Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro milovníky malebných zátiších a také vodní zábavy doporučuji navštívit toto polské město Vratislav. Nachází se pár kilometrů od českých hranic a z Prahy sem dojedete přímou autobusovou linkou společnosti Polskibus již za 6 Kč !

Ubytování si zakupte již nyní, právě teď je v akci ideální hotel - 3* Campanile Wroclaw Centrum za 493 Kč / noc / 2os. ! Jediné mínus je, že v ceně již není snídaně, ale to bychom chtěli moc :-)

Ubytování zarezervujte zde >> Nabídka platí do dnešní půlnoci a termíny naleznete do konce února.

[notice]Hotel se nachází ani ne minutu chůze od autobusového nádraží, kam přijedete. Z autobusu hotel uvidíte, takže se opravdu nemusíte bát, že byste se ztratili. Do aquaparku, který je mimochodem lepší jak kombinace všech v ČR, dojdete za 2 minuty. Stejný čas Vám zabere procházka k obchodnímu centru nebo do skvělé restaurace Kuchnia - ostatně si můžete přečíst můj cestopis z této cesty zde[/notice]

Jízdenky jsou v tuto chvíli v prodeji pouze do 7.ledna. To ale znamená jediné, jakmile bude otevřen prodej na další období, všechny spoje se začínají prodávat za cenu 6 Kč ! Více o marketingu této společnosti Polskibus >>

Celkové náklady za 3 denní pobyt počítejte někde mezi 1.200 - 2.000 Kč all in. Cena závisí na apetitu jedince :P a množství suvenýrů v podobě sýrů a klobás.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Super, díky za tip!! Nevěděl bys náhodou, kdy bude Polskibus otvírat prodej na to období po 7.lednu? Jízdenka za tak málo by se šikla, ale jak to vychytat co nejrychleji? :)

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Jakmile otevřou prodej (niko neví kdy) tak se to jistě dozvíš přes FB okamžitě, jak zde příspěvek publikuji. Vzhledem k tomu, že je leden již za rohem bych se ani nedivil, kdyby ho otevřeli ještě tento týden.

Přidat odpověď
před 10 lety

Jinak do Wroclavi jezdí i Eurolines a 2x denně společnost CDS Náchod  (některé linky jezdí Praha-HK-Náchod- Wroclaw a některé jen Náchod-Wroclaw) jedna cesta stojí kolem 160 Kč (Náchod-Wroclaw)

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Díky Petře, o Elines vím, ale ty jejich časy a ceny nejsou konkurenčně schopné, tak je ani neuvádím. Náchod se ale hodí! ;)

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Všude dobře, co doma!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
A už tam budem?
Ragusa
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?