Mapa

Super last minute Turecko, 4*H s AI - 5.583 Kč.

3 komentáře
2013-05-06T20:36:38+02:00

O akci

Pro nedočkavce po krásném opálení máme tip na opravdový last minute zájezd do Turecka. Odlet je totiž již 8.května v 10:00 z Mnichovského letiště, kam Vás zdarma zaveze autobusový dopravce Student Agency nebo obdržíte parkování na letišti v Mnichově po dobu pobytu zdarma.

  • Rezervujte na dovolena.cz/turecko-lm
  • Hotel Holiday Point ****
  • Stravování typu ALL Inclusive, termín 8.-15.května
  • Cena za osobu: 5.583 Kč
Tento hotel se nachází v oblasti Side. Předpověď počasí v Side hlásí krásných 30°C.

Jak funguje transfer zdarma na letiště v Německu?

Po rezervaci online Vás budou pracovníci společnosti dovolena.cz kontaktovat a s celou rezervací zájezdu pošlou i rezervaci na autobusové (železniční?) linky dopravce Student Agency. Bude Vám nabídnut nejbližší spoj na stálých linkách. Tzn. že se nejedná vyloženě o transfer k zájezdu, ale o volnou jízdenku např. Praha – Drážďany dle jízdního řádu. Odjíždět tak můžete ze všech měst obsluhovaných tímto dopravcem! Společnost se snaží vyjít co nejvíce vstříc Vaším požadavkům.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-05-06T21:36:38+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
zelig
před 10 lety

Je to dany tim, ze do Mnichova mají sice 5 spojů denne, ale pouze jeden je čiste Student Agency, ostatní provozují Deutsche Bahn a těch se nabídka na jízdenku zdarma netýká. A zrovna ten jeden spoj jede z Prahy ve 23hod;-( Nicméně i tak je to konkurenční výhoda kterou jiné CK nenabizeji.

Avatar uživatele
zelig
před 10 lety

Díky za tip, zakoupeno přes Student Agency. S tim autobusem je to poněkud komplikovanější, nabizi odjezdy jen z Prahy a jen na nekteré spoje, což v případe Mnichova vychazi na neprakticky spoj s odjezdem pozdě v noci. Při parkování na letišti odečte SA cenu 52euro za parkování. Servis SA velmi profesionální, rychla domluva, platba kartou přes jejich bránu, během hodiny vyřízeno.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Děkuji za informaci, předpokládám že dostupnost těch spojů je daná obsazeností?

Další akce