Tip na výlet: Lisabon - Madeira - Milán - 3.147 Kč .

Před 4 lety

Jak akci využít?

Věřím, že spousta z vás má ve svém seznamu míst, která chcete navštívit, uveden také ostrov věčného jara, tím je jednoznačně Madeira, na které projdete proslulé levády nebo si uděláte výšlap na tzv. „střechu Madeiry“ – Pico Ruivo. Než na tento ostrov doletíte, zastavte se také na pár dní v hlavním městě Portugalska, v Lisabonu. Toto město si zamilujete na první pohled, stačí se projet tramvají č. 28 nebo se procházet po čtvrti Bairro Alto a pak sledovat západ slunce na řece Tejo. Až se budete vracet z Madeiry, uděláte si zastávku v Miláně, třeba na prohlídku da Vinciho Poslední večeře.

Za relativně nízkou sumu máte možnost uskutečnit výlet, který vám dovolí navštívit všechna jmenovaná místa. Sestavený itinerář se sestává z 6 letenek, což ilustrují níže umístěné náhledy.

Itinerář

Odlet z Prahy

  1. cíl – Lisabon (mezipřistání v Miláně)
  2. cíl – Madeira (přímý let z Lisabonu)
  3. cíl – Milán (návrat z Madeiry s mezipřistáním v Lisabonu)

Návrat do Prahy

Nejnižší námi nalezená cena této kombinace letenek: 3.147 Kč + 330 Kč rezervační poplatek nezávisle na počtu osob. S trochou času a šikovnosti si můžete stejný itinerář sestavit dle vašich časových možností.

Letenka u easyJet zahrnuje palubní zavazadlo neomezené hmotnosti a max. rozměrů 56 x 45 x 25 cm, ale to může být na vytíženějších letech bezplatně umístěno do nákladového prostoru, pokud budete mít zavazadlo nepřesahující rozměry 50 x 40 x 20 cm, budete jej mít vždy u sebe.

Lisabonské letiště je situováno poblíž centra a je napojeno na linku metra. Při odletu z Lisabonu na Madeiru budete odlétat z Domestic terminálu, na který se musíte přepravit autobusem, který mezi terminály pendluje v pravidelných intervalech.

Ubytování v Portugalsku a Itálii

Vězte, že hotely, penziony apod. patří v celém Portugalsku k těm levnějším. Nejlevnější pokoj na noc pro dva v Lisabonu pořídíte už za 410 Kč. Na Madeiře ve Funchalu pak za 615 Kč s možností storna. Poslední položkou bude ubytování v Miláně.

Půjčení automobilu na Madeiře

Není nic snadnějšího, než tento úžasný ostrov prozkoumat křížem krážem a vypůjčit si auto. Za nejlevnější denní pronájem auta zaplatíte jen 462 Kč.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele janvolesky87

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, když je letenka s přestupem, přehodí Easy Jet při přestupu na další let zavazadla stejně jako klasická aerolinka? Děkuji

Nikoli, musíte je vždy vyzvednout a odbavit znovu...

Avatar uživatele eda.jelen

Ahoj, chtěl by se zeptat, na kterým servru si vybral spoje. Nějak mi to nikde nejde dohledat. Díky.

Ahoj, na webu easyJet. Pro rezervaci vícesegmentové letenky ti může posloužit videonávod.

Avatar uživatele luca

Ahoj, to je super, naslo by se neco na duben, prip.kveten?dekuju Lucka

Nakombinovat to určitě půjde, ale ceny už jsou v tuto dobu někde jinde.

Avatar uživatele luca

Jasny, prave jsem nevedela jakych mesicu se to tyka...:(

Avatar uživatele semirovo

skvelej tip, naslo by se neco na mesic, odlet posledni tyden v lednu, prilet koncem unora?

Tady máte požadovaný itinerář za celkem pěknou cenu 3.570 Kč

Avatar uživatele protic87

Madeira je must see, je tam krasne aj v zime... Lisabon jedno z naj hlavnych miest! Dobra cena, moze byt :) Skoda ze som uz vsade bol :D

Avatar uživatele bkochova

Ahoj Dave, našlo by se prosím něco i na březen/duben? Díky!

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Všude dobře, co doma!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam chceš!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko