Thajsko

Thajsko: Phuket pohodlným letem z Prahy - 16.414 Kč.

0 komentářů
2013-11-18T10:02:05+01:00

O akci

Rozhodujete-li se na poslední chvíli kam za teplem a zároveň neradi podnikáte krkolomné cesty k dosažení minimální ceny, určitě Vás zaujme nabídka švýcarských aerolinek Swiss. Ti nabízejí zpáteční letenky z Prahy na thajský Phuket za 16.414 Kč a to s možností pobytu přes Vánoční svátky.

  • Rezervuj letenky Praha - Phuket za 16.414 Kč (swiss.com)
  • Odlety v měsících: listopad, únor, březen
  • Návraty v měsících: listopad, prosinec a duben
  • Konkrétní termíny jsou uvedeny modrou barvou v kalendáři
  • V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg a občerstvení po dobu letu

Vízum do Thajska není potřeba. Vaše cesta nesmí přesáhnout kontinuálně 30 dní pobytu, nejdéle však 90 dní v 6 měsících. Phuket je jedno z nejvyhledávanějších turistických letovisek v celém Thajském zálivu. Udělejte si výlet například na ostrovy Phi Phi, známé z filmu Pláž.

Levné resorty na Phuketu

Portál Agoda.com se specializuje na prodej hotelů, resortů, ale i levnějších "střech nad hlavou" v jihovýchodní části Asie. Podobné ceny však naleznete i na portálu Booking.com, který figuruje jako majitel portálu Agoda.com.

Ptáte-li se kolik může pobyt v Thajsku stát, odpověď je jednoduchá a zcela jasná - téměř nic! Ubytování na noc seženete s přehledem do 200 Kč pro dvě osoby. Jídlo v místních restauracích je lahodné a ceny často nepřekročí 25 Kč / porce. Thajsko je prostě zimním rájem.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-11-18T10:02:05+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce