Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Hledáte-li zajímavou destinaci, kam se na poslední chvíli vydat na prodloužený víkend, zvolte evropsko-asijské město Istanbul. Na pomezí kontinentů si nyní můžete zaletět s nejlepšími aerolinkami Evropy Turkish airlines. Ti nabízejí zpáteční letenku z Mnichova do Istanbulu za 2.720 Kč.

Do Turecka bez víz. K cestě nám postačí pas s minimální platností 6 měsíců. Parkování v Mnichově můžete rezervovat online, například přes server holidayextras.de

Aktuální počasí v Turecku diktuje teploty okolo 15°C. Ty jsou pak ideální k prohlídce starobylých památek - Galatský most, Galatská věž, Modrá mešita, palác Topkapi nebo chrám Hagia Sofia. Nezapomeňte však zavítat také do místních bazarů, jim vévodí Velký bazar.

Neomezujte se Istanbulem - přískoky po Turecku za 325 Kč

Naplánovat si můžete taktéž delší pobyt v Turecku. Vnitrostátní přelety stojí totiž doslova pár korun. Například zpáteční letenka z Istanbulu do přímořského Izmiru stojí 650 Kč. Stejně tak můžete letět do hlavního města Ankary, či navštívit letoviska v mimo-sezonním období - Antalyi, Bodrum a další destinace - mapa vnitrostátních linek. Přískoky pak rezervujte na flypgs.com

Hotely v Istanbulu - více než 1.500 možností

Istanbul nabízí přes 1.500 možností ubytování nejrůznější kategorie a cen. Nejnižší ceny dosáhnete při ubytování v 1* hotelech - ty nabízejí nocleh pro dvě osoby již od 500 Kč za noc. Kvalitnější hotely většinou nabízí pokoj pro dva do 1 tisíce korun. Přehled nejvýhodnějších nabídek pro Istanbul.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Agios Georgios
ušetříš až 57%
A už tam budem?
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam jsi ještě nebyl!
Ibiza
ušetříš až 87%
Honem, dokud jsou místa!
Podmořský život
ušetříš až 31%
Tam to bude krásný!
5464 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Antalya
Turecko

Mezi Evropou a Asií

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko