?

Nejlevnější letenky do švédského hlavního města můžete nyní zakoupit na stránkách Wizzair. Odlet z Katovic a přílet na nízkonákladové letiště Skavsta, nedaleko od města Nyköping, Vás bude stát 277 Kč za zpáteční letenku vč. všech poplatků ! Termíny za tuto cenu jsou následující 21.-25.srpna nebo 4.-6.září.

Informace o letišti Skavsta a jak se dostat do centra Stockholmu naleznete v tomto odkazu. Cena za zpáteční lístek do centra Vás vyjde přibližně na 700 Kč.

Ubytování ve Stockholmu můžete sehnat již od 1.481 Kč za dvoulůžkový pokoj. Toto město každému vřele doporučuji. Kdo zde již byl, ví moc dobře proč. Metropoli s tak klidným a čistým prostředím jen tak někde nenaleznete. Nezapomeňte se svézt stockholmským metrem, které bylo ponecháno umělcům, aby z něj udělali cokoliv dle své fantazie. Můžete tak navštívit stanici v antickém stylu nebo ve stylu jeskyně! Právem se pyšní 2. nejzajímavějším podzemním systémem hned po Moskvě.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

1 komentář

Avatar uživatele

[...] levné letenky z nabídky společnosti Wizzair, na který upozorňuje server Cestujlevne.com Stockholm, Švédsko – 277 Kč. Stockholm, Staré město – Gamla Stan (foto Nicho Södling, zdroj [...]

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Švédsko  

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko