tip Letenky: MALEDIVY z Prahy - 11.220 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Pokud Vás již zima nebaví a co nejdříve byste změnili klimatické podmínky, využijte super ceny na lety z Prahy do Male! Zpáteční letenky zakoupíte za 582$, neboli 11.220 Kč na stránkách charterové společnosti Condor.

V ceně máte odbavené zavazadlo do hmotnosti 23kg a odlétat z Prahy můžete během celého listopadu. Poplatek za běžnou platební kartu činí 12$ za rezervaci.

[alert]Počet letenek je v omezeném množství a rychle mizí![/alert]

Ačkoliv se každému po vyslovení "Maledivy" sevře peněženka, nemusíte se bát. Ubytování v hlavním městě Male začíná na 866 Kč za 3* dvoulůžkový pokoj !

[insetleft title="Týden za 14.502 Kč"]V 3* hotelu u pláže[/insetleft]Ptáte se jaké tedy můžou být celkové náklady za ubytování a dopravu z Prahy na Maledivy? Překvapivě nízké! Letenky za 11.220 Kč zakoupíme například na data 28.(přílet 29.)listopadu - 4.prosince. Ubytování na těchto 6 dní zakoupíte již za 6.564 Kč vč. všech tax! Jedná se o 3* hotel a cena je za 2 osoby! Hotel je situován necelých 5 minut od umělé písečné pláže. Celkové náklady na ubytování a dopravu vychází pro 2 osoby na 29.004 Kč! Za tuto cenu máte stejný zájezd od CK s tím rozdílem, že jí zaplatíte 2x :-)

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Tam to bude krásný!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

A už tam budem?

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Maledivy  

Ráj v Indickém oceánu

Maledivy (anglicky Maldives) se nachází v Indickém oceánu v oblasti rovníku asi 500 km jihozápadně od břehů Indie. Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad mořskou hladinou).

Maledivy tvoří tisíce malých ostrůvků, které jsou omývány křišťálově průzračnou vodou a písek na plážích je jemný a bílý tak jako nikde jinde na světě. To celé dokresluje azurově modré nebe bez jediného mráčku a vzrostlé kokosové palmy.

Průvodce pro Maledivy