Jak akci využít?

Pro individuální dovolenkáře Vám lucx naservíroval velmi zajímavý tip na cestu do Španělska. Ostrov Ibiza tak můžete navštívit za pár korun se společností easyJet, která právě přichystala výprodej letenek. Letenky na Ibizu zakoupíte za 1.933 Kč vč. tax a poplatků. V ceně je zahrnuto pouze příruční zavazadlo,easyJet však nemá zavedeny váhové limity na zavazadla, proto je zbytečností si připlácet za odbavené zavazadlo.

Cena 1.933 Kč je za 1 osobu. Ke konečné rezervaci bude připočítán poplatek 270 Kč za platbu kartou. Tedy 135 Kč na osobu při 2 cestujících atd.

Postup rezervace

Na stránkách easyJet.com si vyhledejte let Praha - Milán a zadejte data. Např. 14.-18.V, 21.-26.V, 28.V-4.VI a jiné (pro přehled nejlevnější cen využijte vyhledávač azair.cz - bohužel nefunguje online, ale tahá si starší databázi - slouží tedy jako inspirace). Poté klikněte na tlačítko +Přidat další lety a vyberte Milán - Ibiza. Datum ponechte stejný - případně si lze udělat stop v Milánu. Nikdy však nezadávejte letenky v opačném pořadí - vlivem přepočtu kurzu byste se tak ošidily o několik stokorun.

Dovolená na Ibize

Květnové teploty se pohybují okolo 21°C, naopak červnové teploty dosahují i příjemných 26°C. Počasí v těchto letních měsících Vám rozhodně přijde vhod a dovolenou na Ibize si více než užijete. Cena letenky Vám vyvolá úsměv na tváři ;)

Levné hotely - Ibiza

Po celém ostrově najdete téměř 400 nejrůznějších hotelů. Nejlevnější cenu ubytování naleznete po vyhledání Vašeho data pobytu a seřazení hotelů od nejlevnějších. V samotném městě Ibiza najdete ubytování za 630 Kč za pokoj.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 45%
Tam chceš!
ušetříš až 32%
To budou fotky!
ušetříš až 50%
To budou fotky!
ušetříš až 21%
To bude jízda!
4519 starších akcí