Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Návštěva Švédska na přelomu podzimu a zimy může být pro někoho noční můrou, pro ostatní jistě vítaným zpestřením dlouhých chladných večerů. Víkendovou pauzu si můžete udělat nejen v hlavním městě Švédska - Stockholmu, kde naleznete nejkrásnější stanice metra na světě, ale také v univerzitním městě Goteborg či nejjižněji položeném městě Malmö, odkud Vás dělí již jen Öresundský most od dánské Kodani.

O akční letenky s odletem z Budapešti mně požádal čtenář Jakub, chybí-li i Vám cokoliv na tomto webu, dejte mi vědět skrz jedním z komunikačních kanálů.

  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Cestovní období: říjen 2013 - únor 2014
  • Prodej do vyprodání míst
Dostupné termíny snadno vyhledáte na webu dopravce, nejvíce termínů je pro odlet mezi koncem října a začátkem prosince. Cena 530 Kč je platná pro členy WDC. Jednorázový poplatek za členství ve Wizz Discount klubu činí 750 Kč a díky jednomu členovi můžete cestovat až v 10 lidech za tyto zvýhodněné ceny. Zakoupit členství se vyplatí již při první cestě. Na cestu si sbalte do příruční zavazadla o neomezené hmotnosti, ale maximálních rozměrech 42x32x25 cm.

Doprava na letiště a z letišť do centra

Cestovatelé, kteří chtějí vytěžit maximum ze svého výletu jistě spojí pobyt ve Švédsku s návštěvou hlavního města Maďarska. Za tímto účelem doporučuji využít stále aktuální akce na 4* hotel SoHo za 1.005 Kč. Do Budapešti jinak dojedeme nejlevněji autobusy společnosti Eurolines, a to od 680 Kč.

Z letiště Nyköping do centra Stockholmu Vás sveze autobusový dopravce Flygbussarna, který nabízí zpáteční cestu za 249 švédských korun / 735 Kč. Jízdenky můžete bez přirážky zakoupit na místě v letištní hale. Tímto dopravcem pojedeme i z letiště Goteborg City a Malmö. Do Goteborgu stojí jízdenky 380 Kč a do Malmö 530 Kč - ceny jsou uváděny za dospělou osobu a zpáteční jízdenku.

Ubytování v hotelu nebo levněji v hostelu

Švédsko není země, kam se vyplatí cestovat s očekáváním levného výletu. Ceny za ubytování rozhodně nejsou vždy přívětivé, proto je dobré pečlivě zvážit termín návštěvy a plánovat paralelně nákup nejen letenek, ale především ubytování.

Nejlevnější varianty pro placený nocleh najdete na portálu Hostelworld.com, kde najdete seznam všech hostelů nejen ve Skandinávii. Dáváte-li přednost ubytování v dvoulůžkovém pokoji, podívejte se na portál booking.com a nabídku ověřených hotelů v těchto městech (cena za dvoulůžkový pokoj):

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To budou fotky!
Jambiani
ušetříš až 39%
Hurá za zážitky!
Enna
ušetříš až 71%
Všude dobře, co doma!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Jedem!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Švédsko
Švédsko

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko