Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: David Shankbone / wikipedia

Na předprázdninové období je v tento okamžik dostupné velké množství levných letenek do Izraele. Z maďarské metropole do Tel Avivu můžete rezervovat letenky začínající na 1.380 Kč za zpáteční let vč. poplatků a tax a menšího příručního zavazadla. Pokud byste chtěli letět na 14 dní, můžete např. v termínu 23.5. - 7.6. navštívit Izrael jen za 1.110 Kč.

  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Dostupnost letenek během května / června
  • Hledejte ceny za 6.190 respektive 9.190 maďarských forintů (pro členy WDC a platby převodem na účet)
TIP: Nebojte se cesty do Budapešti. Jednodenní přestávkou nic nezkazíte a kvalitní pokoje ve 4* hotelu zde rezervujte za méně jak 1.000 Kč pro dvě osoby!

Nejlevnější letenky pro členy WDC

WDC neboli Wizz Discount Club je členství pro zákazníky této společnosti, kdy za jednorázový poplatek 750 Kč získají možnost rezervovat zlevněné letenky až o 10€ - 250 Kč. Členem stačí být pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí. Zvýhodněné letenky tak mají všichni, kdo s tímto členem poletí na stejnou rezervaci.

Pokud cestujete alespoň ve dvou, vyplatí se členství již při první cestě! Členství Vám bude automaticky nabídnuto při rezervaci. Po roce automaticky vyprší nebo ho budete moci za stejný poplatek prodloužit.

Jak platit u Wizzairu

Při odletu z České republiky nemusíte řešit žádné zvláštnosti při rezervaci, avšak pokud kupujeme letenky ze zahraničí, je potřeba v posledním kroku změnit měnu na CZK a následně tuto částku zaplatit dle pokynů na český účet. Pokud chcete mít jistotu a větší pohodlí při platbě, zvolte o cca 120 Kč / let dražší způsob platby - online kartou.

Jak do Budapešti?

Jednoduché a levné autobusové spojení přímo z Prahy, Bratislavy a jiných větších měst. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

Izrael – vízum

Vstupní víza není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Tel Aviv levné hotely

Výhodou individuálního cestování je svoboda výběru. V městě Tel Aviv lze najít ubytování ve 130 hotelech, z nichž nejlevnější zarezervujete za 988 Kč pro 2 osoby. Přehled hotelů naleznete zde – ubytování Tel Aviv

Cestování po Izraeli autem

Pro cestu k Jerusalému nebo rovnou až k Mrtvému moři budete potřebovat automobil. Díky našemu srovnávači autopůjčoven se Vám nestane, že byste rezervovali zajíce v pytli. Podívejte se na ceny sami – srovnávač autopůjčoven

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Jedem!
Jambiani
ušetříš až 39%
Tam jsi vždycky chtěl!
Enna
ušetříš až 71%
Jedem!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Tam chceš!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?