Toskánsko: letenky z Prahy o prázdninách - 1.805 Kč.

Jak akci využít?

Pokud jste stále nepolíbeni krásami Toskánska či nádherného Ligurského pobřeží s malebnými městečky v oblasti Cinque Terre, např. Vernazza, může Vám přijít k vhod prázdninová nabídka italského dopravce Air One.

Zpáteční letenky z Prahy do města s proslulou šikmou věží - Pisy lze nyní u Air One pořídit za velmi atraktivní cenu 66 € / 1.805 Kč, k dispozici jsou termíny o letních prázdninách a pak také v září a říjnu.

Zavazadla k odbavení do 20 kg jsou za 25 € za let. Odbavení je možné online nebo na letišti bez poplatku.

Dostupné termíny Praha - Pisa:

  • červenec: 1, 10, 17, 22, 24, 26, 29, 31
  • srpen: 2, 5, 7, 12, 14, 16, 21, 26, 30
  • září: 4, 9, 11, 16, 23, 25, 30
  • říjen: 2, 7, 9, 11, 16, 18, 21, 25
Pisa - Praha:
  • červenec: 3, 15, 24, 29, 31
  • srpen: 2, 5, 7, 14, 21, 26, 28, 30
  • září: 2, 6, 9, 11, 16, 18, 23, 25
  • říjen: 2, 7, 9, 14, 16, 18, 21, 23, 25

Florencie, Lucca

Pisa je často využívána jako výchozí místo pro návštěvu Florencie, která je od Pisy vzdálena asi hodinu jízdy vlakem. Florencie je hlavním a nejdůležitějším městem Toskánska a je považována za kolébku renesance, návštěvu nesmíte vynechat. Taktéž byste si mohli udělat krátký výlet do velmi pěkného a poklidného starobylého města Lucca, do kterého se z Pisy dostanete za necelou půlhodinu.

Ostrov Elba

Prázdninové termíny Vás mohou nalákat ke strávení dovolené na ostrově Elba, který je z Pisy snadno dostupný. Vlaky Trenitalia dojedete z letiště do přístavního města Piombino. Cesta trvá mezi 1h20min a 1h50min v závislosti na vybraném spoji. Z Piombina jen přesednete na trajekt mířící na ostrov Elba. Cena činí 10 €. Obě jízdenky můžete zakoupit online nebo na místě.

Ubytování

Ať už se vydáte kamkoli, nejprve si prohlédněte akční nabídky hotelů s 50 % slevami v celém Toskánsku. Hotely v Pise, Florencii či na Elbě nebo kdekoliv v Toskánsku hledejte taktéž na booking.com.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Pisa[/prilet][mezikrok][prg][psa][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

24 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele volny.jan

ahoj, myslíš ,že bude problém vzít do příručního zavazadla stan? tyče od stanu by snad problém být neměly, nicméně kolíky co se píchají do země by vadit mohly což?

Avatar uživatele renikn

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jeslti nevíte jiný kontakt na tyto aerolinky než je telefon na jejich webu? Letenky máme zakoupené, ale dali jsme studentské tarify a jaksi v létě nám to u jednoho už neprojde. Chtěli bychom to na letence změnit, ale nedaří se nám k nim dovolat. Moc díky !!!

Dobrý den, studentský tarif předpokládám nepřinesl žádnou finanční úsporu. V letectví již status studenta nehraje žádnou roli, proto tuto věc neřešte a považujte za hotovou :-)

Avatar uživatele renikn

Díky, je to tak, bohužel :-D Na stránkách mají napsáno jaké dokumenty musíme předložit, tak bysme chtěli osoby změnit na adult, nicméně jejich server je pořád nedostupný na změnu a telefony to samé.. a e-mailové spojení bohužel nikde není..

Jak říkám, toto vůbec neřešte ;)

Avatar uživatele kochy77

Dobrý den, rád bych se zeptal, kde jste se dočetl o dvou příručních zavazadlech? Ať hledám, jak hledám, vždy narazím na to, že můžeme mít pouze jedno. "You can take one piece of hand baggage into the cabin with you; maximum dimensions are 55 x 25 x 55cm and max weight is 8 Kg." Děkuji za případnou odpověď, jsme již před dokončením objednávky a toto by nám značně pomohlo v rozhodování, jestli potřebujeme nějaký další batoh.

Dobrý den Martine: "You are allowed one item of carry-on baggage onboard the aircraft not exceeding 8 kg of weight and no bigger than 115 cm overall dimension ( height 55 cm, width 35 cm, depth 25 cm),including the handle, side pockets and wheels. Another accessory (eg, purse, computer briefcase, etc.) will be admitted on board only if it’s no bigger than 30 x 20 x 20 cm." https://flyairone.com/EN-EU/fly-with-us/baggage/carry-on.aspx

Avatar uživatele kochy77

Super, děkuji mockrát. A ještě poslední dotaz, dá se případně batoh do zavazadlového prostoru dokoupit později, anebo to musí být uděláno ihned při rezervaci letenek?

Avatar uživatele amestekova

dá se doplatit jen zavazadlo větší,-např. 20kg on line a jaká je cena?

Jak píšeme v příspěvku, zavazadlo do 20 kg je za 25 € za jeden směr, každé kilo navíc je +11 €, zavazadlo lze přidat k rezervaci ve správě rezervace https://book.flyairone.com/RetrieveBooking.aspx

Avatar uživatele obermajermarek1

Koupen hned první, Vámi, nabízený termín :) Děkuji za tip.

Avatar uživatele mlkr99

Jenom drobnost - Cinque Terre není městečko, ale název pro celou oblast ;.) Městečka se jmenují Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola a Riomaggiore.

Upraveno, díky ;)

Avatar uživatele kac.4ka

Kolikrát má přijít potvrzovací sms? Koupila jsem 2 letenky a přišly mi už 3 sms a email žádný...je to normální?

Pokud v My bookings vidíš svou rezervaci, tak email nebude potřeba, případně se koukni do spamu - většinou ale chodí ihned.

Avatar uživatele marcosi

Koupeno. Děkuji za TIP

Avatar uživatele medea

hele, k tem negativnim komentarum: diky! KOUPENO.

Avatar uživatele handlovka

můžu se zeptat, jak je to se zavazadly? je v ceně příruční? jaké sjou rozměry a výha? nikde jsem to nenašla

Dobrý den Magdo, informace o zavazadlech máte v příspěvku: Zavazadla: 2 ks příruční, max. rozměry 55x35x25 a 30x20x20 cm - hmotnostní omezení není aplikováno.

Avatar uživatele marcosi

Hmotnostní omezení je 8kg... !

Avatar uživatele amelia889

Na webe som našla hmotnostné obmedzenie 8KG :) https://flyairone.com/EN-EU/fly-with-us/baggage/carry-on.aspx

Díky za info, nějak jsem tu první větu přeskočil ;)

Avatar uživatele peter

Sakris musi to byt az pres leto? :(

Pár termínu za trochu vyšší cenu najdeš i v dřívějších dnech ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Výprodej letenek z Prahy do zimního Norska
-36 %

Tam jsi ještě nebyl!

Dvacka Wizzu: Neapol, zimní Island nebo Maroko
-20 %

To budou fotky!

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

To bude jízda!

Další akce