Tel Aviv s ČSA z Prahy - 5.105 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jan.travnik

Nejlepší cena, na kterou jsem se dotal, je 5864 Kč (PRG-TLV, TLV-PRG-CPH 22.10 - 13.11) Co mám udělat pro to, abych našel levnější? díky

Zkus jiný termín, např. 13.-20.11. je cena 5.105 Kč stále k dispozici. Každopádně koukám, že tarif byl už stažený z Galilea, takže je dost možné, že brzy cenu opraví i u sebe na webu...

Avatar uživatele hi

planujes sem dava aj ponuky, z ktorych sprostredkovania by si nemal ziadne provize ?

Takové nabídky jsou tu dnes a denně. Žádný lowcost nenabízí provizní systém. Pokud daná společnost nabízí provizní systém, nevidím důvod, proč se ho neúčastnit. Ty přeci nejsi nijak bit na tom zda jsem nebo nejsem v programu. Ba naopak, nebýt toho, že taková možnost existuje, zůstali bychom v době kamenné a tento portál by nemohl jít dopředu. Problém vidím v oblibě affiliate programu, kdy dnes jej nabízí téměř každá společnost.

Avatar uživatele hi

externe odkazy na stranky mas nejak blbo nastavene, vid. odkaz na csa.cz a ve skutocnosti to je https://www.cestujlevne.com/czech-airlines a podobna stranka neexistuje :)

Díky, opraveno ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Tam to bude krásný!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael