TAP 10 a 15 %: Portugalsko, Azory, Amerika – 5.318 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Slevy portugalských aerolinek TAP se stávají téměř pravidelnou záležitostí, proto nyní přichází dopravce s další akcí „Svět se stane Vaším domovem na cestách“. Po zadání slevového kódu docílíte slevy 10 nebo 15 % z celkové ceny letenky. Slevy se vztahují jen na spoje obsluhované aeroliniemi TAP Portugal a Portugália.

  • Rezervuj letenky na flytap.com/cz
  • Uplatni kód: FLYTAPCZ0314 (sleva 10 a 15 %)
  • Cestovní období pro destinace - Portugalsko: 15. září – 15. prosince, Kapverdy: 1. září – 15. prosince, Afrika: 1. listopadu – 31. prosince, Amerika: 15. září – 12./15. prosince
  • Prodej: 31. března – 4. dubna
Portugalsko: Azorské ostrovy a Madeira: Afrika:  USA: Brazílie: TIP! Při transatlantických letech s delším přestupem poskytuje aerolinka TAP Portugal zdarma ubytování v Lisabonu ve 4* hotelu s odvozem z/na letiště. Tuto službu je nutné potvrdit po rezervaci letenky na českém zastoupení – tap@globair.cz. Vstup do USA je umožněn s povolením ESTA nebo platným vízem.

Open Jaw - letenka, která končí a začíná na jiném letišti Multi-city - komplexní, kombinovaná letenka, např. začátek a konec na jiném letišti

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele e.cernackova

Ak by som si objednávala let do USA s odletom z Viedne, tiež platí možnosť ubytovania zdarma v Lisabone? Viete mi prosím povedať kde sa môžem v takomto prípade obrátiť? Ďakujem

Avatar uživatele sebestova.marketa

Dobrý den, nenašly by se prosím nějaké zvýhodněné open jaw letenky přes Funchal a Ponta Delgada, tak aby bylo možno navštívit jak Madeiru, tak Azory? Vždycky jsem se bohužel dostala na částku kolem 15.000,-Kč, a to už je teda dost hodně :-/ Děkuji moc.

Avatar uživatele renikn

Tak nevím.. i s vložením kódu a letem operovaným TAP, mi na termín 18.9 - 21.9. vychází letenka na 8.855,-, a to je vazne hodne.. :-(

Avatar uživatele renikn

Pro srovnání jsem zkusila ten samý let vyhledat přes SA - cena zpatecni letenky 5.700,-

Renáto, nevím, kterou trasu hledáte?

Avatar uživatele renikn

A, nevsimla jsem si, ze jsem to nenapsala.. Praha - Lisabon

Na září tam za tu cenu nic není, v říjnu je termínů jen pár a vůbec nic od čtvrtka do neděle :-( Na listopad jen tam termín 6.-9.

skusam PRG - Ponta Delgada na 25.10 - 4.11 a aj po aktivacii kodu (je uvedeny ako zlozka ceny) je zlava nulova - stale cez 9k ..

Martine, nevím, kde je problém, ale na Váš termín sleva normálně funguje (konečná cena po slevě je dole v rekapitulaci), nesmíte jen vybrat spoj, kde jsou lety operované jinými aerolinkami, např. SATA nebo Lufthansa...

Monday morning .. a evidentne problem medzi stolickou a klavesnicou :) vdaka

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

Tam jsi ještě nebyl!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Tam jsi ještě nebyl!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko