Stockholm, Švédsko - 277 Kč.

Jak akci využít?

Nejlevnější letenky do švédského hlavního města můžete nyní zakoupit na stránkách Wizzair. Odlet z Katovic a přílet na nízkonákladové letiště Skavsta, nedaleko od města Nyköping, Vás bude stát 277 Kč za zpáteční letenku vč. všech poplatků ! Termíny za tuto cenu jsou následující 21.-25.srpna nebo 4.-6.září.

Informace o letišti Skavsta a jak se dostat do centra Stockholmu naleznete v tomto odkazu. Cena za zpáteční lístek do centra Vás vyjde přibližně na 700 Kč.

Ubytování ve Stockholmu můžete sehnat již od 1.481 Kč za dvoulůžkový pokoj. Toto město každému vřele doporučuji. Kdo zde již byl, ví moc dobře proč. Metropoli s tak klidným a čistým prostředím jen tak někde nenaleznete. Nezapomeňte se svézt stockholmským metrem, které bylo ponecháno umělcům, aby z něj udělali cokoliv dle své fantazie. Můžete tak navštívit stanici v antickém stylu nebo ve stylu jeskyně! Právem se pyšní 2. nejzajímavějším podzemním systémem hned po Moskvě.

Sdílej akci s přáteli

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

[...] levné letenky z nabídky společnosti Wizzair, na který upozorňuje server Cestujlevne.com Stockholm, Švédsko – 277 Kč. Stockholm, Staré město – Gamla Stan (foto Nicho Södling, zdroj [...]

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
To musíš vidět!
ušetříš až 35%
To musíš vidět!
ušetříš až 36%
Tam chceš!
ušetříš až 27%
Honem, dokud jsou místa!
3813 starších akcí