Jak akci využít?
Vydejte se na cestu do svaté země - Izraele. Aktuálně vybízí k cestě několik červnových termínů za ceny nižší než 2 tisíce, kterým se těžko odolává. Svůj počátek cesty odstartujte na plážích v Tel Avivu, pokračujte k Jeruzalému a Zdi nářků a cestou zpět se vykoupejte v nejhustším moři - Mrtvém moři.
Zpáteční letenky z Prahy jsou dostupné pro členy Wizzair Discount klubu za následující ceny:
- Rezervuj letenky Praha - Tel Aviv od 1.758 Kč (wizzair.com)
- + hotely v Tel Aviv, Jerusalém
- 1.758 Kč: 31.3.-2.4., 11.-18.6., 18.-20.6. a 20.-27.6.
- 1.958 Kč: 4.-6.6., 13.-18.6, 16-18.6., 18-25.6. a 20.-25.6.
Jedete na letiště v Praze autem? Máme k dispozici parkování u letiště na týden za 8 Kč! V ceně letenky je malé příruční zavazadlo max. rozměrů 42x32x25 cm, avšak neomezené hmotnosti.
V Izraeli
Ubytovací kapacity v Izraeli nabízejí nepřeberné množství hostelů, hotelů či penzionů. Ubytování dle Vašich preferencí vyhledáte taktéž na booking.com/izrael. Ceny v Tel Avivu začínají na 1.000 Kč / pokoj.Nechcete-li cestovat veřejnou dopravou, doporučuji si vypůjčit automobil. Týdenní půjčení vychází na 3.500 Kč - porovnat ceny můžete zde.
[start][zeme]Izrael[/zeme][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][isr][prg][konec]