Střední & Jižní Amerika - Panama a Bogota z Prahy - 11.715 Kč.

Jak akci využít?

Oznámení každé nové linky znamená ve většině případů nasazení lákavých zaváděcích cen, jinak tomu není ani u letenek do Střední Ameriky. Turecké aerolinky aktuálně spustily prodej letenek do Panamy, zpáteční z Prahy vychází na suprových 11.727 Kč. Dále je možné zakoupit letenky také do kolumbijské Bogoty.

Zpáteční letenky:

Tarifní podmínky WHAPPYRT:
  • Cestovní období: 04.05.-20.06. a 20.09.-18.10., návrat do 30.10.
  • Doba pobytu max. 12 měsíců
  • Prodej do 5. května nebo vyprodání nejlevnějších tarifních tříd (W)
Na cestu se můžete zabalit do dvou zapsaných zavazadel o celkové hmotnosti 46 kg. Delší mezipřistání v Istanbulu můžete využít k bezplatné komentované prohlídce Istanbulu. K té se přihlásíte na transitní přepážce. Pokud je mezipřistání přes noc, máte nárok na hotel zdarma. Podmínkou však je, že nesmí být k dispozici jiná alternativa s kratším přestupem, byť by byla o něco dražší.

Pro vstup do Panamy i Kolumbie si vystačíte s platným cestovním pasem platným minimálně 6 měsíců. Doba pobytu v Panamě bez víza maximálně 6 měsíců, v Kolumbii do 90 dnů.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele info
info

Zdravím. Chtěl bych se optat, je možné přidat třeba několikadenní přestávku v Istanbulu? Lépe na cestě tam, ale třeba i cestou zpět? Je také možné open-jaw? Nebo prostě žádná z těch kombinací nevychází dobře?

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele hodulakova.kristyna
hodulakova.kristyna

Dobry den, prosim vas, bude mi letenka platit, i kdyz vyuziji pouze zpatecni letenky, tedy z Bogoty do Prahy? Z Prahy do Bogoty by let propadl, je to mozne? Mockrat dekuji.

před rokem
David Eiselt

Bohužel ne, propadne vám celá letenka.

Avatar uživatele malatidevidasi
malatidevidasi

Díky moc, splnili jste mi životní sen :-) PRG-BOG zakoupeno :-)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele blasta1
blasta1

ahoj, šlo by tam i multicity? Aneb přiletět do panamy a odletět z Bogoty? nebo naopak :)

před rokem
Avatar uživatele lukas
lukas

Open-jaw je v tomto tarifu nevýhodný, vychází na cca 16 tisíc :-/

Avatar uživatele tomesso
tomesso

Do Venezuely by neco nebylo?

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele b3t0n
b3t0n

Pokud mám bookovací třídu "L" dají se z toho získat nějaké míle? Díky za odpověď! Jinak díky za tip na akci, sice termíny mi o chlup nevycházejí, ale před prázdninama Bogota z Prahy za 18000 je prostě pecka!

před rokem
David Eiselt

Dají :) http://www.wheretocredit.com/cestina/turkish-airlines/l

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone

Businessem to stoji 42k - velice slusna cena - normalne Kolumbie okolo 65k v C a navic se 2 prestupama :)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele tompap99
tompap99

Parádní nabídka, ale nedaří se mi najít žádnou letenku s odletem kolem 20.9 a návratem po dvou měsících. Poslední dostupný návrat mi nabízí 30.10 a to je moc brzo. Píšete, že cestovní období: 04.05.-20.06. a 20.09.-15.12. Nevíte prosím jak na to?

před rokem
Avatar uživatele lukas
lukas

Na příští zimu nejsou letenky pravděpodobně ještě v prodeji. Jak už jsem říkal, cestovní období jsem vyčetl z tarifních podmínek, reálnou dostupnost jsem neověřoval. Každopádně upravím v příspěvku. Díky

před rokem
Avatar uživatele tompap99
tompap99

Zdá se, že už to otevřeli i pro návraty až v prosinci! Pořád za stejnou cenu.

Avatar uživatele dsdf
dsdf

Ano, uz tam letim pres Turecko..... :D

před rokem
Avatar uživatele lukas
lukas

Nemusíš, nikdo tě nenutí ;-)

před rokem
Avatar uživatele klija
klija

Co to je za názor? Mimoto jediné místo, kde se v Turecku budeš muset zdržet, je letiště.

před rokem
Avatar uživatele Kickassone
Kickassone

Kolegyne minuly tyden odmitla letet do Istanbulu na sluzebku s tim ze se boji ze ji tam nekdo zastreli :D Tezko lidem neco vysvetlovat :D

před rokem
Leoš Literák

Pokud člověk veřejně projevuje názory, které jsou v Turecku zakázané (jistá menšina), nemůže se mu stát, že jej vrátí zpět? Jistý člověk na E se považuje za pašu a ničí demokracii.

Avatar uživatele klija
klija

Daří se někomu najít termín, spíš Panama ale ani Bogota by nebyla špatná:-), na přelom března/dubna...tzn. cca odlet okolo 21.3.(+-4 dny) do 5.4.(+-4dny)...prostě aby se v tom schovaly 2dny volna přes Velikonoce. Vše co vidím, je spíše na květen, nebo konec dubna.

před rokem
Avatar uživatele Kuku
Kuku

Samozrejme, že sa ti nedarí nájsť žiadny termín...Turkish Airlines začínajú tieto destinácie lietať od 4. května 2016 :D

před rokem
Avatar uživatele klija
klija

Díky :-). Toho jsem si předtim nevšiml. Škoda, škoda:-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Zavřít boční panel
Kolumbie  

Jediné riziko je, že budete chtít zůstat

Kolumbijská republika je transkontinentální země na severovýchodě Jižní Ameriky s teritorii v Severní Americe. Kolumbie je ohraničená na severozápadě Panamou, na východě Venezuelou a Brazílií a na jihozápadě Peru a Ekvádorem. Dále také sdílí námořní hranice s Kostarikou, Nikaraguou, Hondurasem, Jamajkou, Dominikánskou republikou a Haiti.

Milovníci historie a archeologie jistě ocení předměty ze života indiánských kultur v Muzeu zlata v Bogotě, budou skutečně ohromeni monumentálními sochami předkolumbovské kultury v Tierradentro nebo budou obdivovat 50 km2 megalitických struktur v San Augustínu.

Nadšenci trekingu si mohou vybrat mezi Andami nabízejícími svěží zeleň a křišťálově čisté laguny v Los Nevados, mezi zasněženými horami a desítkami ledovcových jezer v El Cocuy, údolím lemovaným 60 m vysokými voskovými palmami, měsíční krajinou pouští Tatacoa nebo šestidenním trekem kolumbijskou džunglí ke komplexu ztraceného města, které bylo vystavěno jěště o 600 let dříve než pověstné Machu Picchu.

Fanoušci literatury se mohou vydat po stopách magického realismu nositele Nobelovy ceny za literaturu Gabriela Garcii Márqueze.

Příznivci nočného života mohou protančit noc v rytmu salsy ve městě Cali a nebo rovnou noci čtyři na karnevalu ve městě Barranquilla. 

Průvodce pro Kolumbie