Jeruzalém

Tel Aviv s ČSA z Prahy - 5.105 Kč.

6 komentářů
2013-07-19T08:08:42+02:00

O akci

Kvůli návštěvě Izraeli nemusíte cestovat za výhodnými letenkami až do Budapešti. Dáváte-li přednost přímému letu a zároveň kvalitnímu dopravci, zvolte možnost nákupu letenek s ČSA na trase Praha - Tel Aviv - Praha - Kodaň. Takto poskládaný let totiž vychází na pouhých 5.105 Kč místo obvyklé ceny 6.555 Kč.

  • Rezervuj letenky na csa.cz
  • Cestovní období: září - červen 2014
  • Vyjmutá data z cestovního období: 15.prosinec - 15.leden
  • V ceně 23 kg zavazadlo
Svou cestu samozřejmě můžete ukončit již v Praze a není nutné letět až do Dánska, stačí v Praze na transferové přepážce ČSA (ihned v terminálu po výlezu z letadla) oznámit, že zde cestu končíte. Vaše zavazadla bez Vás neodletí a nikdo Vás nutit pokračovat v cestě nebude, stejně tak nehrozí žádné sankce.

TIP: Vydáte-li se na cestu do 26.října a zvolíte si pro odlet čtvrtek či návrat pátek, máte možnost se proletět v dálkovém letounu typu Airbus 330 verze 300, který je ve flotile ČSA nově od května letošního roku. O tuto informaci se s námi podělil Michael P. na našem facebooku.

Letenky s ČSA do Tel Avivu

Jak postupovat při rezervaci?

Na webu csa.cz si nejdříve vyhledej klasickou zpáteční letenku Praha - Tel Aviv a najděte si termín, kde je konečná cena 6.555 Kč, následně si v ten samý termín poskládejte multi-city letenku. Ve vyhledávači zadáte jiný návrat a vyplníte Praha - Tel Aviv / Tel Aviv - Kodaň.

Případně doporučuji provést stejný postup i na trase Praha - Kodaň a nalézt nejlevnější varianty a nebo se stačí na nás obrátit v komentářích.

Izrael – vízum, hotely, auto

Vstupní vízum není třeba vyřizovat. Pro turistické účely lze vstoupit na území Izraele až po dobu 90 dní bez víz. Počítejte však s důkladnější bezpečnostní prohlídkou a pohovorem.

Hotely v Tel Avivu nabízí nepřeberné množství pokojů různých kvalit a cenových kategorií. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj v centru Vás přijde na 1.315 Kč za noc. Nabídky všech hoteliérů naleznete zde.

K návštěvě Jerusaléma, Zdi nářků či Mrtvého moře je vhodné si vypůjčit osobní automobil. V našem srovnávači si můžete vyhledat nejlevnější nabídky od renomovaných dealerů. Srovnej ceny autopůjčoven na letišti v Tel Avivu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-07-19T08:08:42+02:00

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jan.travnik
jan.travnik
před 9 lety

Nejlepší cena, na kterou jsem se dotal, je 5864 Kč (PRG-TLV, TLV-PRG-CPH 22.10 - 13.11) Co mám udělat pro to, abych našel levnější? díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Zkus jiný termín, např. 13.-20.11. je cena 5.105 Kč stále k dispozici. Každopádně koukám, že tarif byl už stažený z Galilea, takže je dost možné, že brzy cenu opraví i u sebe na webu...

Avatar uživatele hi
hi
před 9 lety

planujes sem dava aj ponuky, z ktorych sprostredkovania by si nemal ziadne provize ?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Takové nabídky jsou tu dnes a denně. Žádný lowcost nenabízí provizní systém. Pokud daná společnost nabízí provizní systém, nevidím důvod, proč se ho neúčastnit. Ty přeci nejsi nijak bit na tom zda jsem nebo nejsem v programu. Ba naopak, nebýt toho, že taková možnost existuje, zůstali bychom v době kamenné a tento portál by nemohl jít dopředu. Problém vidím v oblibě affiliate programu, kdy dnes jej nabízí téměř každá společnost.

Avatar uživatele hi
hi
před 9 lety

externe odkazy na stranky mas nejak blbo nastavene, vid. odkaz na csa.cz a ve skutocnosti to je https://www.cestujlevne.com/czech-airlines a podobna stranka neexistuje :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Díky, opraveno ;)

Další akce