Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Ať se již rozhodnete pro krátký poznávací pobyt napříč Izraelí nebo týdenní dovolenou u Mrtvého moře, letenky společnosti Wizzair Vás přinutí zvážit cestu na vlastní pěst. Z maďarské metropole zakoupíte zpáteční letenky do Tel Avivu již za 1.950 Kč na zimu 2014. Pokud máte v plánu cestu uskutečnit ještě letos, letenky zakoupíte do 3.000 Kč, častěji však dosáhnete i druhé nejnižší ceny 2.220 Kč.

Cena je konečná vč. tax, poplatků a příručního zavazadla v případě, že jste členem Discount klubu, nejste-li a cestujete ve dvou a více lidech, jedno členství za 750 Kč Vám ušetří nějaké finance + budete mít rok cestování za tyto ceny. V závěru rezervace ponechte měnu jako maďarský forint, neboť wizz kurz je značně nevýhodný.

  • Rezervuj na wizzair.com
  • Cena 1.950 Kč je dostupná pro týdenní pobyty v lednu/únoru
  • Cena 2.220 Kč a výše je dostupná od září do února 2014
Do Budapešti jednoduše a levně vybranými autobusovými linkami přímo z Prahy, Bratislavy a jiných větších měst. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

TIP: Nebojte se cesty na letiště v Budapešti (BUD). Jednodenní přestávkou nic nezkazíte a kvalitní 4* pokoje zarezervujete v Budapešti okolo 1.200 Kč za noc vč. snídaně. Akční nabídky pro Budapešť.

Izrael – vízum, hotely, auto

Vstupní víza není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Hotely v Tel Avivu nabízí nepřeberné množství pokojů různých kvalit a cenových kategorií. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj v centru Vás přijde na 1.315 Kč za noc. Nabídky hoteliérů naleznete zde.

Návštěvu Jerusalému, Zdi nářků či Mrtvého moře je vhodné si vypůjčit osobní automobil. V našem srovnávači si můžete vyhledat nejlevnější nabídky od renomovaných dealerů. Srovnej ceny autopůjčoven na letišti v Tel Avivu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

ušetříš až 33%
Hurá za zážitky!
Molo na pláži v Cancunu
ušetříš až 43%
To bude jízda!
Royal Garden Balčik
ušetříš až 40%
To budou fotky!
Riga
ušetříš až 79%
Tam jsi vždycky chtěl!
4959 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Jeruzalém
Izrael

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael