Ubytování v BUDAPEŠTI má nový rekord! 4* za 746 Kč.

Jak akci využít?

Sám sebe se ptám, jak daleko dolů ceny ještě půjdou ! Do dnešního dne je v 50% výprodeji nově otevřený hotel v Budapešti! Park Inn Budapest byl otevřen v letošním roce a polohou se nachází pár metrů od stanice metra, kterým dojedete do centra do 15 minut. V blízkosti hotelu se nachází Markétin ostrov a Duna PLAZA SHOPPING Center!

Termíny opět na každý den do konce února 2013! Rezervaci provádějte pouze dnes >>

[notice]Nepřehlédněte super akci na Maledivy! Letenky z Prahy za 10.826 Kč + ubytování na pláži se snídaní v 3* do 1.000 Kč / 2os. vč. daní[/notice]

Jak do Budapešti? Vydáte-li se vlastním automobilem, parkování v areálu Vás vyjde na 20€ za den. Levnější variantou může být autobusová doprava např. společnosti Orangeways nebo Elines – zpáteční jízdenky Vás nevyjdou na více než 800 Kč / os. Poslední variantou je volba vzduchem. Zpáteční letenky od společnosti ČSA zakoupíte za 2.719 Kč při použití promokódu REGIONAL10 na této stránce ČSA >>

[insetleft title="Eurovíkend za 1.546 Kč"]Zpáteční jízdenky z Prahy[/insetleft]Příkladovým víkendem v Budapešti může být 25.-27.ledna. Odjezd z Prahy zvolte v pátek 6:30 a zpět z Budapešti v 8:00 v neděli. Celkové výdaje pro 2 noci v 4* hotelu a 2x zpáteční jízdenku z Prahy vycházejí na 3.092 Kč ! (pro srovnání: za tuto cenu pojede 1 osoba s CK)

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi ještě nebyl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam chceš!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

A už tam budem?

Další akce