Mapa

tip VRATISLAV: 3*hotel za 493 Kč + bus již za 12 Kč.

4 komentáře
2012-11-26T09:17:48+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Pro milovníky malebných zátiších a také vodní zábavy doporučuji navštívit toto polské město Vratislav. Nachází se pár kilometrů od českých hranic a z Prahy sem dojedete přímou autobusovou linkou společnosti Polskibus již za 6 Kč !

Ubytování si zakupte již nyní, právě teď je v akci ideální hotel - 3* Campanile Wroclaw Centrum za 493 Kč / noc / 2os. ! Jediné mínus je, že v ceně již není snídaně, ale to bychom chtěli moc :-)

Ubytování zarezervujte zde >> Nabídka platí do dnešní půlnoci a termíny naleznete do konce února.

[notice]Hotel se nachází ani ne minutu chůze od autobusového nádraží, kam přijedete. Z autobusu hotel uvidíte, takže se opravdu nemusíte bát, že byste se ztratili. Do aquaparku, který je mimochodem lepší jak kombinace všech v ČR, dojdete za 2 minuty. Stejný čas Vám zabere procházka k obchodnímu centru nebo do skvělé restaurace Kuchnia - ostatně si můžete přečíst můj cestopis z této cesty zde[/notice]

Jízdenky jsou v tuto chvíli v prodeji pouze do 7.ledna. To ale znamená jediné, jakmile bude otevřen prodej na další období, všechny spoje se začínají prodávat za cenu 6 Kč ! Více o marketingu této společnosti Polskibus >>

Celkové náklady za 3 denní pobyt počítejte někde mezi 1.200 - 2.000 Kč all in. Cena závisí na apetitu jedince :P a množství suvenýrů v podobě sýrů a klobás.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-11-26T10:17:48+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce