Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Rozhodujete-li se na poslední chvíli kam za teplem a zároveň neradi podnikáte krkolomné cesty k dosažení minimální ceny, určitě Vás zaujme nabídka švýcarských aerolinek Swiss. Ti nabízejí zpáteční letenky z Prahy na thajský Phuket za 16.414 Kč a to s možností pobytu přes Vánoční svátky.

  • Rezervuj letenky Praha - Phuket za 16.414 Kč (swiss.com)
  • Odlety v měsících: listopad, únor, březen
  • Návraty v měsících: listopad, prosinec a duben
  • Konkrétní termíny jsou uvedeny modrou barvou v kalendáři
  • V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg a občerstvení po dobu letu

Vízum do Thajska není potřeba. Vaše cesta nesmí přesáhnout kontinuálně 30 dní pobytu, nejdéle však 90 dní v 6 měsících. Phuket je jedno z nejvyhledávanějších turistických letovisek v celém Thajském zálivu. Udělejte si výlet například na ostrovy Phi Phi, známé z filmu Pláž.

Levné resorty na Phuketu

Portál Agoda.com se specializuje na prodej hotelů, resortů, ale i levnějších "střech nad hlavou" v jihovýchodní části Asie. Podobné ceny však naleznete i na portálu Booking.com, který figuruje jako majitel portálu Agoda.com.

Ptáte-li se kolik může pobyt v Thajsku stát, odpověď je jednoduchá a zcela jasná - téměř nic! Ubytování na noc seženete s přehledem do 200 Kč pro dvě osoby. Jídlo v místních restauracích je lahodné a ceny často nepřekročí 25 Kč / porce. Thajsko je prostě zimním rájem.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam jsi ještě nebyl!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
A už tam budem?
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam to bude krásný!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi ještě nebyl!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko