Švédsko

Švédské metropole s odletem z Budapešti - 530 Kč.

0 komentářů
2013-09-15T13:55:58+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Návštěva Švédska na přelomu podzimu a zimy může být pro někoho noční můrou, pro ostatní jistě vítaným zpestřením dlouhých chladných večerů. Víkendovou pauzu si můžete udělat nejen v hlavním městě Švédska - Stockholmu, kde naleznete nejkrásnější stanice metra na světě, ale také v univerzitním městě Goteborg či nejjižněji položeném městě Malmö, odkud Vás dělí již jen Öresundský most od dánské Kodani.

O akční letenky s odletem z Budapešti mně požádal čtenář Jakub, chybí-li i Vám cokoliv na tomto webu, dejte mi vědět skrz jedním z komunikačních kanálů.

  • Rezervuj letenku na wizzair.com
  • Cestovní období: říjen 2013 - únor 2014
  • Prodej do vyprodání míst
Dostupné termíny snadno vyhledáte na webu dopravce, nejvíce termínů je pro odlet mezi koncem října a začátkem prosince. Cena 530 Kč je platná pro členy WDC. Jednorázový poplatek za členství ve Wizz Discount klubu činí 750 Kč a díky jednomu členovi můžete cestovat až v 10 lidech za tyto zvýhodněné ceny. Zakoupit členství se vyplatí již při první cestě. Na cestu si sbalte do příruční zavazadla o neomezené hmotnosti, ale maximálních rozměrech 42x32x25 cm.

Doprava na letiště a z letišť do centra

Cestovatelé, kteří chtějí vytěžit maximum ze svého výletu jistě spojí pobyt ve Švédsku s návštěvou hlavního města Maďarska. Za tímto účelem doporučuji využít stále aktuální akce na 4* hotel SoHo za 1.005 Kč. Do Budapešti jinak dojedeme nejlevněji autobusy společnosti Eurolines, a to od 680 Kč.

Z letiště Nyköping do centra Stockholmu Vás sveze autobusový dopravce Flygbussarna, který nabízí zpáteční cestu za 249 švédských korun / 735 Kč. Jízdenky můžete bez přirážky zakoupit na místě v letištní hale. Tímto dopravcem pojedeme i z letiště Goteborg City a Malmö. Do Goteborgu stojí jízdenky 380 Kč a do Malmö 530 Kč - ceny jsou uváděny za dospělou osobu a zpáteční jízdenku.

Ubytování v hotelu nebo levněji v hostelu

Švédsko není země, kam se vyplatí cestovat s očekáváním levného výletu. Ceny za ubytování rozhodně nejsou vždy přívětivé, proto je dobré pečlivě zvážit termín návštěvy a plánovat paralelně nákup nejen letenek, ale především ubytování.

Nejlevnější varianty pro placený nocleh najdete na portálu Hostelworld.com, kde najdete seznam všech hostelů nejen ve Skandinávii. Dáváte-li přednost ubytování v dvoulůžkovém pokoji, podívejte se na portál booking.com a nabídku ověřených hotelů v těchto městech (cena za dvoulůžkový pokoj):

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-09-15T14:55:58+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce