Mapa

Svatý Martin, Karibik - 12.016 Kč.

0 komentářů
2013-06-29T14:03:57+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Nejen za spottingem se můžete vydat na oblíbený francouzsko-nizozemský ostrov v karibské oblasti - Svatý Martin. Zpáteční letenky z Evropy zakoupíte již za 12.016 Kč v následující polovině roku. V obou případech je však nutné se rychle rozhodnout, neboť prodej je umožněn jen do 1.července.

Paříž - Sv. Martin za 12.016 Kč

Letenky z Paříže jsou v režii karibských aerolinek Air Caraibes. Tarif umožňuje podniknout cesty od 12.září do 24.října s maximálním pobytem 1 měsíc, a to za cenu právě 12.016 Kč. Do Paříže na letiště CDG můžete letět se společností easyJet (pouze příruční zavazadlo) nebo se společností ČSA (i odbavené zavazadlo) za cenu v rozmezí 2 - 4 tisíc.

Odlety jsou však z letiště Orly (ORY), na které se dostanete z hlavního letiště Charles de Gaulle (CDG) poměrně snadno a levně. Celý přesun nezabere více jak 2,5 hodiny a 10€. Info o přepravě mezi těmito letišti naleznete v odkaze pro CDG. Využijte této příležitosti k návštěvě Paříže.

Vídeň - Sv. Martin - Berlín za 13.818 Kč

Poměrně "snadnější" variantou jsou letenky dopravce American Airlines. K těmto letenkám však bude zapotřebí ESTA povolení pro tranzit na území USA. Další výhodou je však možnost kombinace pláží nejen na Sv. Martinu, ale také v Miami, kde lze podniknout jeden stop-over v ceně letenky. Tarifní podmínky dovolují podniknout cestu od 1.září do 8.prosince 2013. Do Vídně či Berlína se snadno dopravíte s několika autobusovými dopravci za ceny +/- 500 Kč. Nástřelem například Eurolines, Student Agency, Orangeways či Bohemian lines.

Ostrov Svatý Martin v Karibiku

Kromě známé Maho Beach nabízí tento ostrov spoustu míst pro zimní relaxaci v příjemném podnebí. Teploty se zde celoročně pohybují okolo 28°C. Vstupní víza nejsou potřeba, postačí platný pas členských států Evropské Unie.

Díky rozdělení ostrova na 2 regiony najdeme shodné názvy pro dané národy, a těmi jsou Saint-Martin pro francouzskou a Sint Maarten pro nizozemskou část.

Ubytování na Sv. Martinu

Ubytování na Svatém Martinu je vhodné porovnat na srovnávači hoteliérů Hotelscombined.com, neboť se nejedná o turisticky konkurenční oblast. Nabídky společnosti Booking.com začínají na cenách 1.400 Kč za pokoj pro 2 osoby v 4* resortech (akční ceny).

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-06-29T15:03:57+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce