Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Po čtyřech měsících spustil portugalský národní dopravce TAP Portugal valentýnskou promo akci s příznačným názvem „Vydejte se s láskou do světa!“, ve které po zadání slevového kódu docílíte slevy 15 nebo 20 % z celkové ceny letenky. Slevy se vztahují na spoje obsluhované aeroliniemi TAP Portugal a Portugália. Je však třeba zmínit, že ani po slevě nejsou ceny letenek na dálkové linky nijak přitažlivé.

 • Rezervuj letenky na flytap.com/cz
 • Uplatni kód: FLYTAPCZ0214 (sleva 15 a 20 %)
 • Cestovní období pro destinace v Portugalsku: 10. března - 15. dubna a 16. května - 15. června a 16. září - 15. prosince 2014
 • Cestovní období pro USA: 10. dubna - 15. dubna a 1./ 15. května - 30. června a 16. listopadu - 31. prosince 2014
 • Cestovní období pro JA: 10. dubna - 15. května a 16. srpna - 15. září a 15. listopadu - 31. prosince 2014
 • Prodej: 10.-16. února
Portugalsko:
 • Praha – Lisabon za 4.488 Kč rezervuj »
 • Praha – Porto za 4.953 Kč rezervuj »
 • Praha – Faro za 5.066 Kč rezervuj »
 • Open Jaw: Praha – Porto / Lisabon – Praha za 4.738  rezervuj »
 • Multi-city: Praha – Faro – Porto – Lisabon – Praha za 7.978 Kč rezervuj »
Azorské ostrovy a Madeira:
Afrika: 
USA:
Brazílie:

 • Praha – Rio de Janeiro za 16.346 Kč rezervuj » (srpen/září)
TIP! Při transatlantických letech s delším přestupem poskytuje aerolinka TAP Portugal zdarma ubytování v Lisabonu ve 4* hotelu s odvozem z/na letiště. Tuto službu je nutné potvrdit po rezervaci letenky na českém zastoupení – tap@globair.cz. Vstup do USA je umožněn s povolením ESTA nebo platným vízem.

Open Jaw - letenka, která končí a začíná na jiném letišti Multi-city - komplexní, kombinovaná letenka, např. začátek a konec na jiném letišti

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pj86
pj86

Dobrý den, platí ještě tato akce? Sháním letenku ideálně od 1.5 -11.5. do Porta. Díky, Petra

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Petro, akce skončila 16.2., ale na Vaše "sváteční" data stejně nebylo nic zajímavého. Momentálně jsou nejlevnější letenky do Porta za 5,3 tis., ale musíte se trošku přizpůsobit levnějším termínům - příklad rezervace

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele hrbacek.holesov
hrbacek.holesov

Dobrý den,chtěl bych objednat 2 letenky na Azory Praha–Horta. V nabídce nám pasuje termím 2-12.6.2014 a po zadání slevového kódu vyjde cena 8.760,-, což je super. Nevím ale, jak to udělat pro 2 letenky současně. Děkuji za pomoc i za skvělý web!!! Aleš.

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý den Aleši, jakmile je jeden z letů operovaný jinou aerolinií než TAP, sleva se neaktivuje, doporučuji posunout datum odletu třeba na 6.-16. června, pak se dostanete na cenu 7.288 Kč/os. - rezervace pro 2 osoby s 20% slevou A děkujeme za podporu a přízeň .-)

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele lucikproch
lucikproch

Dobrý den, sháníme letenky na Madeiru na začátek srpna. Máte nějaký tip? Díky moc Lucka

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý den Lucko, Madeira je dostupná přímým letem z Prahy se SmartWings za 10 tis., s přestupy se celkem dobrou cenu dostanete s KLM, ale je to i s delší zastávkou v Amsterdamu - příklad rezervace. Lepší ceny můžete "chytit" jedině z Německa na charterech, ale tam je to spíše o náhodě a také Vaší flexibilitě, např. www.lturfly.com

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele tyrkyska
tyrkyska

Dobrý den, pro USA píšete : Cestovní období pro USA: 10. března – 15. dubna a 1./ 15. května – 30. června a 16. listopadu – 31. prosince 2014, ale pokud zadám jakékoliv jiné datum než je předvolené vychází mi nepřiměřeně vysoké částky (i oproti běžným letům) Prosím tedy o informaci na jaké lety se akce vztahuje do Miami - jen odlety v květnu?

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý den Jano, informaci o cestovním období máme z webu aerolinek, ale pro jistotu ... Platí pro cesty od 10. do 15. dubna, od 1. května do 15. června, od 1. do 15. září anebo od 16. listopadu do 15. prosince 2014. ... O jaký termín Vám konkrétně jde? Třeba se najde někde něco jiného ;-)

před 8 lety
Avatar uživatele tyrkyska
tyrkyska

termín 1.-12.4.2014 což by mělo spadat do daných termínů, ale při výpočtech to tak není :( Děkuji

před 8 lety
Avatar uživatele tyrkyska
tyrkyska

A právě sama vidím, že píšete od 10.4. takže to tam nespadá, omlouvám se, původně máte psáno od 10.3.2014

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele julcika
julcika

Ahoj, potřebovala bych zpáteční letenku do Porta na září, pobyt týden - 10 dní. Kupodivu mi to nabízí slevu i pro odlet 15.9., ale ať hledám jak hledám, ve všech termínech se dostanu vždy jen na cenu 5857,35. Na které termíny jste našli letenky o tisícovku levnější (nebo už jsou vyprodané)? Další dotaz: jak probíhá přestup v Lisabonu (oba lety operované TAP) - je potřeba vyzvednout a znovu odbavit zavazadla? Co by se stalo, kdyby se přestup nestíhal? Jde mi o to, že je tam jen hodina 20 minut, navíc by letenky byly pro člověka, který letěl asi tak 3x v životě, nikdy sám a neumí žádný jazyk, tak jestli je to zvládnutelné :D A pak mám ještě prosbu na jednosměrnou letenku do Porta v termínu 29.8.-1.9. (lze při nejhorším i dříve). TAP je má v tuto dobu všechny za 5000, což mi přijde hodně. Vyplatí se čekat, případně létá tam někdo levněji? (ale budu mít velký kufr, letím na půl roku) Díky moc :)

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Ahoj Julie, na září takové ceny nejsou, možná zkusit hledat i jinde, ale je zbytečně brzy, nějaké akce ještě jistě budou. Co se týče přestupů u klasických aerolinek, tak se nemusíš o nic starat, zavazadlo ti přeloží na další let, kdybys letadlo nestihla, třeba z dúvodu zpoždění na předchozím letu, tak dopravce má povinnost tě umístit na další spoj, takže se nemusíš bát, že bys nedoletěla. Co se týče jednosměrných letenek, tak hledej spíše u lowcostů http://azair.me/NBw8sc Ceny jsou samozřejmě bez zavazadel, jen příruční, reálně se cena zvedne o dalších 1.500 Kč i se zavazadly, takže bych zvážil možnost koupit letenku u klasického dopravce.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele HanouskovaKristyna1306
HanouskovaKristyna1306

Dobrý den chtěla bych koupit leteku do New Yorku 22.5 - 25.9.......ale cendu za 13 638 Kč mi to nenabízí...

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Bohužel, na tato data jsou ceny vyšší :-(

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele Kickassone
Kickassone

Rad bych to koupil, ale chtel sem byt v MIA v druhe polovine dubna.. Nicmene i presto ze ty ceny nejsou nijak skvele (napr. proti akci z minuleho tydne)tak se mi nepodarilo dostat se z Prahy na lepsi cenu, takze pokud nekdo nema cas a naladu objizdet nemecka letiste tak to zas tak spatny neni.. :)

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele stanek
stanek

Mám zájem o letenku multi city do Portugalska v červnu, ale nejde mi změnit datum. Za uvedenou cenu tam skáče jen odlet 29.3. a návrat 4.4.14. Poradíte mi?

před 8 lety
Avatar uživatele
Lukáš Horák

Dobrý den Pepo, napište mi, jak dlouho byste chtěl pobývat v jednotlivých městech a v kterém období, pokusím se nějakou letenku sestavit.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius kopec
ušetříš až 30%
Tam jsi vždycky chtěl!
Nyhavn
ušetříš až 52%
To musíš vidět!
Nástup Ryanair
ušetříš až 83%
To budou fotky!
Pláž Puerto de la Cruz
ušetříš až 44%
To musíš vidět!
5278 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Algarve
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko