Super! Letenky do TEL AVIVU - 900 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Pro letní radovánky v zimním období můžete vyrazit na návštěvu do izraelského hlavního města Tel Avivu. Zpáteční letenky na leden 2013 zakoupíte nyní za pouhých 900 Kč ! Let je operován nízkonákladovou společností Wizzair z maďarského hlavního města Budapešti.

Termíny za cenu 450 Kč v jednom směru:

tam 8., 12., 15., 17., 19., 24., 26. a 31. ledna

zpět 24. a 26. ledna

[notice]Ostatní termíny zakoupíte za 750 Kč v jednom směru, tedy zpáteční letenku již za 1.200 Kč ![/notice]

Cena je konečná vč. všech poplatků a tax při cestě s příručním zavazadlem a platbou bankovní převodem. Zároveň je cena konečná pouze pro držitele členství Wizzair Discount klubu, pokud členy nejste, kupte ho při rezervaci letenky a cena vč. členství a 2 zpátečních letenek bude činit 2.655 Kč, tedy 1.300 Kč na osobu! Členství je platné po dobu 1 roku a za tuto cenu poletíte vy + 9 dalších osob za ceny o 250 Kč levnější za 1 let.

Jak do Budapešti? Na letiště Budapešť (BUD) se snadno dopravíte přímo z Prahy. Zpáteční jízdenky mezi těmito hlavními městy zakoupíte do 800 Kč za osobu. Cesta z Bratislavy vychází na polovinu ceny.

Vstupní vízum není po občanech ČR vyžadováno při pobytu kratším 3 měsíců.

[important title="Kde se ubytovat"]Ubytování v nejžádanějších lokalitách naleznete pomocí nejvyužívanějšího hotelového dealera - Izrael / Tel Aviv / Jeruzalém[/important]

[notice]Doporučuji taktéž strávit alespoň 1 noc v Budapešti, kde častokrát naleznete 4* hotely do 1.000 Kč za pokoj.[/notice]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

mam koupenou členskou kartu a když se přihlásím tak mi nenabíhají zvýhodněné letenky, ale za klasickou cenu jako bych členem nebyla. Pokud kliknu na zvýhodněnou opět mi přičítají 750,- za nové členství. Máte s tím někdo zkušenosti ?

Avatar uživatele legionelka

bohužel, už to asi nefunguje, hází tam 10x vyšší sumy.. škoda, chvíli jsem plánovala výlet do Svaté Země :/

Avatar uživatele cestujlevne

Letenky sice nejsou za tu nejnižší hodnotu, ale pár výhodných termínů je pořád k dispozici. Nabídka obletěla ČR i Polsko, a poláci jsou po letenkách jak diví...

Avatar uživatele michal.kerpl

10x vyšší sumy? nejsou to Forinty? Třeba na 26.1.-31.1. je tam zpáteční za 1740,-Kč i bez členství

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To bude jízda!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael