Mapa

Transavia: letenky z Prahy do Paříže - 2.033 Kč.

11 komentářů
2014-01-28T15:27:55+01:00

O akci

Po nedávném spuštění prodeje letenek na trase Praha - Paříž nizozemským dopravcem Transavia, o které jsme informovali, přišlo příjemné zlevnění letenek. Do Paříže, do města lásky, módy a muzeí, se nyní můžete vydat za cenu mírně překračující částku dva tisíce korun.

Společnost Transavia jako jediná Prahu spojí s pařížským letištěm Orly, které je situováno na jihu Paříže a je hojně využíváno francouzskými aeroliniemi Corsair nebo Air Caraibes, které létají do většiny zámořských francouzských departmentů.

Nejlevnější zpáteční letenku nyní Transavia prodává za 74 €, tj. 2.033 Kč. K letence je nutno připočíst + 275 Kč jako poplatek za rezervaci nezávisle na počtu osob.

V ceně letenky je přeprava příručního zavazadla max. rozměrů 55 × 35 × 25 cm a hmotnosti 10 kg. Zavazadlo k odbavení do 15 kg a do 20 kg je za příplatek 15 € resp. 20 € za jednu cestu.

Letenky do Paříže

Hledáte-li slevu na parkování na letišti v Praze, využijte promo kód u Goparking.cz.

Doprava z letiště Orly

Letiště Orly nabízí mnoho způsobů, jak se dopravit do centra Paříže, avšak nejlevnější je využití tramvajové linky č. 7, se kterou pojedete na konečnou stanici Villejuif Louis Aragon, ze které můžete přesednout na linku metra č. 7. Trasa z letiště na konečnou zahrnuje dvě pařížské zóny, na které vystačí 2 lístky T+, které pořídíte jednotlivě za 1,70 € nebo v tzv. carnetu za 13,70 €, ve kterém je 10 lístků.

Cestování v Paříži

Pokud se chcete v Paříži častěji přesunovat hustou sítí metra a budete třeba plánovat výlet do Versailles, nemalé peníze ušetříte při pořízení vícedenní turistické jízdenky Paris Visite.

Levné hotely v Paříži

Ubytování v Paříži nabízí každému přesně to své – od levných hostelů až po luxusní hotely či apartmány. Pro vyhledání ubytování dle data a preferencí použijte nejznámější portál booking.com. Za zmínku stojí i nabídka ubytování v soukromí u česko-francouzského páru, která se objevila v diskuzi na našem fóru.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-01-28T15:27:55+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce