Antalya

Turecko: 3* dovolená s All Inclusive - 8.053 Kč.

7 komentářů
2014-07-08T10:05:21+02:00

O akci

Poměrem kvalita/cena aktuálně vítězí osamělá nabídka na 8 denní zájezd do tureckého Kemeru pod pohořím Taurus. Týden s All Inclusive u moře strávíte v 3* hotelu Adonis, který se nachází 150 metrů od místní pláže. V ceně zájezdu je též parkování na letišti v Praze, ze kterého budete odlétat tento pátek.

Hotel je určen pro méně náročnou klientelu. Místo ležérního pobytu na hotelu práskněte do bot a vydejte se například s vypůjčeným autem do okolí Kemeru. Centrum Kemeru též nabízí spoustu kaváren a restaurací s místními pokrmy. Počasí v Turecku udává teploty okolo 33°C ve stínu.

TIP: Přibližně 25 km od Kemeru se nachází turisty vyhledávaná hora Tahtali, na kterou můžete vyjet lanovkou táhnoucí se nad místním borovicovitým lesem.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-07-08T10:05:21+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Truhlik
Truhlik
před 9 lety

Počasí v Turecku udává teploty okolo 33°C ve stínu - kde jinde by se měla teplota vzduchu měřit ??????????????????????????

Avatar uživatele v.k.90
v.k.90
před 9 lety

bob - Bobe, zaleste do klobouku a nebuďte směšný..

Avatar uživatele LukasAK
LukasAK
před 9 lety

bob: když už chete prudit, tak si zjistěte něco o měření teploty. Neudává se ani ve stínu, ani na slunci, ale jen a prostě teplota vzduchu. Co spojením "ve stínu" autor myslel, je snad každému průměrně inteligentnímu člověku jasné.

Avatar uživatele Truhlik
Truhlik
před 9 lety

vis prd jak se meri teplota - vyska a jake ma stanice presny parametr - autor je asi taky pekny mimon

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Za chvíli tu někdo bude řešit, proč je napsáno 3* dovolená a ne dovolená v 3* hotelu? Občas mi některé výlevy přijdou za hranicí zbytečnosti :)

Avatar uživatele pooolie
pooolie
před 9 lety

Bobe toto je stránka o cestování a pro fanoušky cestování. Pokud máte potřebu poukázat na svoje know how ohledně měření teploty vzduchu, tak se nemusíte zdržovat zbytečně zde a tady to bude to pravé ořechové pro Vás: http://infomet.cz/index.php?id=read&idd=1325920907

Avatar uživatele filas1
filas1
před 9 lety

Ani se nedivím, že je hotel za tuto cenu, jeho recenze mě totátně odradily: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297966-d1863933-Reviews-Adonis_Hotel_Kemer-Kemer_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Další akce