Mapa

UBER - jízda luxusními taxi po Praze zdarma.

106 komentářů
2014-09-17T11:22:39+02:00

O akci

UBER je velmi populární technologická platforma, která propojuje cestující a řidiče ve více než 200 městech v 45 zemích světa. Uber tak můžete využít nejen ve spoustě metropolích USA, ale taktéž v Londýně, Berlíně, Barceloně, Vídni či Paříži a Varšavě. Nově od tohoto měsíce můžete potkávat černé luxusní vozy Uberu taktéž v Praze. A jako jediní jsme pro vás získali speciální promo kód na částku 200 Kč, která bohatě vystačí na jízdu po Praze zcela zdarma.

  • Zadejte promo kód "CESTUJLEVNECOM" a získejte jízdu zdarma až do výše 200 Kč.
Sleva ve výši 200 Kč je platná na první jízdu a pouze pro nové uživatele. Uplatnit ji můžete do konce roku, tedy 31.06.2017.

Jak UBER služba funguje?

1. Stáhněte si aplikaci do svého telefonu (iOS / Android / Windows Phone)

2. Registrujte se - budete potřebovat rovnou i platební kartu. Při registraci nezapomeňte uplatnit promo kód: cestujlevnecom (kód můžete uplatnit i po registraci skrz menu Promo akce v aplikaci).

3. Otevřete aplikaci, označte místo, kde chcete nabrat a cíl. Zobrazit můžete taktéž předpokládanou cenu jízdy.

4. Vyčkejte na příjezd taxi. Aplikace vám ukáže předpokládanou dobu příjezdu. Po celou dobu můžete sledovat příjezd taxi a tím vědět, kde se auto nachází.

5. Díky GPS aplikace nahrává i trasu vaší jízdy. Díky platební kartě nepotřebujete hotovost - nezapomeňte, prvních 400 Kč je zdarma.

6. Budete-li chtít aplikaci užívat i nadále, v administraci na webovém rozhraní uber.com si zvolte výši spropitného - automaticky je 20%.

Aktualizace ke stavu účtu: Aplikace ukazuje pouze stav kreditu, který získáte např. doporučením mezi sebou (výše 200 Kč - je lepší využít CESTUJLEVNE a mít 400 Kč). Kredit je možné využít na neomezeně možných jízd, kdežto promo kód CESTUJLEVNE je "slevou". Tato sleva platí jen na první jízdu a bude automaticky odečtena z finální částky (pokud bude cena jízdy vyšší než 400 Kč, doplatí se rozdíl. Bude-li nižší neplatíte nic). Potvrzení slevy najdete po přihlášení na webu uber.com/login. Sleva se proto nezobrazuje přímo v aplikaci.

Promo kódy nejen pro Prahu!

Využít můžete promo kód taktéž pro Varšavu či Tel Aviv. Ve Varšavě vám bohatě kredit vystačí k přejezdu ze zastávky Polskibus přímo na letiště Chopina.
  • Praha: CESTUJLEVNECOM
  • VaršavaWAWLAUNCH + WAWPROMO
  • Tel Aviv: TLVTAXILAUNCH14
Příklad jízdy ve Varšavě z nástupiště pro autobusy Polskibus, které jezdí z Prahy i Bratislavy od 1 zloté, na mezinárodní letiště Chopina, z kterého pravděpodobně poletíte do USA díky jedné z našich akcí.

Recenze - jak proběhla má první jízda s Uberem

V rámci zařizování povinností v centru Prahy jsem se rozhodl místo tramvaje využít jízdy zdarma. Ještě před zaparkováním na Andělu jsem si pomocí aplikace vybral místo vyzvednutí a odeslal objednávku - činil jsem tak proto, že čekací doba byla v průměru 7 minut a dle zkušeností ostatních, bývá spíše dvojnásobná.

Objednávka odešla přesně ve 13:29 s čekací dobou 6 minut. Taxi nakonec dorazilo v 13:41, což bylo minut 12. Celou dobu jsem mohl sledovat řidiče na mapě, takže se dalo odhadnout kdy přijede na místo určení. Z černého vozu značky Mercedes-Benz třídy S vyskočil elegantně vypadající šofér, představil se podáním ruky a otevřel zadní dveře. Tato forma se mi líbila. Následoval dotaz, zda mi nevadí menší změna trasy (přejet Vltavu až následujícím mostem) s čímž jsem samozřejmě souhlasil. V opačném případě by byl řidič nucen dodržet trasu, která je v app uvedena (pokud bych trasu reklamoval, obdržel bych rozdíl v ceně zpět v rámci kreditu + kompenzaci).

Prostorným a pohodlným vozem jsme do 9 minut dojeli k Národnímu divadlu, kde jsem měl stále možnost si určit detailně místo výstupu - není tedy podmínkou tak činit v samotné aplikaci. Před výstupem stačí akorát poděkovat, řidič sám na svém přístroji potvrdí dokončení cesty a vám jen přijde potvrzení do mailu.

Finančně se nejedná o žádnou výhru. Za 2,3 kilometru jízdy jsem ve výsledku "platil" 126,10 Kč. Detail ceny je uveden na obrázku - platí se separé nástupní taxa, kilometry a čas ve voze. I k vyšší ceně hodnotím služby na výbornou, a co teprv, když k výsledku připočtu promo kód a tím celou jízdu zdarma.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-09-17T12:22:39+02:00

106 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele martin.pos
martin.pos
před 7 lety

Lze kombinovat kupon na první jízdu AHOJBRNO s UBERVIKEND. Jaká je priorita při uplatnění kupónu, chápu to správně že prioritu má kupón s kratší platností? Děkuji za vysvětlení či vaše zkušenosti.

Avatar uživatele martinblazek12
martinblazek12
před 7 lety

Aha takze bez kreditky se nesvezu za hotovy,to je super

Avatar uživatele Simkova001
Simkova001
před 7 lety

Dobrý den dnes asi ve 14hod.jela moje dcera na letiště nejen že platila 365 Kč ale co je na tom zajímavý že řidič Subaru si řekl že nejkratší cestou Je to přes Horoměřice protože Já jsem si vždy myslela že úterý jezdit o nejkratší trasou netu nejdelší a se vrátí za osobní tak to vyřídím s dcerou Protože to není možné aby Uber jezdil neoficiálně za tyhle ty peníze

Avatar uživatele petr.hromadka51
petr.hromadka51
před 7 lety

Dobrý den, jak je možné že cca týden účtujete ceny o 100% vyšší celý den žádné špičky!? Jezdím s Vaší firmou skoro denně ale takto se to nedá dělat!! Prosím o vysvětlení. Hromadka .

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Dobrý den Petře, napište prosím na podporu UBERu, my jsme jen cestovatelský blog, který s Uberem nemá nic společného ;)

Avatar uživatele dma
dma
před 7 lety

První jízda Uberem zdarma až do výše 200 Kč. Kód: uber-davso

Avatar uživatele Milan_8
Milan_8
před 8 lety

Zdravím, platí kód i v novém roce 2016? Díky.

Avatar uživatele aja.aja.aja
aja.aja.aja
před 8 lety

Ahoj, kde v aplikaci najdu, kolik mám kreditů?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ahoj Anet, je to v platbách.. Ale pokud jsi si appku založila až nyní, tak kreditu už mít nebudeš - jen slevu na první jízdu a ta se zde neozobrazuje.

Avatar uživatele aja.aja.aja
aja.aja.aja
před 8 lety

Supr, díky! A ještě jden dotaz - můžu si taxíka přivolat na určitou hodinu dopředu?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

To bohužel nelze.. S tím se pojí i občasná nedostupnost aut.

Avatar uživatele radimeklv
radimeklv
před 9 lety

ahoj, nemáte někdo slevový kod pro nějakou taxi apku v Brně? Například od City http://www.citytaxibrno.cz/mobilni-aplikace/. Uber v Brně totiž nefunguje..

Avatar uživatele zolich.jiri
zolich.jiri
před 9 lety

Nelíbí se mi, že při registraci MUSÍM POVINNĚ ZADAT ČÍSLO KREDITKY! Jsme v Čechách, tzn. krade se tu jako ve středověku a výraz "zabezpečený" účet je slovo cizí, na hony vzdálené skutečnosti!

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Jirko, absolutně v tom nevidím problém, co se UBERu týče, je to celosvětově zavedená služba, tomu odpovídá i míra zabezpečení, které je na velmi vysoké úrovni. Pokud máš strach někomu dávat číslo karty, změn si limity nebo si vyřiď virtuální prepaid kartu.

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Jirko, absolutně v tom nevidím problém, co se UBERu týče, je to celosvětově zavedená služba, tomu odpovídá i míra zabezpečení, které je na velmi vysoké úrovni. Pokud máš strach někomu dávat číslo karty, změn si limity nebo si vyřiď virtuální prepaid kartu.

Avatar uživatele vlasak
vlasak
před 9 lety

Uber do konce měsíce zvýšil odměny a bonus pro nové zákazníky, takže při použití promo kodu "uber-penizeonline" získáte za registraci 300 Kč slevu na první jízdu, pokud by cena první jízdy byla třeba jen 260 Kč, tak neplatíte vůbec nic. V případě, že cena první jízdy bude třeba 340 Kč, tak jen z karty doplatíte 40 Kč. Více info http://www.penizeonline.com/svezeni-po-praze-zdarma-300-kc-kredit-uber/ http://blog.uber.com/jizdazdarma

Avatar uživatele prazak
prazak
před 9 lety

...řidiči co vozí Vaše zákazníky splňují podmínky pro přepravu osob ? Myslím tím místopis a atd.kartu řidiče? Tak jak to nařizuje od 1.5.2013 zákon pro přepravu osob jak pro řidiče taxi tak i pro smluvní přepravu ?

Avatar uživatele jan.danhel
jan.danhel
před 9 lety

Promo za 200 - 7f1h7

Avatar uživatele jan.danhel
jan.danhel
před 9 lety

ahoj, chci se optat na promo kody. zadal jsem si kod , pripsal se mi kredit a od kamarada jsem ziskal dalsi a pise ze uz byla vyuzita jina akce. chapu tak ze mam narok jen na jeden za celou dobu?

Avatar uživatele jana.obla
jana.obla
před 9 lety

A co sis myslel, troubo! Že budeš jezdit zadarmo pořád?

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek
před 9 lety

Ahoj,mel bych dotaz 21.03 dojedeme s sa.cz do Berlina ZOB tak ve 4am rano a potrebuji na letiste, mate nekdo nejaky kod pro prvni registaci pro Berlin? A druha vec, sezenu takto rano v Berline taxi na uber? Dekuji za odpoved.

Avatar uživatele danielsach97
danielsach97
před 9 lety

Pokud uvažujete o založení účtu na UBER, kódem UBERTKPRX získáte 300Kč na první jízdu. Šťastnou cestu.. ;)

Avatar uživatele Kkozlovka
Kkozlovka
před 9 lety

Novy kod na 200 czk slevu je mmbmq

Avatar uživatele Štěpánka Kološová
Štěpánka Kološová
před 9 lety

kdyby nekdo z vas chtel 200 kc kredit, tak je promo kod 1hzyn

Avatar uživatele MedniLedved
MedniLedved
před 9 lety

Je možné, že už promo kód expiroval?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Honzo, CESTUJLEVNE pravděpodobně ne. Byl do konce roku 2014. Zkusím obnovit. Nicméně pokud neplánuješ dlouhou trasu, využij ten první na kredit. Osobně platím za jízdu 100-150 Kč, takže ti zbude ještě na další část jízdy. Což v případě slevy ne.

Avatar uživatele fol
fol
před 9 lety

Chtěla jsem se zeptat jestli to už funguje v Ostravě? :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Zatím ne, pouze Praha ;)

Avatar uživatele lubo.lanator
lubo.lanator
před 9 lety

ahoj, ak mam nahodeny americky promo kod, ako sa ho mozem zbavit, aby sa dal pouzit cesky? zjavne to akceptuje len jeden promo kod naraz.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Bude potřeba založit nový účet.

Načíst všechny komentáře

Další akce