TAP 10 a 15 %: Portugalsko, Azory, Amerika – 5.318 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele e.cernackova

Ak by som si objednávala let do USA s odletom z Viedne, tiež platí možnosť ubytovania zdarma v Lisabone? Viete mi prosím povedať kde sa môžem v takomto prípade obrátiť? Ďakujem

Avatar uživatele sebestova.marketa

Dobrý den, nenašly by se prosím nějaké zvýhodněné open jaw letenky přes Funchal a Ponta Delgada, tak aby bylo možno navštívit jak Madeiru, tak Azory? Vždycky jsem se bohužel dostala na částku kolem 15.000,-Kč, a to už je teda dost hodně :-/ Děkuji moc.

Avatar uživatele renikn

Tak nevím.. i s vložením kódu a letem operovaným TAP, mi na termín 18.9 - 21.9. vychází letenka na 8.855,-, a to je vazne hodne.. :-(

Avatar uživatele renikn

Pro srovnání jsem zkusila ten samý let vyhledat přes SA - cena zpatecni letenky 5.700,-

Renáto, nevím, kterou trasu hledáte?

Avatar uživatele renikn

A, nevsimla jsem si, ze jsem to nenapsala.. Praha - Lisabon

Na září tam za tu cenu nic není, v říjnu je termínů jen pár a vůbec nic od čtvrtka do neděle :-( Na listopad jen tam termín 6.-9.

skusam PRG - Ponta Delgada na 25.10 - 4.11 a aj po aktivacii kodu (je uvedeny ako zlozka ceny) je zlava nulova - stale cez 9k ..

Martine, nevím, kde je problém, ale na Váš termín sleva normálně funguje (konečná cena po slevě je dole v rekapitulaci), nesmíte jen vybrat spoj, kde jsou lety operované jinými aerolinkami, např. SATA nebo Lufthansa...

Monday morning .. a evidentne problem medzi stolickou a klavesnicou :) vdaka

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

Tam chceš!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Jedem!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko