Zpáteční letenky z Prahy do Londýna (út-st) s Ryanairem - 538 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Skvělé ceny zpátečních letenek si před posledním adventním víkendem připravila letecká společnost Ryanair. Pokud jste více flexibilní a nevadí vám krátká dvoudenní návštěva této metropole, určitě si letenky zakupte. S odletem v úterý ráno a návratem ve středu večer máte Londýn za 538 Kč!

Jedná se o nejnižší možné ceny letenek, dostupnost je omezená.

  • Praha / Brno / Ostrava - Londýn za 538 Kč rezervujte na ryanair.com
  • Termíny: leden - únor (pouze dny úterý, středa)
  • Prodej do vyprodání posledních míst
Ryanair zcela změnil svou zákaznickou politiku, proto je více tolerantní k příručním zavazadlům. S sebou můžete mít 2 kusy, jeden o rozměru 55x40x20 cm a druhý 35x20x20 cm.

Před cestou

Doporučuji rovnou dokoupit transfer z letiště s dopravcem easybus.co.uk, prodává jízdu z i na letiště od 1 libry v případě koupi v předstihu. Počítejte však s dostatečnou časovou rezervou z důvodu kolon v Londýně.

Alternativou je dle cestovatelů spolehlivější Terravision či dražší vlaková doprava.

Hotely

Ubytování v Londýně patří rozhodně k těm nejdražším. Výhodou v tomto případě je méně vytížený termín z úterý na středu a pouze 1 noc. Počítejte s cenou okolo 2.000 Kč při umístění hotelu v samotném centru.

Hotely v centru Londýna hledejte na Booking.com nebo našem srovnávači levných hotelů. Výhodné nabídky naleznete také v bytech u místních na airbnb.com – sleva 500 Kč na první rezervaci.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marta

Včera jsme se vrátili z jednodenního výletu v Londýně a naprostá spokojenost! moc díky za levné letenky, doporučuju hostel Phoenix a transfer Terravision: 6 liber za osobu, levněji to nejde :) Pzor při zpáteční cestě na letiště, pokud jedete do v odpolední špičce tak naplánujte odjezd opravdu 4 hod před odletem, cesta London - Stansted trvala celkem 2,5 hod, takže dost stres.. Ale jinak super, doporučuju :)

Avatar uživatele kobracek

Teď jsou letenky 30.1. ráno tam s návratem večer za 800 Kč oba směry. Jen jsem si říkal, že je to velmi výhodná cena, tak to sem píši.

Avatar uživatele dominika.sznapkova

můžu se zeptat, kde jste našel toho 30.1? děkuju moc d.

Avatar uživatele kobracek

Už nejsou, napsala jste až skoro 24 hodin po mém komentáři a to je u nízkonákladových společností velmi dlouhá doba, za kterou se ceny mohou neskutečně měnit

Avatar uživatele spidlen.zbynek

Wizz Air Praha - Londýn - Praha 29.1. - 1.2. = 800 Kč s Discount Clubem / 1200 Kč bez.

Avatar uživatele krnacmaros

Ahoj Dave,Este stale pri registracii s RYANAIROM sa dava zdarma ten poukaz 10 euro pri dokladnom vyplneni profilu www.ryanair.com dakujem za info maros

Nikdy se oficiálně nedávala :)

Avatar uživatele fridgy

Ahoj, taky jsem si těch letenek dnes všiml... Chci se zeptat, jak to chodí teď s tím Easybusem?? Vždyť on přestal jezdit ne? a dá se jet s tím Nationalexpressem nebo nějak tak na lístek od easybusu? :) nevíte někdo jak to je? Díky!

Avatar uživatele kybosek

Ahoj, byla jsem v Londýně cca 3 týdny zpět. EasyBus normálně jezdí, pouze jsou jeho linky z letiště Stansted obsluhovány společností National Express. Mě přišlo lepší koupit si levný lístek na EasyBusu, ne přímo u National Expressu. Normálně na něj jet můžeš :-) Užij si výlet!

Avatar uživatele xkubikx

Já vždy jedině vlak, víc jak 30 dní dopředu je za 6 liber jedna cesta

Avatar uživatele vysmek

Já naopak všechno vždycky kupoval jen na National Expressu, jsou v pohodě :)

Avatar uživatele marta

kde bych sehnala ten vlak? ten Easybus je na muj termin za 8 liber /os. Jde to sehnat levněji? Díky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

To budou fotky!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Všude dobře, co doma!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království