Tunisko: last-minute, 3*h, All In. (z PRG,OSR) - 7.790 Kč.

Tunisko
Před 3 lety

Jak akci využít?

Aktuální nabídkou pro dnešní den co do zájezdů pořádaných tuzemskými CK je pobyt v tuniské Mahdii již za 7.790 Kč. Mahdia je známa jako oblast s nejčistším mořem v celém Tunisku, což osobně mohu potvrdit. Ubytováni budete v 3* hotelu Les Princes, stravování formou All Inclusive a odlety jsou z Prahy (4 noci) nebo z Ostravy (7 nocí).

Mimo ležérního pobytu se můžete v Mahdii vydat do centra města, které je plné místních butiků s cetkami a lidmi téměř plynule mluvících naší rodnou řečí. Teploty jsou aktuálně okolo 28°C.

Tip na výlet: Přibližně 30 km od Mahdie najdete historické město El Jem s jedním z nejzachovalejších římských amfiteátrů. Točil se zde například film Gladiátor. Celé koloseum je přístupné veřejnosti a můžete si jej projít od kobek až po vrchní patro hlediště.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

6 komentářů

Avatar uživatele kucerajan99

Tak na těch 8 dní z Ostravy už je to za vyšší cenu...

Avatar uživatele kukaratcha

Právě jsem se díval a je tam stále cena 7 999 Kč z Ostravy na 8 dní s odletem 11.7.2014.

Avatar uživatele kukaratcha

Edit 7 990 Kč

Avatar uživatele kukaratcha

Tady je další nabídka v Tunisku: http://bit.ly/1qMIKff

Avatar uživatele abc

Co je "kopek"? :-) Nema to byt kobka? :-)

:D http://bit.ly/1rWuEtL

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Tunisko  

Země písečných dun a zeleného pobřeží

Tunisko se nachází v severní Africe mezi Libyí a Alžírskem na břehu Středozemního moře a je vzdáleno od evropské Sicílie pouze 150 km. 

Stát, jehož území bylo osídleno již ve 12. století před naším letopočtem a který je silně ovlivněn francouzskou kolonizací, nabízí jak velmi zajímavou a exotickou přírodu, tak i kulturní vyžití pro milovníky historie a památek. Velká výhoda Tuniska je, že na africké poměry má díky své poloze poměrně pohodové klima a i obyvatelé tohoto celkem malého státu (opět na africké poměry) jsou kultivovaní lidé. Zkrátka tu lze najít ideální kombinaci pro dovolenou spojenou s relaxací u moře, obdivováním zachovalých památek i adrenalinovým výletem pouští a přírodou plnou oáz, bez přehnaných obav z kulturních rozdílů a jiných nebezpečí. 

Průvodce pro Tunisko