Super levné letenky z celé Itálie do Santiaga de Chile - 10.607 Kč.
O akci
Čekali jste až do teď na nějakou super nabídku letenek do Jižní Ameriky, využijte jedinečnou příležitost ukořistit letenky z celé Itálie do Chile. Letenky z Benátek do Santiaga de Chile s návratem do Říma jsou k mání za 10.607 Kč. Jak už bylo řečeno, jako odletové letiště si můžete zvolit prakticky libovolné letiště v Itálii. Záleží jen na tom, jak si napasujete přípoje. Z Prahy i okolních letišť můžete využít několik možností, nezřídka se vlezete do tisícovky.
Letenky
- Přímý let: Řím – Santiago de Chile za 10.962 Kč rezervuj>>
- Milán – Santiago de Chile za 10.952 Kč rezervuj>>
- Benátky – Santiago de Chile za 10.966 Kč rezervuj>>
- Open-jaw: Benátky – Santiago de Chile – Řím za 10.607 Kč rezervuj>>
- a další…
- Cestovní období 12.5. – 30.6.
- Délka pobytu max. 1 měsíc
- Prodej do 19. května nebo vyprodání
Do Chile si vystačíte jen s cestovním pasem, je zakázáno dovážet jakékoli potraviny podléhající skáze, tzn. maso, uzeniny, zeleninu, ovoce apod.
Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.
Hlídač akčních letenek
Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví