Turecko: 3* dovolená s All Inclusive - 8.053 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Poměrem kvalita/cena aktuálně vítězí osamělá nabídka na 8 denní zájezd do tureckého Kemeru pod pohořím Taurus. Týden s All Inclusive u moře strávíte v 3* hotelu Adonis, který se nachází 150 metrů od místní pláže. V ceně zájezdu je též parkování na letišti v Praze, ze kterého budete odlétat tento pátek.

Hotel je určen pro méně náročnou klientelu. Místo ležérního pobytu na hotelu práskněte do bot a vydejte se například s vypůjčeným autem do okolí Kemeru. Centrum Kemeru též nabízí spoustu kaváren a restaurací s místními pokrmy. Počasí v Turecku udává teploty okolo 33°C ve stínu.

TIP: Přibližně 25 km od Kemeru se nachází turisty vyhledávaná hora Tahtali, na kterou můžete vyjet lanovkou táhnoucí se nad místním borovicovitým lesem.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Truhlik

Počasí v Turecku udává teploty okolo 33°C ve stínu - kde jinde by se měla teplota vzduchu měřit ??????????????????????????

Avatar uživatele v.k.90

bob - Bobe, zaleste do klobouku a nebuďte směšný..

Avatar uživatele LukasAK

bob: když už chete prudit, tak si zjistěte něco o měření teploty. Neudává se ani ve stínu, ani na slunci, ale jen a prostě teplota vzduchu. Co spojením "ve stínu" autor myslel, je snad každému průměrně inteligentnímu člověku jasné.

Avatar uživatele Truhlik

vis prd jak se meri teplota - vyska a jake ma stanice presny parametr - autor je asi taky pekny mimon

Za chvíli tu někdo bude řešit, proč je napsáno 3* dovolená a ne dovolená v 3* hotelu? Občas mi některé výlevy přijdou za hranicí zbytečnosti :)

Avatar uživatele pooolie

Bobe toto je stránka o cestování a pro fanoušky cestování. Pokud máte potřebu poukázat na svoje know how ohledně měření teploty vzduchu, tak se nemusíte zdržovat zbytečně zde a tady to bude to pravé ořechové pro Vás: http://infomet.cz/index.php?id=read&idd=1325920907

Avatar uživatele filas1

Ani se nedivím, že je hotel za tuto cenu, jeho recenze mě totátně odradily: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297966-d1863933-Reviews-Adonis_Hotel_Kemer-Kemer_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Honem, dokud jsou místa!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

Tam to bude krásný!

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Turecko  

Mezi Evropou a Asií, tam, kde leží Turecko

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko