Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pro všechny kdo budou mít cestu skrz nebo jen do Bratislavy doporučuji využít této nabídky. Hotel NH Gate One vzdálený 20 minut jízdy MHD od samotného centra zakoupíte za 745 Kč na noc pro 2 osoby. V ceně je zahrnuto Wifi, volný vstup do wellness centra a veřejné parkoviště také zdarma. Online rezervace hotelu. Rezervaci je možné provést do dnešní půlnoci, termíny naleznete až do konce září.

Kdo neplánuje využít vlastní dopravní prostředek, tomu doporučuji využít služby Eurolines, jejich ceny jsou dlouhodobě nejnižší. Nabízí se také využití Student Agency nebo Orangeways. Odjezdy z Prahy.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

rezervováno na srpenec za tuto cenu, jen nějak z těch podmínek nevím, jestli bude třeba povinně platit snídaně, což by bylo dalších 1600 nahoru za pokoj a víkend

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Snídani rozhodně platit nemusíte, jen informativně je napsáno kolik stojí. Nemějte strach ;) Přeji příjemnou návštěvu Bratislavy.

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam chceš!
Sicílie
ušetříš až 59%
To bude jízda!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Tam to bude krásný!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
To budou fotky!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Slovensko
Slovensko

Malé velké Slovensko

Slovensko je s přibližně 49.000 km2 rozlohou malá velká země na hranici mezi střední a východní Evropou. Uvidíte zde skoro všechno – na malém území můžete projít lužní lesy i alpské kopce, udělat si selfie na hradbách středověkého hradu i ochutnat lokální víno. Můžete si užít atmosféru města i venkova a přitom být stále v EU a platit eurem. Největší město Bratislava má jen 0,5 milionu obyvatel.

Leží mezi Maďarskem (na jihu), Ukrajinou (na východě), Polskem (na severu) a Českem a Rakouskem (na západě). Země mě tvar obdélníku, kde osa západ–východ je delší strana a osa sever–jih kratší strana. Společně se svými sousedy (kromě Ukrajiny a Rakouska) tvoří tzv. země Višegrádské čtyřky neboli V4.

Slovensko je rozděleno do 8 krajů, kterým se lidově říká župy. Hlavním městem je Bratislava, která má i vlastní kraj. Ostatní kraje nesou název lokálního centra, tedy Trnava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice a Prešov. Často se však používají historické názvy pro jednotlivé oblasti Slovenska jako Hont, Abov, Gemer, Spiš, Zemplín apod.

Proč obětovat dny těžko získané dovolené a přijet na Slovensko? Zde nenarazíte na každém rohu na Starbucks, ale mix kultury a přírody který opravdu stojí za to, protože zde najdete dobré víno a lokální pivovary, vše je blízko a protože setkání západu a východu Evropy se podařilo právě na Slovensku. 

Užít si můžete relax v lázních, procházky ve starých uličkách měst, ale i moderní nákupní centra, adrenalin na horách a pohodu při dobrém jídle.

Průvodce pro Slovensko