Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Poměrem kvalita/cena aktuálně vítězí osamělá nabídka na 8 denní zájezd do tureckého Kemeru pod pohořím Taurus. Týden s All Inclusive u moře strávíte v 3* hotelu Adonis, který se nachází 150 metrů od místní pláže. V ceně zájezdu je též parkování na letišti v Praze, ze kterého budete odlétat tento pátek.

Hotel je určen pro méně náročnou klientelu. Místo ležérního pobytu na hotelu práskněte do bot a vydejte se například s vypůjčeným autem do okolí Kemeru. Centrum Kemeru též nabízí spoustu kaváren a restaurací s místními pokrmy. Počasí v Turecku udává teploty okolo 33°C ve stínu.

TIP: Přibližně 25 km od Kemeru se nachází turisty vyhledávaná hora Tahtali, na kterou můžete vyjet lanovkou táhnoucí se nad místním borovicovitým lesem.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Truhlik
Truhlik

Počasí v Turecku udává teploty okolo 33°C ve stínu - kde jinde by se měla teplota vzduchu měřit ??????????????????????????

před 8 lety
Avatar uživatele v.k.90
v.k.90

bob - Bobe, zaleste do klobouku a nebuďte směšný..

před 8 lety
Avatar uživatele LukasAK
LukasAK

bob: když už chete prudit, tak si zjistěte něco o měření teploty. Neudává se ani ve stínu, ani na slunci, ale jen a prostě teplota vzduchu. Co spojením "ve stínu" autor myslel, je snad každému průměrně inteligentnímu člověku jasné.

před 8 lety
Avatar uživatele Truhlik
Truhlik

vis prd jak se meri teplota - vyska a jake ma stanice presny parametr - autor je asi taky pekny mimon

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Za chvíli tu někdo bude řešit, proč je napsáno 3* dovolená a ne dovolená v 3* hotelu? Občas mi některé výlevy přijdou za hranicí zbytečnosti :)

před 8 lety
Avatar uživatele pooolie
pooolie

Bobe toto je stránka o cestování a pro fanoušky cestování. Pokud máte potřebu poukázat na svoje know how ohledně měření teploty vzduchu, tak se nemusíte zdržovat zbytečně zde a tady to bude to pravé ořechové pro Vás: http://infomet.cz/index.php?id=read&idd=1325920907

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele filas1
filas1

Ani se nedivím, že je hotel za tuto cenu, jeho recenze mě totátně odradily: http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297966-d1863933-Reviews-Adonis_Hotel_Kemer-Kemer_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Odpovědět
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Všude dobře, co doma!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Všude dobře, co doma!
Ibiza
ušetříš až 87%
Tam jsi vždycky chtěl!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Antalya
Turecko

Mezi Evropou a Asií

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko