Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vzdejme hold členovi našeho diskuzního fóra lucxovi. Dnes totiž upozornil na skvělou kombinaci letenek z Prahy do Bukurešti - vlákno k tématu (zde také naleznete screenshot letenek).

Letenky zakoupíte na stránkách Wizzair a to v následujícím pořadí:

  • 19.1. Praha - Bari za 507 Kč
  • Bari - Bukurešť za 5€
  • 22.2. Bukurešť - Benátky za 24 lei (140 Kč)
  • Benátky - Praha za 5€
Celková suma je tedy 914 Kč za všechny letenky při platbě převodem a cestování s menším příručním zavazadlem! Současná cena je platná při členství v klubu Wizzair Discount, pokud členství nemáte, přičtěte se k rezervaci 750 Kč. Členství zakoupíte při první letence (doporučuji Praha - Bari) a následně už máte všechny lety levnější a to až po dobu 1 roku. Celkem pro 2 osoby vyjdou letenky + členství na 2.578 Kč.

TIP: při obou přestupech budete mít více jak 5 hodin času. Při této příležitosti můžete zaběhnout na pláž v Bari a ochutnat místní speciality. Při cestě zpět sice nevystačí čas na Benátky, ale rozhodně navštivte město Treviso ! Informace k přestupní letištím: Bari (BRI), Benátky (TSF)

[important title="Kde složit hlavu"]Ubytování v Bukurešti jistě nepatří k nejdražším v Evropě. Nejlevněji vychází 2* hotel na 555 Kč / 2os., ale například 3* hotel za 580 Kč s velmi dobrou lokalitou. Výběr nechám na Vás, peněženky rozhodně zůstanou v klidu.[/important]

Rumunsko je členskou zemí EU, není tedy potřeba vyřizovat žádné formality pro vstup do země. Bukurešť je hlavní a zároveň největší město této země, má přes 2 miliony obyvatel. Bukurešti naleznete druhý největší dom - Budova parlamentu - na světě, ihned za Pentagonem.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Sofie
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi ještě nebyl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam to bude krásný!
Borobudur
ušetříš až 59%
Tam chceš!
5559 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?