Tip na trip: festival ledových soch v Bruggách 2.713 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele matuslukacin

kto by chcel ist z letiska priamo do mesta Bruggy alebo Gent, ktore taktiez odporucam navstivit, moze vyuzit tento relativne lacny spoj: http://www.flibco.com/en

Avatar uživatele Kacaba

Ahoj Davide, slyšela jsem, že Bruggy jsou relativně drahé. Vyplatí se tedy raději hotel v Bruselu a dojet vlakem a nebo se ubytovat přímo v Brugách? Díky předem!

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Hanko, ubytování vychází v obou městech podobně, dá se sehnat do 1.200 Kč: http://bit.ly/1u9Hq7p. Můžeš se podívat také na airbnb.cz :-)

Avatar uživatele kralud

ubytování v Brugách mám přes AirBnB.. mohu případně dohodit kontakt :)

Avatar uživatele pejey

Jelikož píšeš hotel, tak je můj komentář pro tebe asi relevantní, ale Brussel je taky dost drahý, já například našel levnější hostely v Brugách než v Brusselu.

Obecně je Brusel levnější a stejně tak je tomu v tomto případě. Zvažovali jsme všechny varianty a výsledek vidíš nahoře ;)

Avatar uživatele jarmi2

Ahoj, osobně mám dobrou zkušenost s Etap Hotel Brugge Centrum Station, je to přímo u vlakového nádraží, přesto není v pokoji žádný hluk, malé pokojíky, ale je tam vše, co potřebuješ pro přespání.

Avatar uživatele Klimi4ever

Osobně doporučujeme jak výstavu tak celé Bruggy :) jinak pod 800 na noc v centru se dostaneš v Hostel de Passage,rezervováno pře hi hostel, dobrá volba, jen bez snídaně :)

díky moc Davide, jedeme příští víkend, takže info o Brugách se hodí

Avatar uživatele kralud

Díky za tipy! přesně v tomhle termínu v Brugách budeme :-) Vyplatí se vlaky kupovat online dopředu nebo stačí až na místě?

Upravuji co jsem napsal.. Všechny jízdenky se kupují až na nádraží ;)

Avatar uživatele kralud

fakt? :D na webu belgických drah to normálně šlo taky (i weekend discount)

Avatar uživatele nivnicanka1

a ja bych z vlastni zkusenosti si enkupvoala zadny listek na bus, jezdi z eltiste taxi (pro 7 lidi) - v plnem poctu chtel 7euro za osobu !! coz je lepsi jak bus a rozhodne jsme byli v meste i drive. Vyhodil nas pred centralnim nadrazi, tam kde konci i bus

Ano ano, jdou zakoupit kdekoliv - více na webu ;) http://www.belgianrail.be/en/travel-tickets/tickets/go-pass-1.aspx

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy do Gruzie, Íránu, Kuvajtu a dalších se 40% slevou Pegasus Airlines
-41 %

To musíš vidět!

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Tam chceš!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie