Mapa

TOP: Nantes, Francie - 1.545 Kč.

0 komentářů
2013-03-27T08:30:52+01:00

O akci

Foto: Cestujlevne.com

Dalším skvělým tipem o kterém se dočtete na tomto cestovatelském portálu jsou letní lety společnosti Volotea z Prahy do francouzského Nantes. Město úspěšného spisovatele Julese Verna nabídne mimo architektonických skvostů i nádherné udržované parky. Pokud by Vás město začalo snad nudit, není nic snadnějšího než si půjčit auto a vyrazit na pobřeží Biskajského zálivu.

AKTUALIZACE k 4.dubnu: nyní naleznete mnohem více termínů až do konce září!

  • Rezervujte na volotea.com/praha
  • Cestovní období: květen - červenec (termíny v kalendáři)
  • Poplatek za platbu kartou: 0,- při platbě VISA Debit, ostatní karty mají poplatek 310 Kč
  • Př. termínů: 6.-9.června, 20.(23.)-27.června
Volotea je nízkonákladová společnost mající ve své flotile raritní Boeing 717 - více o této společnosti naleznete v sekci dopravci.

Parkování na letišti v Praze

Pokud hledáte výhodné parkování na letišti Praha Václava Havla, využijte nabídky společnosti GO Parking a použijte promo kód CLC001, který je speciálně určen pro čtenáře tohoto portálu.

Nantes

Nasávat atmosféru poklidného městečka můžete buďto celý pobyt, nebo díky železnici a TGV přejeďte o kousek dál, např. do Angers, Le Mans či Bordeaux. Případně si rezervujte auto s vyzvednutím na letišti a vydejte se poznávat břehy v Biskajském zálivu. Rezervaci provádějte pomocí našeho srovnávače cen - autopůjčovny Cestujlevne.com

Případné ubytování doporučuji hledat na partnerském serveru Booking.com, nejlevnější hotely v Nantes začínají svou cenou na 960 Kč za dvoulůžkové pokoje.

Výhodnou nabídkou může být hotel v 50% akci, nabídka je dostupná pouze zde.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-27T08:30:52+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce