Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

UBER je velmi populární technologická platforma, která propojuje cestující a řidiče ve více než 200 městech v 45 zemích světa. Uber tak můžete využít nejen ve spoustě metropolích USA, ale taktéž v Londýně, Berlíně, Barceloně, Vídni či Paříži a Varšavě. Nově od tohoto měsíce můžete potkávat černé luxusní vozy Uberu taktéž v Praze. A jako jediní jsme pro vás získali speciální promo kód na částku 200 Kč, která bohatě vystačí na jízdu po Praze zcela zdarma.

  • Zadejte promo kód "CESTUJLEVNECOM" a získejte jízdu zdarma až do výše 200 Kč.
Sleva ve výši 200 Kč je platná na první jízdu a pouze pro nové uživatele. Uplatnit ji můžete do konce roku, tedy 31.06.2017.

Jak UBER služba funguje?

1. Stáhněte si aplikaci do svého telefonu (iOS / Android / Windows Phone)

2. Registrujte se - budete potřebovat rovnou i platební kartu. Při registraci nezapomeňte uplatnit promo kód: cestujlevnecom (kód můžete uplatnit i po registraci skrz menu Promo akce v aplikaci).

3. Otevřete aplikaci, označte místo, kde chcete nabrat a cíl. Zobrazit můžete taktéž předpokládanou cenu jízdy.

4. Vyčkejte na příjezd taxi. Aplikace vám ukáže předpokládanou dobu příjezdu. Po celou dobu můžete sledovat příjezd taxi a tím vědět, kde se auto nachází.

5. Díky GPS aplikace nahrává i trasu vaší jízdy. Díky platební kartě nepotřebujete hotovost - nezapomeňte, prvních 400 Kč je zdarma.

6. Budete-li chtít aplikaci užívat i nadále, v administraci na webovém rozhraní uber.com si zvolte výši spropitného - automaticky je 20%.

Aktualizace ke stavu účtu: Aplikace ukazuje pouze stav kreditu, který získáte např. doporučením mezi sebou (výše 200 Kč - je lepší využít CESTUJLEVNE a mít 400 Kč). Kredit je možné využít na neomezeně možných jízd, kdežto promo kód CESTUJLEVNE je "slevou". Tato sleva platí jen na první jízdu a bude automaticky odečtena z finální částky (pokud bude cena jízdy vyšší než 400 Kč, doplatí se rozdíl. Bude-li nižší neplatíte nic). Potvrzení slevy najdete po přihlášení na webu uber.com/login. Sleva se proto nezobrazuje přímo v aplikaci.

Promo kódy nejen pro Prahu!

Využít můžete promo kód taktéž pro Varšavu či Tel Aviv. Ve Varšavě vám bohatě kredit vystačí k přejezdu ze zastávky Polskibus přímo na letiště Chopina.
  • Praha: CESTUJLEVNECOM
  • VaršavaWAWLAUNCH + WAWPROMO
  • Tel Aviv: TLVTAXILAUNCH14
Příklad jízdy ve Varšavě z nástupiště pro autobusy Polskibus, které jezdí z Prahy i Bratislavy od 1 zloté, na mezinárodní letiště Chopina, z kterého pravděpodobně poletíte do USA díky jedné z našich akcí.

Recenze - jak proběhla má první jízda s Uberem

V rámci zařizování povinností v centru Prahy jsem se rozhodl místo tramvaje využít jízdy zdarma. Ještě před zaparkováním na Andělu jsem si pomocí aplikace vybral místo vyzvednutí a odeslal objednávku - činil jsem tak proto, že čekací doba byla v průměru 7 minut a dle zkušeností ostatních, bývá spíše dvojnásobná.

