Ubytování: Krakov, 5* hotel se snídaní - 1.197 Kč.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Říkáte si, proč zrovna Krakov? Poté Vám doporučuji přečíst tento zajímavý článek o 2. největším městě Polska. Do dnešní půlnoci můžete využít velmi zajímavé nabídky na ubytování v 5* hotelu Crown Plaza. Hned v úvodu zmíním, že je tato nabídka spíše pro ty, kteří se rozhodnou vyrazit osobním automobilem. Hotel je vzdálen 10minut jízdy od centra a umožňuje za 37 PLN (220 kč) na den zaparkovat na privátním parkovišti u hotelu.

V ceně máte snídani, internet, saunu, vířivku či posilovnu. Přilehlé zahrady Vám umožní nabýt tolik energie co jen půjde.

A kde hotel zakoupíte? Na stránkách našeho partnera - rezervace hotelu online. Cena 1.197 Kč je samozřejmě za 2 osoby na noc! Termíny naleznete po zbytek června a na celý červenec. Rezervace je možná pouze do dnešní půlnoci.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

To bude jízda!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To budou fotky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko