New York

TAP 20%: New York a Miami (z Prahy) - 9.847 Kč.

0 komentářů
2013-10-02T10:23:09+02:00

O akci

Chtěli byste navštívit pláže na Floridě, ale zároveň zažít atmosféru města, které nikdy nespí? Zkombinovat dovolenou na písčité pláži s procházkou po 5. Avenue ve stínu nejvyšších budov planety? Poté se vydejte do New Yorku a následně amerického letoviska Miami!

Díky probíhající promo akci společnosti TAP jsme pro Vás vyhledali další zajímavé varianty a ještě levnější letenky z Prahy do Miami i New Yorku!

  • Rezervuj letenky na flytap.com/cz
  • Uplatni kód FLYTAPCZ1013 (sleva 20%)
  • Cestovní období: 15.01.-31.05.2014
  • Prodej omezen do 15.října / vyprodání míst
Dostupné routingy a ceny:

NEW YORK:

MIAMI: NEW YORK + MIAMI:
  • Praha - New York / Miami - Budapešť za 9.847 Kč rezervuj »
  • Praha - New York / Miami - Praha za 10.750 Kč rezervuj »
Při transatlantických letech s delším přestupem poskytuje aerolinka TAP Portugal zdarma ubytování v Lisabonu v 4*hotelu s odvozem z/na letiště. Tuto službu je nutné potvrdit po rezervaci letenky na českém zastoupení - info@globair.cz. Cena letenky nezahrnuje přesun z New Yorku do Miami - jak na něj je popsáno níže. Vstup do USA je umožněn s povolením ESTA.

Letenky New York + Miami

Letenky New York - Miami

Jak je uvedeno výše, jedná se o open-jaw letenky, tedy s příletem na jedno letiště a odletem z jiného. Přesun mezi těmito letišti je v režii cestujícího.

Vydat se z New Yorku do Miami můžete pomocí půjčeného automobilu, které není problém vyzvednout na letišti v Newarku a navrátit jej na letišti v Miami. Přehled cen jednotlivých autopůjčoven naleznete na portálu Rentalcars.com

Poněkud rychlejší a levnější variantou je přímý let mezi městy. Doporučuji využít dopravce JetBlue nebo Southwest airlines, kteří mají v ceně letenky zahrnuto i zavazadlo k odbavení - to naopak neposkytují standardní dopravci typu American Airlines, Delta a jiné. Letenku zakoupíte již za 88$ / 1.670 Kč.

Cílovým letištěm bude nejpravděpodobněji Fort Lauderdale, které druhé letiště přiřazené k oblasti v Miami.

Z Budapešti autobusem - 390 Kč

Spoj z Budapešti do ČR Vám díru v rozpočtu rozhodně neudělá. Ceny jízdenek do Prahy zpravidla nepřekračují hranici 400 korun, nejlevněji však zakoupíte jízdenku v předstihu u Eurolines.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-10-02T10:23:09+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce