Thajsko

Top akce na letenky do Thajska, Indonésie aj. - 11.590 Kč.

126 komentářů
2015-07-25T15:59:13+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Ačkoliv společnost Air Berlin nějaký ten pátek na pražské letiště létá, dlouho trvalo, než přišla se zajímavější akcí. Svou chybu chce napravit zlevněním všech letenek do oblasti jihovýchodní Asie a my můžeme jen tleskat! Vydejte se během zimy objevovat kouty Thajska, Malajsie, Indonésie či Srí Lanky, ceny jsou více než pěkné a nákup rozhodně doporučuji!

Malý dodatek, dálkové lety jsou operovány 4* Etihadem, o pohodlí je tak postaráno. Na cestu si pohodlně sbalíte do 30 kg zavazadla.

  • Cestovní období: 07.09. - 16.12.2015 nebo 11.01. - 18.03.2016
Platí i pro open-jaw (kombinace destinací, např. Kuala Lumpur + Bangkok). Rezervovat můžete také přímo na www.airberlin.com o 180 Kč levněji - bez české podpory.

TIP: Během přestupu v Abu Dhabi neváhejte a jeďte taxíkem do nejznámější mešity Šejka Zayeda. Bude potřeba cca 3 hodiny čistého času a vyměnit si měnu, cena dopravy činí zhruba 100 dirhamů (600 Kč) za zpáteční cestu.

Budu potřebovat víza nebo očkování?

Ne. Vstup do výše uvedených zemí je bezvízový s omezením doby pobytu. Tarif však umožňuje maximální délku 30 dní, což je vždy méně, než pobyt pro bezvízový styk v jednotlivých státech.

Výjimkou je Srí Lanka, tam zažádejte o vízum on-line nebo po příletu za 35$.

Očkování do Jihovýchodní Asie není potřeba, doporučuji jen cestovatelský základ - žloutenka A+B a břišní tyfus.

Jak na ubytování?

Na prvních pár dní vám poslouží rezervační portál booking.com, osobně pak dávám přednost hledání ubytování na místě, podle toho kde se mi zlíbí.

A co doprava do oblíbených letovisek?

Vyjma Phuketu dorazíte do hlavních měst daného státu, zde krom dvou nocí na památky a překonání jetlagu nemá smysl více pobývat. Proto využijte levných přeletů lokálních nízkonákladovek a užijte si zasloužený odpočinek na vyhlášených lokalitách jako je Krabi, Langkawi, Ko Lanta, Borneo, Bali či Lombok. Doporučuji porovnat ceny na portálu en.tiket.com nebo přímo u jednotlivých dopravců - airasia.com, nokair.com, tiger airways, jet star atd.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-07-25T16:59:13+02:00

126 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce