Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Říkáte si, proč zrovna Krakov? Poté Vám doporučuji přečíst tento zajímavý článek o 2. největším městě Polska. Do dnešní půlnoci můžete využít velmi zajímavé nabídky na ubytování v 5* hotelu Crown Plaza. Hned v úvodu zmíním, že je tato nabídka spíše pro ty, kteří se rozhodnou vyrazit osobním automobilem. Hotel je vzdálen 10minut jízdy od centra a umožňuje za 37 PLN (220 kč) na den zaparkovat na privátním parkovišti u hotelu.

V ceně máte snídani, internet, saunu, vířivku či posilovnu. Přilehlé zahrady Vám umožní nabýt tolik energie co jen půjde.

A kde hotel zakoupíte? Na stránkách našeho partnera - rezervace hotelu online. Cena 1.197 Kč je samozřejmě za 2 osoby na noc! Termíny naleznete po zbytek června a na celý červenec. Rezervace je možná pouze do dnešní půlnoci.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Jedem!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To bude jízda!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi ještě nebyl!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam to bude krásný!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Poznaň
Polsko

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko