Týden v New Yorku s ubytováním na Manhattanu, odlet z Prahy, 3*hotel - 11.355 Kč.

Jak akci využít?

[alert]Příkladový výlet do New Yorku při využití této akce na letenky do USA. Letenky lze zakoupit pouze do 21.září ![/alert]

Tento skromný návod poslouží především začátečníkům pro inspiraci k letu za velikou louži.

1) Zakoupíme letenky Bari - New York - Londýn za 6.819 Kč na data 2.-7.února (přílet je 8.) Jakmile nám přijde e-mail s rezervačním číslem (6 znaků) můžeme pokračovat dále.

2) K přepravě do Bari (BRI) využijeme přímou linku Praha - Bari se společností Wizzair. V tomto městě následně strávíme celý den 2.února od 7:50 do 20:00. Informace o letišti či jak zakoupit letenky naleznete pod odkazy.

3) Nyní se dostáváme k samotnému pobytu v New Yorku. O tom jak z letiště naleznete znovu v odkazu - letiště JFK. Pobyt v New Yorku od 3. do 7. února vyřešíme ubytováním v tomto 3* hotelu , která se nachází přímo v samotném Manhattanu - cena 5.822 Kč / 4 noci / 2 osoby ! Zpět odlétáme k večeru v 21:30. Máme tedy další den k dobru.

4) Při cestě zpět se nabízí možnost vystoupit v Římě (FCO) a pokračovat odtud do Prahy se společností Wizzair. Letenky vycházejí na cca 1.150 Kč. Cena je však bez odbaveného zavazadla. Pokud budete chtít v Římě nocovat, zakupte letenky u společnosti Smart Wings za 1.590 Kč vč. zavazadla. Případně leťte až na konečné letiště v Londýně a odtud se přesunete na letiště Stansted či Gatwick. Z těchto letišť poletíte do Prahy se společností easyJet za cenu pod 1.000 Kč / osoba.

5) Před cestou si nezapomeňte vyřídit víza do USA. Vše zařídíte online během několika minut. 2 roční platnost Vás bude stát 14$ - rezervaci provádějte pouze na oficiálních stránkách americké vlády - https://esta.cbp.dhs.gov/esta/

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele host

ESTA není vízum...

Avatar uživatele cestujlevne

Jak byste tedy estu nazval? Předem dík

Avatar uživatele gort

Super cena. S Alitalii jsme letely vloni z Prahy taky za 6700,- a bylo to fajn.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Jedem!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Všude dobře, co doma!

Další akce