Transylvánie s odletem z Budapešti - 515 Kč.

Rumunsko
Před 4 lety

Jak akci využít?

Vydejte se po stopách knížete Draculy až do samotné Transylvánie! Transylvánie, neboli Sedmihradsko, nabízí krásný pohled na nedotčenou přírodu doplněnou o saské vesničky a pevnosti z minulých staletí. Do koutů Sedmihradska, které se nachází v západní části Rumunska, se můžete vydat na křídlech společnosti Wizzair. Zpáteční letenky z Budapešti do města Targu Mures nebo Kluž zakoupíte pouze za 515 Kč. Cena nyní platí pro všechny - tedy členy i nečleny Wizzair Discount klubu.

  • Rezervuj letenky na wizzair.com
  • Termín pro Kluž: 17-21.září
  • Termíny pro Targu Mures:
    • odlet: 24.září 8, 19, 22.říjen 5, 9, 12, 26.listopad
    • návrat: 24.září 15, 19, 22, 26.říjen 9, 16, 19, 23, 26, 30.listopad
Cena je konečná včetně tax, poplatků a příručního zavazadla o maximálních rozměrech 42x32x25 cm a neomezené váze. Jste-li členem klubu, vězte, že můžete letět v jakémkoliv termínu. Výše nejmenovaná data jsou totiž pouze o 10 Kč dražší. Zároveň je možné provést kombinaci příletu/odletu mezi městy Kluž a Targu Mures - nezapomeňte však, že do Kluže zavítá spoj pouze 17. a 21.září.

Do Budapešti se snadno dopravíte se společností Eurolines z Prahy od 680 Kč, případně s dopravci ČD, Student Agency nebo Eurolines do 800 Kč / zpáteční. Z Bratislavy Vás vyjdou zpáteční jízdenky do 18€. Nezapomeňte strávit také noc v Budapešti a využijte skvělé akce na 4* hotel za 834 Kč!

Levné hotely v Sedmihradsku

Nepotrpíte-li si na vysoký standard, určitě si vystačíte s nejlevnější nabídkou hotelů, která ve městě Kluž začíná na 310 Kč za dvoulůžkový pokoj. Oproti tomu Targu Mures nabízí nejlevnější pokoje od 565 Kč. Akční nabídky se slevou minimálně 50% sledujte zde:

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)