Mapa

Tokio / Osaka, Japonsko - 8.839 Kč.

1 komentář
2013-04-01T20:43:29+02:00

O akci

Foto: Morio / wikipedia

Cenově zajímavou volbou pro lety do Japonska je současná akce společnosti Turkish airlines (nejlepší letecká společnost v Evropě dle hodnocení Skytrax). Zpáteční letenky za 8.839 Kč jsou k dispozici na lince Barcelona - Tokio během následujících měsíců. Tarif umožňuje vytvářet multi-city kombinace, tzn. odlet z Barcelony a návrat např. do Prahy zakoupíte za 9.875 Kč. V ceně je zavazadlo do maximální hmotnosti 25kg - pozor však na omezení při přípoji do Barcelony.

Tarif byl již opraven!

 • Rezervace na letuska.cz/tokio (expedia.de 338€)
 • Ceny na trase:
  • Barcelona - Tokio a zpět za 8.839 Kč
  • Barcelona - Tokio - Vídeň za 9.732 Kč
  • Barcelona - Tokio - Praha za 9.875 Kč
  • AKTUALIZACE: za stejnou cenu lze zvolit jako cílovou destinaci i Osaku, případně multicity Tokio - Osaka či opačný směr
 • Cestovní omezení: odlet do konce června
 • Maximální pobyt: 12 měsíců
 • Př. termínů: 2.-12.května, 20.května - 1.června, 15.-25.června atd.
 • Důvod nízké ceny: u letenky chybí palivový poplatek, proto je možné, že tarif může kdykoliv zmizet
Multi-city letenky vyhledáte pomocí volby Jiný návrat na stránkách letušky.

Jak do Barcelony?

Ačkoliv se může zdát, že tento tarif bude finančně nevýhodný díky přípoji, není tomu tak. Letenky z Prahy do Barcelony můžete zarezervovat za 65€ - 1.673 Kč. Letenky přehledně naleznete v kalendáři u společnosti Vueling. Nezapomeňte si udělat menší přestávku v tomto malebném španělském městě. I cesta může být cíl.

Z Vídně pak naleznete letenky od stejné společnosti za 70€. Případně lze využít levnějších spojů společnosti Wizzair z Katovic nebo Budapešti, odkud lze letět i za cenu pod 1.000 Kč.

Víza do Japonska

K návštěvě Japonska není potřeba pro občany ČR, SK vízum, Vaše návštěva však nesmí trvat déle než 90 dní.

Shinkanseny

Frčet rychlostí přesahující 320km/h můžete díky japonským rychlovlakům shinkansen. Doporučuji si zakoupit Japan Rail pass, jehož ceny a druhy naleznete na stránce Japanrailpass.net

Hotely v Tokiu

Ačkoliv Japonsko nepatří k nejlevnější zemím, spíše k těm dražším, stále můžete sehnat výhodné nabídky, které naleznete na stránkách s akcemi na hotely v Japonsku. Případně doporučuji využívat spíše hostelů.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-01T20:43:29+02:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mexicannos
mexicannos
před 11 lety

Rád bych upozornil autora, že "shinkanzen" není nad rychlost 320km/h, ale pod 300km/h. Rychlost 320km/h se možná dnes již někde zkouší, ale reálně se počítá teprve s příštím rokem. Autor měl nejspíše na mysli Maglev (spojení Šanghaje s letištěm (30km za cca 8minut) což nad 320km/h určitě pojede, dokonce nad 400km/h tuším. Proto, aby cestovatelé prahnoucí po vysokých rychlostech na zemi nemuseli zbytečně tak daleko, doporučuji Francii (320km/h), Itálii (300km/h - od příštího roku se plánuje 360km/h /snad/), či Španělsko (300km/h). Jedná se o destinace kam se dá doletět určitě levněji, nicméně spíše než za vlakem, bych tam jel za kulturou ke které vlak určitě patří, pokud se tedy budeme bavit o novodobé kultuře. Děkuju autorovi za tip, mexeee.

Další akce