tip VRATISLAV: 3*hotel za 493 Kč + bus již za 12 Kč.

Jak akci využít?

Pro milovníky malebných zátiších a také vodní zábavy doporučuji navštívit toto polské město Vratislav. Nachází se pár kilometrů od českých hranic a z Prahy sem dojedete přímou autobusovou linkou společnosti Polskibus již za 6 Kč !

Ubytování si zakupte již nyní, právě teď je v akci ideální hotel - 3* Campanile Wroclaw Centrum za 493 Kč / noc / 2os. ! Jediné mínus je, že v ceně již není snídaně, ale to bychom chtěli moc :-)

Ubytování zarezervujte zde >> Nabídka platí do dnešní půlnoci a termíny naleznete do konce února.

[notice]Hotel se nachází ani ne minutu chůze od autobusového nádraží, kam přijedete. Z autobusu hotel uvidíte, takže se opravdu nemusíte bát, že byste se ztratili. Do aquaparku, který je mimochodem lepší jak kombinace všech v ČR, dojdete za 2 minuty. Stejný čas Vám zabere procházka k obchodnímu centru nebo do skvělé restaurace Kuchnia - ostatně si můžete přečíst můj cestopis z této cesty zde[/notice]

Jízdenky jsou v tuto chvíli v prodeji pouze do 7.ledna. To ale znamená jediné, jakmile bude otevřen prodej na další období, všechny spoje se začínají prodávat za cenu 6 Kč ! Více o marketingu této společnosti Polskibus >>

Celkové náklady za 3 denní pobyt počítejte někde mezi 1.200 - 2.000 Kč all in. Cena závisí na apetitu jedince :P a množství suvenýrů v podobě sýrů a klobás.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Super, díky za tip!! Nevěděl bys náhodou, kdy bude Polskibus otvírat prodej na to období po 7.lednu? Jízdenka za tak málo by se šikla, ale jak to vychytat co nejrychleji? :)

Avatar uživatele cestujlevne

Jakmile otevřou prodej (niko neví kdy) tak se to jistě dozvíš přes FB okamžitě, jak zde příspěvek publikuji. Vzhledem k tomu, že je leden již za rohem bych se ani nedivil, kdyby ho otevřeli ještě tento týden.

Avatar uživatele

Jinak do Wroclavi jezdí i Eurolines a 2x denně společnost CDS Náchod  (některé linky jezdí Praha-HK-Náchod- Wroclaw a některé jen Náchod-Wroclaw) jedna cesta stojí kolem 160 Kč (Náchod-Wroclaw)

Avatar uživatele cestujlevne

Díky Petře, o Elines vím, ale ty jejich časy a ceny nejsou konkurenčně schopné, tak je ani neuvádím. Náchod se ale hodí! ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Hurá za zážitky!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Tam chceš!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Hurá za zážitky!

Další akce