UBER - jízda luxusními taxi po Praze zdarma.

Jak akci využít?

UBER je velmi populární technologická platforma, která propojuje cestující a řidiče ve více než 200 městech v 45 zemích světa. Uber tak můžete využít nejen ve spoustě metropolích USA, ale taktéž v Londýně, Berlíně, Barceloně, Vídni či Paříži a Varšavě. Nově od tohoto měsíce můžete potkávat černé luxusní vozy Uberu taktéž v Praze. A jako jediní jsme pro vás získali speciální promo kód na částku 200 Kč, která bohatě vystačí na jízdu po Praze zcela zdarma.

  • Zadejte promo kód "CESTUJLEVNECOM" a získejte jízdu zdarma až do výše 200 Kč.
Sleva ve výši 200 Kč je platná na první jízdu a pouze pro nové uživatele. Uplatnit ji můžete do konce roku, tedy 31.06.2017.

Jak UBER služba funguje?

1. Stáhněte si aplikaci do svého telefonu (iOS / Android / Windows Phone)

2. Registrujte se - budete potřebovat rovnou i platební kartu. Při registraci nezapomeňte uplatnit promo kód: cestujlevnecom (kód můžete uplatnit i po registraci skrz menu Promo akce v aplikaci).

3. Otevřete aplikaci, označte místo, kde chcete nabrat a cíl. Zobrazit můžete taktéž předpokládanou cenu jízdy.

4. Vyčkejte na příjezd taxi. Aplikace vám ukáže předpokládanou dobu příjezdu. Po celou dobu můžete sledovat příjezd taxi a tím vědět, kde se auto nachází.

5. Díky GPS aplikace nahrává i trasu vaší jízdy. Díky platební kartě nepotřebujete hotovost - nezapomeňte, prvních 400 Kč je zdarma.

6. Budete-li chtít aplikaci užívat i nadále, v administraci na webovém rozhraní uber.com si zvolte výši spropitného - automaticky je 20%.

Aktualizace ke stavu účtu: Aplikace ukazuje pouze stav kreditu, který získáte např. doporučením mezi sebou (výše 200 Kč - je lepší využít CESTUJLEVNE a mít 400 Kč). Kredit je možné využít na neomezeně možných jízd, kdežto promo kód CESTUJLEVNE je "slevou". Tato sleva platí jen na první jízdu a bude automaticky odečtena z finální částky (pokud bude cena jízdy vyšší než 400 Kč, doplatí se rozdíl. Bude-li nižší neplatíte nic). Potvrzení slevy najdete po přihlášení na webu uber.com/login. Sleva se proto nezobrazuje přímo v aplikaci.

Promo kódy nejen pro Prahu!

Využít můžete promo kód taktéž pro Varšavu či Tel Aviv. Ve Varšavě vám bohatě kredit vystačí k přejezdu ze zastávky Polskibus přímo na letiště Chopina.
  • Praha: CESTUJLEVNECOM
  • VaršavaWAWLAUNCH + WAWPROMO
  • Tel Aviv: TLVTAXILAUNCH14
Příklad jízdy ve Varšavě z nástupiště pro autobusy Polskibus, které jezdí z Prahy i Bratislavy od 1 zloté, na mezinárodní letiště Chopina, z kterého pravděpodobně poletíte do USA díky jedné z našich akcí.

Recenze - jak proběhla má první jízda s Uberem

V rámci zařizování povinností v centru Prahy jsem se rozhodl místo tramvaje využít jízdy zdarma. Ještě před zaparkováním na Andělu jsem si pomocí aplikace vybral místo vyzvednutí a odeslal objednávku - činil jsem tak proto, že čekací doba byla v průměru 7 minut a dle zkušeností ostatních, bývá spíše dvojnásobná.

Objednávka odešla přesně ve 13:29 s čekací dobou 6 minut. Taxi nakonec dorazilo v 13:41, což bylo minut 12. Celou dobu jsem mohl sledovat řidiče na mapě, takže se dalo odhadnout kdy přijede na místo určení. Z černého vozu značky Mercedes-Benz třídy S vyskočil elegantně vypadající šofér, představil se podáním ruky a otevřel zadní dveře. Tato forma se mi líbila. Následoval dotaz, zda mi nevadí menší změna trasy (přejet Vltavu až následujícím mostem) s čímž jsem samozřejmě souhlasil. V opačném případě by byl řidič nucen dodržet trasu, která je v app uvedena (pokud bych trasu reklamoval, obdržel bych rozdíl v ceně zpět v rámci kreditu + kompenzaci).

Prostorným a pohodlným vozem jsme do 9 minut dojeli k Národnímu divadlu, kde jsem měl stále možnost si určit detailně místo výstupu - není tedy podmínkou tak činit v samotné aplikaci. Před výstupem stačí akorát poděkovat, řidič sám na svém přístroji potvrdí dokončení cesty a vám jen přijde potvrzení do mailu.

Finančně se nejedná o žádnou výhru. Za 2,3 kilometru jízdy jsem ve výsledku "platil" 126,10 Kč. Detail ceny je uveden na obrázku - platí se separé nástupní taxa, kilometry a čas ve voze. I k vyšší ceně hodnotím služby na výbornou, a co teprv, když k výsledku připočtu promo kód a tím celou jízdu zdarma.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

106 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele martin.pos

Lze kombinovat kupon na první jízdu AHOJBRNO s UBERVIKEND. Jaká je priorita při uplatnění kupónu, chápu to správně že prioritu má kupón s kratší platností? Děkuji za vysvětlení či vaše zkušenosti.

Avatar uživatele martinblazek12

Aha takze bez kreditky se nesvezu za hotovy,to je super

Avatar uživatele Simkova001

Dobrý den dnes asi ve 14hod.jela moje dcera na letiště nejen že platila 365 Kč ale co je na tom zajímavý že řidič Subaru si řekl že nejkratší cestou Je to přes Horoměřice protože Já jsem si vždy myslela že úterý jezdit o nejkratší trasou netu nejdelší a se vrátí za osobní tak to vyřídím s dcerou Protože to není možné aby Uber jezdil neoficiálně za tyhle ty peníze

Avatar uživatele petr.hromadka51

Dobrý den, jak je možné že cca týden účtujete ceny o 100% vyšší celý den žádné špičky!? Jezdím s Vaší firmou skoro denně ale takto se to nedá dělat!! Prosím o vysvětlení. Hromadka .

Dobrý den Petře, napište prosím na podporu UBERu, my jsme jen cestovatelský blog, který s Uberem nemá nic společného ;)

Avatar uživatele dma

První jízda Uberem zdarma až do výše 200 Kč. Kód: uber-davso

Avatar uživatele Milan

Zdravím, platí kód i v novém roce 2016? Díky.

Avatar uživatele aja.aja.aja

Ahoj, kde v aplikaci najdu, kolik mám kreditů?

Ahoj Anet, je to v platbách.. Ale pokud jsi si appku založila až nyní, tak kreditu už mít nebudeš - jen slevu na první jízdu a ta se zde neozobrazuje.

Avatar uživatele aja.aja.aja

Supr, díky! A ještě jden dotaz - můžu si taxíka přivolat na určitou hodinu dopředu?

Avatar uživatele radimeklv

ahoj, nemáte někdo slevový kod pro nějakou taxi apku v Brně? Například od City http://www.citytaxibrno.cz/mobilni-aplikace/. Uber v Brně totiž nefunguje..

Avatar uživatele zolich.jiri

Nelíbí se mi, že při registraci MUSÍM POVINNĚ ZADAT ČÍSLO KREDITKY! Jsme v Čechách, tzn. krade se tu jako ve středověku a výraz "zabezpečený" účet je slovo cizí, na hony vzdálené skutečnosti!

Avatar uživatele lukas

Jirko, absolutně v tom nevidím problém, co se UBERu týče, je to celosvětově zavedená služba, tomu odpovídá i míra zabezpečení, které je na velmi vysoké úrovni. Pokud máš strach někomu dávat číslo karty, změn si limity nebo si vyřiď virtuální prepaid kartu.

Avatar uživatele lukas

Jirko, absolutně v tom nevidím problém, co se UBERu týče, je to celosvětově zavedená služba, tomu odpovídá i míra zabezpečení, které je na velmi vysoké úrovni. Pokud máš strach někomu dávat číslo karty, změn si limity nebo si vyřiď virtuální prepaid kartu.

Avatar uživatele vlasak

Uber do konce měsíce zvýšil odměny a bonus pro nové zákazníky, takže při použití promo kodu "uber-penizeonline" získáte za registraci 300 Kč slevu na první jízdu, pokud by cena první jízdy byla třeba jen 260 Kč, tak neplatíte vůbec nic. V případě, že cena první jízdy bude třeba 340 Kč, tak jen z karty doplatíte 40 Kč. Více info http://www.penizeonline.com/svezeni-po-praze-zdarma-300-kc-kredit-uber/ http://blog.uber.com/jizdazdarma

Avatar uživatele prazak

...řidiči co vozí Vaše zákazníky splňují podmínky pro přepravu osob ? Myslím tím místopis a atd.kartu řidiče? Tak jak to nařizuje od 1.5.2013 zákon pro přepravu osob jak pro řidiče taxi tak i pro smluvní přepravu ?

Avatar uživatele jan.danhel

Promo za 200 - 7f1h7

Avatar uživatele jan.danhel

ahoj, chci se optat na promo kody. zadal jsem si kod , pripsal se mi kredit a od kamarada jsem ziskal dalsi a pise ze uz byla vyuzita jina akce. chapu tak ze mam narok jen na jeden za celou dobu?

Avatar uživatele jana.obla

A co sis myslel, troubo! Že budeš jezdit zadarmo pořád?

Avatar uživatele Standa Rojicek

Ahoj,mel bych dotaz 21.03 dojedeme s sa.cz do Berlina ZOB tak ve 4am rano a potrebuji na letiste, mate nekdo nejaky kod pro prvni registaci pro Berlin? A druha vec, sezenu takto rano v Berline taxi na uber? Dekuji za odpoved.

Avatar uživatele danielsach97

Pokud uvažujete o založení účtu na UBER, kódem UBERTKPRX získáte 300Kč na první jízdu. Šťastnou cestu.. ;)

Avatar uživatele Kkozlovka

Novy kod na 200 czk slevu je mmbmq

Avatar uživatele Štěpánka Kološová

kdyby nekdo z vas chtel 200 kc kredit, tak je promo kod 1hzyn

Avatar uživatele Skacel.J

Je možné, že už promo kód expiroval?

Ahoj Honzo, CESTUJLEVNE pravděpodobně ne. Byl do konce roku 2014. Zkusím obnovit. Nicméně pokud neplánuješ dlouhou trasu, využij ten první na kredit. Osobně platím za jízdu 100-150 Kč, takže ti zbude ještě na další část jízdy. Což v případě slevy ne.

Avatar uživatele fol

Chtěla jsem se zeptat jestli to už funguje v Ostravě? :-)

Zatím ne, pouze Praha ;)

Avatar uživatele lubo.lanator

ahoj, ak mam nahodeny americky promo kod, ako sa ho mozem zbavit, aby sa dal pouzit cesky? zjavne to akceptuje len jeden promo kod naraz.

Bude potřeba založit nový účet.

Avatar uživatele Mentoska

Využito při cestě na letiště, ze Smíchova ;) Takže cesta zdarma! Díky!

Avatar uživatele happy007

Pred mesicem jsem zadal tich 400(jeste nevyuzil) a ted kdyz zadam tich 800, tak budu mit 1200? A jak to poznam? Kde najdu kolik mam? A jak udelam kdyz budu dneska chtit jet a budu aby se mi jakoby odecetla ta 800?

Avatar uživatele happy007

Nebo to fakt musi byt 1. jizda jakoze nejdriv se mi bude odecitat ten promokod cestujlevne a pak teprve zacne ted volebni? Dik

Avatar uživatele radiohortus

Když čteme chaos mobilologů, není snažší platit v hotovosti po obvyklém objednání služby jakýmkoliv telefonem? Áčka řeknou kdy taxi přijede, cena naskakuje před očima, slušnost i čistota ve voze jsou již dávno samozřejmé, výše tuzéru není nadiktována....

Avatar uživatele mattmatt1

Proc nejezdite normalnim taxi kterych je vsude dost a bez cekani, a asi i levnejsi!!??

Avatar uživatele MBures

Zdravím.Blbý dotaz,ale dotaz.Má s nimi někdo zkušenosti v noci?Čtu recenze jen v odpoledních hodinách.Máme odlet nad ránem a potřebujeme se nějak i s poměrně velkou bagáží dostat na letiště a kromě tága se tam nijak rozumně nedostaneme.Díky

Avatar uživatele peter

Zdar, mate dohodnutu nejaku spolupracu/propagaciu, ze mate vyssiu sumu za refferal?

Ahoj Petře, nejedná se o refferal, díky kterému bys získal kredity, ale o slevu na první jízdu. A ano, díky spolupráci můžeme nabídnout vyšší hodnotu než běžných 200 Kč ;)

Avatar uživatele liskadavid

Zdravim Dave, bylo by mozne vyuzit UBER i z centra Prahy do Radotina? Diky za info

Avatar uživatele milansmi

Ahoj, jezdi se pres Uber i z letiste V.H.? Ptam se, protoze letiste ma urcitym zpusobem specificky status. Diky.

Odvezou tě na letiště, ale z letiště obvykle ne. Appka ti nenajde taxi v dojezdové době. Leda že bys měl fakt velký štěstí a řidič by si zapnul příjem na letišti ;) (jezdí to kluci od prague airport transfers)

Avatar uživatele karel_k

pokousim se o registraci, ale u zadavani udaju kreditni karty je policko PS, vůbec netusim, co tam mam zadat :-(

Zkus kartu naskenovat, je to hned ;)

Avatar uživatele essdyk

první jízda do 200 korun zdarma po zadání pie0m

Avatar uživatele noirre

Dneska jsem absolvoval dvě jízdy a maximální spokojenost. Vše funguje jak má! Mimochodem, bylo by fajn vyřešit aplikaci během jízdy, je sice hezké že vidím čas do cíle a aktuální pozici, ale vidět někde aktuální cenu by taky nebyla na škodu.

Avatar uživatele Iva.Urbaskova

Ahoj, pri registraci mi neprisel overovaci kod na mobil i kdyz mam cislo spravne? Muzu se zeptat zda to prichazi nejak pozdeji? Diky

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Ivo, napiš na supportprague@uber.com, verifikaci Ti provedou.

Avatar uživatele andrea.schlitzova

Super dnes jsem vyuzila a funguje vyborne

Avatar uživatele adam.kubecka

Zadal jsem tedy promo kód a mám tedy první jízdu slevněnou o 400,- A chtěl bych se zeptat, zda je tato sleva využitelná pouze v Praze, nebo i v jiných městech v zahraničí. Díky

Pouze v Praze.. Bohužel, pro další města je nutné mít slevu v dané měně.

Avatar uživatele acido

promo kód je prima, s Uberem mám zkušenost z US, tak rad vyzkouším, jak se chytá tady... jen mě bližší zkoumání toho uživatelského účtu přes webové rozhraní přivedlo ještě k nastavení taxi gratuity, kde je spropitné automaticky přednastaveno 20%... možná by to stálo za zmínku pro ty, kdo budou chtít službu i dál aktivně využívat.

Avatar uživatele janvesely

Uber pro Windows Phone http://www.windowsphone.com/s?appid=b905a877-bd55-4ce7-a7aa-467cdc3a21f4 Jinak dík za info

Avatar uživatele lilypadth

Díky! :)

Avatar uživatele marfuskasimako

Ahoj, chci se zeptat, když chci učet potom uplně zrušit, jak to udělam? Díky

Avatar uživatele petrtravnik

Uber uz ma aplikaci i pro u nas oblibeny windows phone ;-)

Doplněno, díky ;)

Avatar uživatele zuzkatrnkova

Taky mám jeden dotaz :-) Přišla mi smska s kódem pro potvrzení tel. čísla, ale zaboha nemůžu nikde najít, kam ten kód zadat..ani v mobilu, ale na webových stránkách. Dokážete mi někdo poradit? :-)

Taky jsem na to nemohl přijít :D a asi po 5 dnech mi při spuštění aplikace vyskočilo okno pro zadání kódu.. Zkus vypnout zapnout aplikaci nebo telefon.

Avatar uživatele zuzkatrnkova

Tak bohužel ani jedno nepomohlo...bůhví, kde je chyba a jestli to na mě ještě někdy vyskočí :-)

Mě žádná smska s kódem nedošla ani, tak jsem si verifikoval mail v profilu na webu.

Avatar uživatele polachova.b

Napište na supportprague@uber.com .

Avatar uživatele zuzkatrnkova

Jen drobná zkušenost pro ostatní: V druhém kroku registrace jsem zadávala ručně údaje o platební kartě a stále mi to nechtělo nabídnout možnost dokončit registraci. Tak jsem zkusila možnost naskenovat kartu, s tím už to proběhlo v pohodě...

Avatar uživatele pepa.m1

Mně ani nepřišel žádnej mail.

Ten mi přišel asi po dnu ;) smska dokonce po 5 dnech..

Avatar uživatele lafayette

WAWLAUNCH - Propagační akce má limit pro využití a tento kód byl využit příliš mnoha lidmi.

Díky, mažu ze seznamu.

Avatar uživatele petra_s

Tel Aviv už také nefunguje.

Avatar uživatele lafayette

Zadal jsem ten kód UBER200CZK, to byla asi blbost, že? Už ten kód CESTUJLEVNE zadat nemůžu...

Přesně tak :/ kód platí pro nové "účty"..

Avatar uživatele lafayette

Nojo :-(

Avatar uživatele mrazek.honza

Ahoj je to bezpecne tam zadavat vsechny ty udaje z karty? Nemuze to nekde zneuzit?

Avatar uživatele polachova.b

Bezpečnost dat je prioritou Uberu. Uber má nejvyšší certifikaci bezpečnosti PCI DSS stejně jako banky. Zneužití dat je nemožné, jelikož Uber sám nemá přístup k celým údajům karty.

Avatar uživatele jschonbauer

Všechno jsem udělal, jen nevidím v Androidu zůstatek, tak jak je to na prtnscr

Avatar uživatele polachova.b

Ahoj, pokud Ti přišlo potvrzení, tak se sleva automaticky uplatní.

Printscreen je z iPhone..

Avatar uživatele jschonbauer

To jsem pochopil;-) vše funguje jak má, jen Android to nemá v sekci platba. Na webu to v profilu je:Ahoj {name}, cestujlevne.com Ti společně s UBER nadělili slevu 400 Kč na Tvou první jízdu. Platnost do 31.12.2014.

Chyba byla u mě.. Screen byl s kredity, aktuální kód však dává slevu - vysvětlení v příspěvku.

Avatar uživatele pepa.m1

Vypadá to na dobrý balamutění... :/ Účet ti mám poslat? :D

Avatar uživatele e.trava

Ahoj, je nutné zadávat všechny detaily kreditky? Potom si z těchto detailů může zaplatit kdo chce co chce. Díky, E.

Číslo karty je pouze u tebe v telefonu.. To stejné číslo poskytneš kdekoliv v obchodě když platíš. Takže žádný strach ;)

Avatar uživatele e.trava

Číslo karty ano, ale ne to trojčíslí CCV a expiraci. Pokud máš tohle číslo, číslo karty a expiraci, tak s tím může zaplatit kdokoli...

Avatar uživatele karel_k

Žádný strach, obchodník (Uber) má k dispozici jen první a poslední čtveřici z tvého čísla karty, tudíž nepoužitelné.

Avatar uživatele petra_s

promo kod jsem zadala avšak v záložce platba se nezobrazuje - děje se Vám to někomu také?

Avatar uživatele mad.feedo

JJ, taky se mi nic nezobrazuje. V záložce platba nic není. Když se ale kouknu na web UBERu a přihlásím se na účet, tak v záložce payment se píše "Ahoj {name}, cestujlevne.com Ti společně s UBER nadělili slevu 400 Kč na Tvou první jízdu. Platnost do 31.12.2014."

Avatar uživatele polachova.b

Ahoj, promokód platí automaticky, proto jej v sekci Platba nevidíš.

Avatar uživatele polachova.b

Pokud vám přišlo potvrzení, tak se sleva automaticky uplatní.

Avatar uživatele tomplesnik

Ahoj,kod mi to vzalo a napsalo ze ok. Ale menu a platbe nevidim, ze mam kredit.

Avatar uživatele Pada86

Hlásí me to chybu při přidávání platební metody.

Avatar uživatele fridgy

Ahoj Davide, není i něco pro Londýn? Dost by se hodilo:D

Občas se objeví kódy na jejich blogu - http://blog.uber.com/?s=london Většinou ale promují nové destinace, takže nevím nevím, zda nyní pro Londýn něco bude..

Avatar uživatele v

Diky. Kde v aplikaci uvidim stav uctu / to ze promo akci mam ? (pri registraci mi ji to potvrdilo).

Menu - Platba ;)

Avatar uživatele v

diky za odpoved, ale neni to tam. Zkousel jsem ho znovu zadat v promokodech, ale hlasi mi, ze jsem ho jiz pouzil.

Mrkni ještě sem - https://login.uber.com/login android to má zřejmě jinak postavené.

Avatar uživatele pepa.m1

Nefunguje. Nikde se tam nezobrazí, že mám jízdu zadarmo. Ach jo.

Uplatnit promo kód - pak skrz menu do Platba a zde vidíte 400 Kč kredit.

Avatar uživatele pepa.m1

Ne, tam nic neni, jen karta!!!

Pokud jste registrovaný, tak v aplikace v menu (vlevo nahoře) klikněte a zobrazí se vám další nabídka. Zde je Profil, Platba, Podpora, PROMO AKCE, Sdílet a O aplikaci. Kliknete na PROMO AKCE a vložíte promo kód. Pak jen zkontrolujete v sekci Platba stav kreditu.

Avatar uživatele pepa.m1

Fakt tam nic neni! A jak vidno, nejsu jediný!

Avatar uživatele Boroone

Ahoj Dave, opravdu to tam není. Zkoušel jsem také zadat promo kód znovu. Tam mi to zahlásilo, že byl již použit.

Stav účtu můžete zkontrolovat i přes web https://login.uber.com/login tam to bude.

Doplnil jsem text - došlo k mystifikaci z mé strany, kdy mám v aplikaci kredity a nikoliv aktuální slevu díky kodu CESTUJLEVNE..

Avatar uživatele nemam

Jaka je platnost?

Do konce roku.

Avatar uživatele mayer.alexx

Registrace je nejakym zpusobem zavazna? tzn, je mozne si stahnout aplikaci, uplatnit pouze promo kod na 1 jizdu a pak aplikaci nepouzivat? Diky

Není Alexi, přesně jak píšeš - můžeš uplatnit pouze jízdy zdarma (v Praze, Varšavě) a dál smazat a nevyužívat.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nová linka z Prahy do USA: Philadelphia

Honem, dokud jsou místa!

Na víkend do Stockholmu z Prahy
-36 %

Tam chceš!

Jarní lety z Berlína/Drážďan do západní Kanady
-44 %

Hurá za zážitky!

Další akce