Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Chcete-li letošní Vánoce trávit v teple, můžete vyrazit do Karibiku za velmi zajímavou cenu ! Zpáteční letenky z německého Frankfurtu nad Mohanem do Bridgetownu v BARBADOSU zakoupíte za 281€ (7.080 Kč). Let je přímý, takže plně kompenzuje případný dojezd do tohoto města. Posledních pár letenek zakoupíte na stránkách Ltur.de na termín 14.-28.prosince.

Jak do Frankfurtu? Přímo na letiště dojedete se společností Student Agency, která na tento termín (13.-29.prosince) nabízí posledních 6 volných míst! Zpáteční jízdenka stojí 2.400 Kč a jede se přes noc. Alternativou je jistě jízda vlastním automobilem, jelikož při této ceně a 4 lidech není o čem rozhodovat. Dálniční známku v Německu potřebovat nebudete.

Výhodou je, že občané ČR, SK nepotřebují pro vstup na toto území žádné vízum (do pobytu 28 dní). Tak rychle nakupte plavky a za 2 dny z Florence vyrážíme směr bílé písečné pláže v 30°C!

[important title="Ubytování"]Ubytování po celém ostrově Barbados naleznete zde. Konkrétně pak nejlevnější 2* hotel zakoupíte na těchto 14 dní za 19.511 Kč / 2 os., Je však možné využít také "rozdělených rezervací". Tedy první týden můžete strávit na jedné straně ostrova a na zbytek dovolené se přesunout na ten druhý. Tak či onak, i 3* hotel nabídne ubytování do 30 tisíc za oba.[/important]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Čím dál, tím míň důvodů, trávit Vánoce v Egyptě...

Odpovědět
před 5 lety

Posledni dobou sleduji pravidlene tuto stranku a opravdu proc jezdit po Evrope... clovek si tady sice o neco priplati, ale vysledek se neda srovnat :) Jeste by bylo mozna fajn zapocitat do toho aji plnou penzi aby bylo videt na kolik takova dovca vyjde kompletne... 

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Ahoj Robine, díky za kladný názor na web a individuální cestování obecně ;) Přidávání "stravování" je prakticky nereálné. Proč ? Rozhodně toho sním víc, než když pojedou 2 kamarádky spolu do stejné destinace. Stejně tak nemůžu kompletovat eurovíkendy se vstupy do muzeí atd. Prostě tohle je příliš individuální. Jasně, tipy co kde vidět, kolik to stojí, kde se dobře najíst atd. rozhodně ANO! Ale nezamíchávat do kompletní ceny ;) Pokud bys však věděl jak toto klišé vyřešit, jsem maximálně nakloněn každému elegantnímu řešení. Tyto stránky nejsou o mě, ale o nás všech a každý názor, tip a doporučení se počítá ;)

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele dwighty
dwighty

Ahoj, v ceně by měla být i jízdenka na vlak na cestu tam i zpět. takže je i dobrá varianta, cesta na cca 8-9 hodin

před 10 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

A platí i pro odjezdy z ČR nebo jen pro DE ?

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Bosa
ušetříš až 67%
Jedem!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Honem, dokud jsou místa!
Borobudur
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?