Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Dlouhá bílé pláže lemované kokosovými palmami, smaragdové moře, vůně koření a pozůstatky po ománské nadvládě dokonale vystihují Zanzibar, který je ideální volbou pro odpočinkovou i aktivní dovolenou. Letenky z Prahy na Zanzibar s návratem do Londýna je možná zakoupit již za 13.001 Kč s leteckou společností Ethiopian airlines. Návrat ze Zanzibaru je také možný podniknout do dalších evropských metropolí, např. do Frankfurtu a Vídně.

Cena letenky zahrnuje dva kusy zavazadel do 23 kg.

  • Praha - Zanzibar - Londýn za 12.990 Kč kalendář termínů >>
  • Praha - Zanzibar - Frankfurt za 14.069 Kč rezervuj >>
  • Praha - Zanzibar - Vídeň za 14.703 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období do září 2015
  • Letenky musí být vystaveny do 16. listopadu
  • Ubytování na Zanzibaru si můžete vybrat zde >>
  • Cestovní pojištění pro dovolenou na Zanzibaru si můžete sjednat zde >>

Přípoj do Londýna

Z Londýna můžete letět snad na všechna letiště v našem okolí a cena letenky nebude vyšší než 1.000 Kč, mnohdy se bude pohybovat kolem 600 Kč. Nezapomeňte, že je potřeba se přesouvat mezi letišti. Tedy z letiště Heathrow pojedete metrem do centra a poté už s dopravci easybus nebo Terravision na letiště Stansted, Luton nebo Gatwick.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Vídeň[/prilet][mezikrok][prg][vie][konec]

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Výroční Korunovační kapsle
ušetříš až 54%
A už tam budem?
Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Wall Street
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Hurá za zážitky!
5568 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Tanzanie
Tanzanie

Afrika pro začátečníky

Tanzanie má rozlohu 947.000 km2, největší město a zároveň ekonomické centrum Dar es Salaam se nachází na východním pobřeží, vláda však sídlí v Dodomě, v centrální Tanzanii.

Tanzanci používají jako oficiální jazyk angličtinu a svahilštinu. Tanzanie sousedí na severu s Keňou a Ugandou. Západní hranici tvoří s Rwandou a Burundi, jižní hranice má se Zambií a Malawi.

Pokud někoho táhne poznání afrického kontinentu, měl by začít s Tanzanií. Tato země nabízí snad vše, co může běžný turista na své cestě po světě chtít vidět. Neuvěřitelné snímky divoké zvěře, adrenalin při stoupání na vrchol Kilimandžára či potápění s korálovými žraloky. Směs místního obyvatelstva, které je navíc k cizincům poměrně přátelské, posunuje tuto zemi v oblíbenosti na první příčky celého kontinentu. Bezpečnostní situace je velmi dobrá, nehrozí vám žádné útoky na turisty, po tanzanské divočině i ve městech se dá pohybovat bezpečně. Pro milovníky nákupů je tato země rájem, nabízí nepřeberné množství suvenýrů od sošek makonde až po umění místních malířů zvané tinga tinga. Každý si v Tanzanii najde své.

Tanzanie je se svými parky jednou z mála zemí, která lidem toužícím zažít dobrodružství a setkat se s divokými zvířaty zaručuje škálu možností. Nejnavštěvovanější Ngorongoro je sice z pohledu nezávislého cestovatele poněkud turističtější, ale můžete zde zahlédnout nosorožce dvourohého, nebo v brzkém ranním oparu sledovat Masaje se svými obrovskými stády krav sestupující do kráteru, aby zvěř napojili. To, že ve vzdálenosti 200 m od vody leží smečka lvů, Masaje, ozbrojené pouze dřevěnými palicemi, absolutně nerozruší.

Průvodce pro Tanzanie