Mapa

Tel Aviv, Izrael z Budapešti - 1.380 Kč.

0 komentářů
2013-04-02T21:03:48+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Foto: David Shankbone / wikipedia

Na předprázdninové období je v tento okamžik dostupné velké množství levných letenek do Izraele. Z maďarské metropole do Tel Avivu můžete rezervovat letenky začínající na 1.380 Kč za zpáteční let vč. poplatků a tax a menšího příručního zavazadla. Pokud byste chtěli letět na 14 dní, můžete např. v termínu 23.5. - 7.6. navštívit Izrael jen za 1.110 Kč.

  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Dostupnost letenek během května / června
  • Hledejte ceny za 6.190 respektive 9.190 maďarských forintů (pro členy WDC a platby převodem na účet)
TIP: Nebojte se cesty do Budapešti. Jednodenní přestávkou nic nezkazíte a kvalitní pokoje ve 4* hotelu zde rezervujte za méně jak 1.000 Kč pro dvě osoby!

Nejlevnější letenky pro členy WDC

WDC neboli Wizz Discount Club je členství pro zákazníky této společnosti, kdy za jednorázový poplatek 750 Kč získají možnost rezervovat zlevněné letenky až o 10€ - 250 Kč. Členem stačí být pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí. Zvýhodněné letenky tak mají všichni, kdo s tímto členem poletí na stejnou rezervaci.

Pokud cestujete alespoň ve dvou, vyplatí se členství již při první cestě! Členství Vám bude automaticky nabídnuto při rezervaci. Po roce automaticky vyprší nebo ho budete moci za stejný poplatek prodloužit.

Jak platit u Wizzairu

Při odletu z České republiky nemusíte řešit žádné zvláštnosti při rezervaci, avšak pokud kupujeme letenky ze zahraničí, je potřeba v posledním kroku změnit měnu na CZK a následně tuto částku zaplatit dle pokynů na český účet. Pokud chcete mít jistotu a větší pohodlí při platbě, zvolte o cca 120 Kč / let dražší způsob platby - online kartou.

Jak do Budapešti?

Jednoduché a levné autobusové spojení přímo z Prahy, Bratislavy a jiných větších měst. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

Izrael – vízum

Vstupní víza není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Tel Aviv levné hotely

Výhodou individuálního cestování je svoboda výběru. V městě Tel Aviv lze najít ubytování ve 130 hotelech, z nichž nejlevnější zarezervujete za 988 Kč pro 2 osoby. Přehled hotelů naleznete zde – ubytování Tel Aviv

Cestování po Izraeli autem

Pro cestu k Jerusalému nebo rovnou až k Mrtvému moři budete potřebovat automobil. Díky našemu srovnávači autopůjčoven se Vám nestane, že byste rezervovali zajíce v pytli. Podívejte se na ceny sami – srovnávač autopůjčoven

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-02T22:03:48+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce