Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pokud Vás již zima nebaví a co nejdříve byste změnili klimatické podmínky, využijte super ceny na lety z Prahy do Male! Zpáteční letenky zakoupíte za 582$, neboli 11.220 Kč na stránkách charterové společnosti Condor.

V ceně máte odbavené zavazadlo do hmotnosti 23kg a odlétat z Prahy můžete během celého listopadu. Poplatek za běžnou platební kartu činí 12$ za rezervaci.

[alert]Počet letenek je v omezeném množství a rychle mizí![/alert]

Ačkoliv se každému po vyslovení "Maledivy" sevře peněženka, nemusíte se bát. Ubytování v hlavním městě Male začíná na 866 Kč za 3* dvoulůžkový pokoj !

[insetleft title="Týden za 14.502 Kč"]V 3* hotelu u pláže[/insetleft]Ptáte se jaké tedy můžou být celkové náklady za ubytování a dopravu z Prahy na Maledivy? Překvapivě nízké! Letenky za 11.220 Kč zakoupíme například na data 28.(přílet 29.)listopadu - 4.prosince. Ubytování na těchto 6 dní zakoupíte již za 6.564 Kč vč. všech tax! Jedná se o 3* hotel a cena je za 2 osoby! Hotel je situován necelých 5 minut od umělé písečné pláže. Celkové náklady na ubytování a dopravu vychází pro 2 osoby na 29.004 Kč! Za tuto cenu máte stejný zájezd od CK s tím rozdílem, že jí zaplatíte 2x :-)

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Pohled ze střechy dómu
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Wall Street
ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
New York z Prahy během zimy
8 373 Kč
2022-08-17T08:49:00+02:00 1 komentář
Source d'Argent
ušetříš až 47%
Jedem!
Hagia Sophia, Istanbul
ušetříš až 62%
Tam jsi vždycky chtěl!
Istanbul nejlevněji z Prahy
1 155 Kč
2022-08-16T15:49:43+02:00 10 komentářů
5567 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Maledivy
Maledivy

Ráj v Indickém oceánu

Maledivy (anglicky Maldives) se nachází v Indickém oceánu v oblasti rovníku asi 500 km jihozápadně od břehů Indie. Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad mořskou hladinou).

Maledivy tvoří tisíce malých ostrůvků, které jsou omývány křišťálově průzračnou vodou a písek na plážích je jemný a bílý tak jako nikde jinde na světě. To celé dokresluje azurově modré nebe bez jediného mráčku a vzrostlé kokosové palmy.

Průvodce pro Maledivy