Objednávka odešla přesně ve 13:29 s čekací dobou 6 minut. Taxi nakonec dorazilo v 13:41, což bylo minut 12. Celou dobu jsem mohl sledovat řidiče na mapě, takže se dalo odhadnout kdy přijede na místo určení. Z černého vozu značky Mercedes-Benz třídy S vyskočil elegantně vypadající šofér, představil se podáním ruky a otevřel zadní dveře. Tato forma se mi líbila. Následoval dotaz, zda mi nevadí menší změna trasy (přejet Vltavu až následujícím mostem) s čímž jsem samozřejmě souhlasil. V opačném případě by byl řidič nucen dodržet trasu, která je v app uvedena (pokud bych trasu reklamoval, obdržel bych rozdíl v ceně zpět v rámci kreditu + kompenzaci).

Prostorným a pohodlným vozem jsme do 9 minut dojeli k Národnímu divadlu, kde jsem měl stále možnost si určit detailně místo výstupu - není tedy podmínkou tak činit v samotné aplikaci. Před výstupem stačí akorát poděkovat, řidič sám na svém přístroji potvrdí dokončení cesty a vám jen přijde potvrzení do mailu.

Finančně se nejedná o žádnou výhru. Za 2,3 kilometru jízdy jsem ve výsledku "platil" 126,10 Kč. Detail ceny je uveden na obrázku - platí se separé nástupní taxa, kilometry a čas ve voze. I k vyšší ceně hodnotím služby na výbornou, a co teprv, když k výsledku připočtu promo kód a tím celou jízdu zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

106 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele martin.pos
martin.pos

Lze kombinovat kupon na první jízdu AHOJBRNO s UBERVIKEND. Jaká je priorita při uplatnění kupónu, chápu to správně že prioritu má kupón s kratší platností? Děkuji za vysvětlení či vaše zkušenosti.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele martinblazek12
martinblazek12

Aha takze bez kreditky se nesvezu za hotovy,to je super

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Simkova001
Simkova001

Dobrý den dnes asi ve 14hod.jela moje dcera na letiště nejen že platila 365 Kč ale co je na tom zajímavý že řidič Subaru si řekl že nejkratší cestou Je to přes Horoměřice protože Já jsem si vždy myslela že úterý jezdit o nejkratší trasou netu nejdelší a se vrátí za osobní tak to vyřídím s dcerou Protože to není možné aby Uber jezdil neoficiálně za tyhle ty peníze

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele petr.hromadka51
petr.hromadka51

Dobrý den, jak je možné že cca týden účtujete ceny o 100% vyšší celý den žádné špičky!? Jezdím s Vaší firmou skoro denně ale takto se to nedá dělat!! Prosím o vysvětlení. Hromadka .

před 6 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Petře, napište prosím na podporu UBERu, my jsme jen cestovatelský blog, který s Uberem nemá nic společného ;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele dma
dma

První jízda Uberem zdarma až do výše 200 Kč. Kód: uber-davso

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Milan_8
Milan_8

Zdravím, platí kód i v novém roce 2016? Díky.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele aja.aja.aja
aja.aja.aja

Ahoj, kde v aplikaci najdu, kolik mám kreditů?

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Anet, je to v platbách.. Ale pokud jsi si appku založila až nyní, tak kreditu už mít nebudeš - jen slevu na první jízdu a ta se zde neozobrazuje.

před 7 lety
Avatar uživatele aja.aja.aja
aja.aja.aja

Supr, díky! A ještě jden dotaz - můžu si taxíka přivolat na určitou hodinu dopředu?

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele radimeklv
radimeklv

ahoj, nemáte někdo slevový kod pro nějakou taxi apku v Brně? Například od City http://www.citytaxibrno.cz/mobilni-aplikace/. Uber v Brně totiž nefunguje..

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele zolich.jiri
zolich.jiri

Nelíbí se mi, že při registraci MUSÍM POVINNĚ ZADAT ČÍSLO KREDITKY! Jsme v Čechách, tzn. krade se tu jako ve středověku a výraz "zabezpečený" účet je slovo cizí, na hony vzdálené skutečnosti!

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Jirko, absolutně v tom nevidím problém, co se UBERu týče, je to celosvětově zavedená služba, tomu odpovídá i míra zabezpečení, které je na velmi vysoké úrovni. Pokud máš strach někomu dávat číslo karty, změn si limity nebo si vyřiď virtuální prepaid kartu.

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Jirko, absolutně v tom nevidím problém, co se UBERu týče, je to celosvětově zavedená služba, tomu odpovídá i míra zabezpečení, které je na velmi vysoké úrovni. Pokud máš strach někomu dávat číslo karty, změn si limity nebo si vyřiď virtuální prepaid kartu.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele vlasak
vlasak

Uber do konce měsíce zvýšil odměny a bonus pro nové zákazníky, takže při použití promo kodu "uber-penizeonline" získáte za registraci 300 Kč slevu na první jízdu, pokud by cena první jízdy byla třeba jen 260 Kč, tak neplatíte vůbec nic. V případě, že cena první jízdy bude třeba 340 Kč, tak jen z karty doplatíte 40 Kč. Více info http://www.penizeonline.com/svezeni-po-praze-zdarma-300-kc-kredit-uber/ http://blog.uber.com/jizdazdarma

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele prazak
prazak

...řidiči co vozí Vaše zákazníky splňují podmínky pro přepravu osob ? Myslím tím místopis a atd.kartu řidiče? Tak jak to nařizuje od 1.5.2013 zákon pro přepravu osob jak pro řidiče taxi tak i pro smluvní přepravu ?

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele jan.danhel
jan.danhel

Promo za 200 - 7f1h7

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele jan.danhel
jan.danhel

ahoj, chci se optat na promo kody. zadal jsem si kod , pripsal se mi kredit a od kamarada jsem ziskal dalsi a pise ze uz byla vyuzita jina akce. chapu tak ze mam narok jen na jeden za celou dobu?

před 7 lety
Avatar uživatele jana.obla
jana.obla

A co sis myslel, troubo! Že budeš jezdit zadarmo pořád?

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek

Ahoj,mel bych dotaz 21.03 dojedeme s sa.cz do Berlina ZOB tak ve 4am rano a potrebuji na letiste, mate nekdo nejaky kod pro prvni registaci pro Berlin? A druha vec, sezenu takto rano v Berline taxi na uber? Dekuji za odpoved.

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele danielsach97
danielsach97

Pokud uvažujete o založení účtu na UBER, kódem UBERTKPRX získáte 300Kč na první jízdu. Šťastnou cestu.. ;)

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Kkozlovka
Kkozlovka

Novy kod na 200 czk slevu je mmbmq

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Štěpánka Kološová
Štěpánka Kološová

kdyby nekdo z vas chtel 200 kc kredit, tak je promo kod 1hzyn

Odpovědět
před 7 lety
Avatar uživatele Skacel.J
Skacel.J

Je možné, že už promo kód expiroval?

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Honzo, CESTUJLEVNE pravděpodobně ne. Byl do konce roku 2014. Zkusím obnovit. Nicméně pokud neplánuješ dlouhou trasu, využij ten první na kredit. Osobně platím za jízdu 100-150 Kč, takže ti zbude ještě na další část jízdy. Což v případě slevy ne.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele fol
fol

Chtěla jsem se zeptat jestli to už funguje v Ostravě? :-)

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zatím ne, pouze Praha ;)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele lubo.lanator
lubo.lanator

ahoj, ak mam nahodeny americky promo kod, ako sa ho mozem zbavit, aby sa dal pouzit cesky? zjavne to akceptuje len jeden promo kod naraz.

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Bude potřeba založit nový účet.

Přidat odpověď
před 7 lety
Načíst všechny komentáře
Avatar uživatele

Další akční letenky

Lapad
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
Mauritius pláže
ušetříš až 26%
To bude jízda!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
Hurá za zážitky!
Almadraba
ušetříš až 49%
Tam to bude krásný!
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
5456 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?