Tel Aviv, Izrael z Budapešti - 1.950 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Ať se již rozhodnete pro krátký poznávací pobyt napříč Izraelí nebo týdenní dovolenou u Mrtvého moře, letenky společnosti Wizzair Vás přinutí zvážit cestu na vlastní pěst. Z maďarské metropole zakoupíte zpáteční letenky do Tel Avivu již za 1.950 Kč na zimu 2014. Pokud máte v plánu cestu uskutečnit ještě letos, letenky zakoupíte do 3.000 Kč, častěji však dosáhnete i druhé nejnižší ceny 2.220 Kč.

Cena je konečná vč. tax, poplatků a příručního zavazadla v případě, že jste členem Discount klubu, nejste-li a cestujete ve dvou a více lidech, jedno členství za 750 Kč Vám ušetří nějaké finance + budete mít rok cestování za tyto ceny. V závěru rezervace ponechte měnu jako maďarský forint, neboť wizz kurz je značně nevýhodný.

  • Rezervuj na wizzair.com
  • Cena 1.950 Kč je dostupná pro týdenní pobyty v lednu/únoru
  • Cena 2.220 Kč a výše je dostupná od září do února 2014
Do Budapešti jednoduše a levně vybranými autobusovými linkami přímo z Prahy, Bratislavy a jiných větších měst. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

TIP: Nebojte se cesty na letiště v Budapešti (BUD). Jednodenní přestávkou nic nezkazíte a kvalitní 4* pokoje zarezervujete v Budapešti okolo 1.200 Kč za noc vč. snídaně. Akční nabídky pro Budapešť.

Izrael – vízum, hotely, auto

Vstupní víza není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Hotely v Tel Avivu nabízí nepřeberné množství pokojů různých kvalit a cenových kategorií. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj v centru Vás přijde na 1.315 Kč za noc. Nabídky hoteliérů naleznete zde.

Návštěvu Jerusalému, Zdi nářků či Mrtvého moře je vhodné si vypůjčit osobní automobil. V našem srovnávači si můžete vyhledat nejlevnější nabídky od renomovaných dealerů. Srovnej ceny autopůjčoven na letišti v Tel Avivu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Jedem!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

A už tam budem?

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael