Mapa

TIP! Z Budapešťi do Baku, Ázerbájdžán - 2.600 Kč.

0 komentářů
2013-04-11T14:42:44+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Foto: Baku by Gulustan / wikipedia

Novou destinací společnosti Wizzair bude od letošního léta Baku. Linka mezi Budapeští a Baku bude v provozu 2x týdně a to vždy s odletem v pondělí a pátek. Linka se otevírá 17.června 2013. Letenky lze v tuto chvíli pořídit na červen a červenec za cenu 28.180 maďarských forintů při platbě převodem na český účet. V přepočtu cca 2.600 Kč v závislosti na Vašem členství u této společnosti.

  • Rezervace na wizzair.com
  • Dostupnost: červen, červenec a poté od září
  • Cena: 2.600 Kč

Nejlevnější letenky pro členy WDC

WDC neboli Wizz Discount Club je členství pro zákazníky této společnosti, kdy za jednorázový poplatek 750 Kč získají možnost rezervovat zlevněné letenky až o 10€ – 250 Kč. Členem stačí být pouze 1 osoba ze skupiny až 10 lidí. Zvýhodněné letenky tak mají všichni, kdo s tímto členem poletí na stejnou rezervaci.

Pokud cestujete alespoň ve dvou, vyplatí se členství již při první cestě! Členství Vám bude automaticky nabídnuto při rezervaci. Po roce automaticky vyprší nebo ho budete moci za stejný poplatek prodloužit.

  • Rezervace 2 letenek do Baku + členství vychází na 6.025 Kč

Nutné vízum

Pro občany ČR platí vízová povinnost pro vstup na území Ázerbájdžánu. Víza pro pobyt v Ázerbájdžánu lze získat na konzulárním úseku Velvyslanectví Ázerbájdžánu v Praze. Vyřízení žádosti trvá 5 až 10 dnů.

K žádosti o vízum je třeba předložit:

- pozvání od ázerbájdžánského subjektu; - vyplněnou žádost o vízum; - platný cestovní pas; - dvě fotografie pasového formátu; - doklad o zaplacení konzulárního poplatku. Zdroj: mzv.cz

Žádost o vstup Vám může zprostředkovat i největší český prodejce letenek - Letuška.cz cena za pozvání činí 4.800 Kč. Máte jiný tip jak si obstarat pozvání či doporučení? Podělte se s ním - Váš názor pomáhá.

Hotely v Baku

Levné hotely v Baku začínají v tomto městě na 1.150 Kč za pokoj. Výhodou však je, že se jedná zejména o 4*, případně 3* hotely.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-11T15:42:44+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce