Ubytování: BUDAPEŠŤ, nová 4* v centru - 757 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Aktuální nabídkou na ubytování za polovic je 4* Royal Park Boutique Hotel v centru Budapešti. Slevu je možné uplatnit pouze do dnešní půlnoci na termíny do konce letošního roku - mimo Silvestr. Pokud tak chcete prožít vánoční atmosféru v nepoznané lokalitě a zároveň si dopřát trochu toho luxusu, využijte této nabídky.

Ubytování na noc pro 2 osoby za 757 Kč >>

Jak do Budapešti? Autobusové linky pendlují mezi Prahou a Budapeští několikrát denně. Na výběr máte ze společností jako Eurolines, Orangeways nebo Student Agency. Všechny Vás do Budapešti zavezou za 800 Kč vč. zpáteční cesty.

Druhou možností je cestovat letecky. Zpáteční letenka Vás bude stát 2.538 Kč. Je sice o něco dražší, ale ušetří Vám několik drahocenných hodin na cestě. Letenky do Budapešti s ČSA >>

[insetleft title="Eurovíkend za 1.557 Kč"]Doprava + 2 noci v 4*hotelu[/insetleft]Rozhodnete-li se jít cestou nejnižších nákladů vyjde Vás eurovíkend v Budapešti na 1.557 Kč. V této ceně máte zpáteční autobusovou jízdenku, např. na data 14.-16.prosince. Odjezd z Prahy je v 7:00 ráno a příjezd v 14:00 - zpět můžete odjíždět z Budapešti v 15:00 a příjezdem těsně před půlnocí. Ubytování na 2 noci vychází na 1.515 Kč pro 2 osoby.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Všude dobře, co doma!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To bude jízda!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Maďarsko  

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko