Toskánsko z Norimberku - 515 Kč.

Jak akci využít?

Foto: Patrick Landy / wikipedia

V naší diskuzi lucx zveřejnil super tarif na letenky do Toskánska. Letenky na trase Norimberk - Pisa zakoupíte za 20€ - 515 Kč u společnosti Ryanair. Cestujte s příručním zavazadlem a cena je konečná.
  • [caption id="" align="alignright" width="308"]Př. rezervace Př. rezervace[/caption]

    Rezervace na ryanair.com

  • Cestovní období: duben - téměř každý termín je za 10€

Jak do Norimberka

Využít můžete spojů společnosti Student Agency za pár stokorun z Prahy i Plzně. Jednodušší bude ale cesta vlastním autem. Z Prahy pojedete neustále po dálnici D5 a cesta Vám zabere zhruba 3 hodiny jízdy.

Parkování na 8 dní vychází na 39€ - parkování v Německu

Letiště Pisa

Letiště připomíná malé nádraží. Pěšky k Šikmé věži dojdete z letiště do 40 minut, na hlavní nádraží pak urazíte cestu za 20 minut. Případně lze využít levné autobusové nebo vlakové dopravy nejen do Pisy!

Pisa, Lucca nebo Florencie?

Co takhle zmáknout rovnou všechny 3 města na jeden zátah? Inspirujte se z mého cestopisu do Pisy a okolí v naší diskuzi.

Ubytovat se doporučuji ve Florencii. Neboť v Pise je ubytování příliš drahé díky malé konkurenci. Nabídka hotelů ve Florencii >>

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Dalibor

Nemáte někdo zkušenosti s parkováním v Norimberku zadarmo nebo za nižší cenu než na letišti? Letíme jen na tři dny a teď např. když jsme letěli z Wroclavi, tak jsme nechali auto týden stát na parkovišti u paneláků a všechno bylo v pořádku. Samozřejmě pokud by to nebylo bezpečné, tak si raději zaplatíme letiště :) Díky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam chceš!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam chceš!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Další akce