Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejlevnější letenky do švédského hlavního města můžete nyní zakoupit na stránkách Wizzair. Odlet z Katovic a přílet na nízkonákladové letiště Skavsta, nedaleko od města Nyköping, Vás bude stát 277 Kč za zpáteční letenku vč. všech poplatků ! Termíny za tuto cenu jsou následující 21.-25.srpna nebo 4.-6.září.

Informace o letišti Skavsta a jak se dostat do centra Stockholmu naleznete v tomto odkazu. Cena za zpáteční lístek do centra Vás vyjde přibližně na 700 Kč.

Ubytování ve Stockholmu můžete sehnat již od 1.481 Kč za dvoulůžkový pokoj. Toto město každému vřele doporučuji. Kdo zde již byl, ví moc dobře proč. Metropoli s tak klidným a čistým prostředím jen tak někde nenaleznete. Nezapomeňte se svézt stockholmským metrem, které bylo ponecháno umělcům, aby z něj udělali cokoliv dle své fantazie. Můžete tak navštívit stanici v antickém stylu nebo ve stylu jeskyně! Právem se pyšní 2. nejzajímavějším podzemním systémem hned po Moskvě.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

[...] levné letenky z nabídky společnosti Wizzair, na který upozorňuje server Cestujlevne.com Stockholm, Švédsko – 277 Kč. Stockholm, Staré město – Gamla Stan (foto Nicho Södling, zdroj [...]

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Tam to bude krásný!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Jedem!
Borobudur
ušetříš až 59%
To bude jízda!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
To musíš vidět!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Švédsko
Švédsko

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko