Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Sám sebe se ptám, jak daleko dolů ceny ještě půjdou ! Do dnešního dne je v 50% výprodeji nově otevřený hotel v Budapešti! Park Inn Budapest byl otevřen v letošním roce a polohou se nachází pár metrů od stanice metra, kterým dojedete do centra do 15 minut. V blízkosti hotelu se nachází Markétin ostrov a Duna PLAZA SHOPPING Center!

Termíny opět na každý den do konce února 2013! Rezervaci provádějte pouze dnes >>

[notice]Nepřehlédněte super akci na Maledivy! Letenky z Prahy za 10.826 Kč + ubytování na pláži se snídaní v 3* do 1.000 Kč / 2os. vč. daní[/notice]

Jak do Budapešti? Vydáte-li se vlastním automobilem, parkování v areálu Vás vyjde na 20€ za den. Levnější variantou může být autobusová doprava např. společnosti Orangeways nebo Elines – zpáteční jízdenky Vás nevyjdou na více než 800 Kč / os. Poslední variantou je volba vzduchem. Zpáteční letenky od společnosti ČSA zakoupíte za 2.719 Kč při použití promokódu REGIONAL10 na této stránce ČSA >>

[insetleft title="Eurovíkend za 1.546 Kč"]Zpáteční jízdenky z Prahy[/insetleft]Příkladovým víkendem v Budapešti může být 25.-27.ledna. Odjezd z Prahy zvolte v pátek 6:30 a zpět z Budapešti v 8:00 v neděli. Celkové výdaje pro 2 noci v 4* hotelu a 2x zpáteční jízdenku z Prahy vycházejí na 3.092 Kč ! (pro srovnání: za tuto cenu pojede 1 osoba s CK)

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Split
To budou fotky!
Pompeje
ušetříš až 62%
Jedem!
Moře na Krétě
ušetříš až 51%
Hurá za zážitky!
Toskánsko
ušetříš až 38%
Jedem!
4815 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?