Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Velmi atraktivní tarif si přichystal francouzský dopravce pro cestující z Maďarska. Zpáteční letenky z Budapešti do Santiaga de Chile zakoupíte za 15.375 Kč, což je přibližně o 7 tisíc méně, než klasický tarif ostatních dopravců ! Tarif je navíc vedený jako Premium Economy, což Vám při letu zajistí větší pohodlí a více mil do věrnostních programů.

  • Rezervuj letenky do Chile >>
  • Příklad cest: 15.6.-15.7., 25.8.-25.9. atd., termínů je opravdu dost!
  • Odlet v období: 1.června - 20.srpna a 20. - 31.prosince
  • Maximální pobyt: 1 rok

Pokračujeme na Velikonoční ostrovy

Neboli Rapa Nui. Pokud budete mít pár peněz nazbyt, nesmíte promarnit příležitost podívat se jak vypadá pupek světa. Velikonoční ostrovy jsou asi jeden z mála ostrovů, který láká turisty z celého světa nehledě na preference. Nevysvětlitelné sochy znázorňující postavy jsou zde již po staletí a nikdo nedokáže vysvětlit odkud a proč se dostali zrovna na tento ostrov.

Přípoj ze Santiaga vychází na 12.162 Kč. Věřte však, že se jedná o jednu z nejlevnější možností jak se na tento ostrov vůbec dostat. Letenky nejsou striktně omezeny a proto nebudete mít problém zkombinovat je s předchozí. Rezervuj letenku ze Santiaga na Rapa Nui >>

Jak do Budapešti?

Jednoduché a levné. Přípoj z Prahy Vás vyjde na 400 Kč v jednom směru téměř s jakýmkoliv dopravcem. Osobně doporučuji Orangeways, případně Eurolines.

Víza do Chile

Pro turistické účely nepotřebujete vstupní vízum. Povolení k pobytu pro maximální délku 90 dní obdržíte po příletu na letišti v Santiagu.

Hotely v Santiagu

Ubytování v Santiagu pořídíte na noc pro 2 osoby již za 660 Kč. Rezervujte ubytování v Santiagu s možností storna zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobry vecer, mohli by ste mi uviest terminy letov do Santiaga de Chile za uvadzanych 15.375 Kč a z ktoreho letiska je odlet? Potrebovali by sme 5 leteniek koncom roka 2017 za co najlepsiu cenu. Ďakujem :)
S pozdravom L.Ferancova

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Hurá za zážitky!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Honem, dokud jsou místa!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Hurá za zážitky!
Sicílie
ušetříš až 59%
A už tam budem?
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?